CCC 2020 - plany, możliwości, nadzieje,

Sezon 2019 zamkniety.
Wyraźnie bylo widac, gdzie sa braki, a co jest mocną stroną pomarańczowych.
Skład został uzupełniony, a nawet wzmocniony nakilku pozycjach. Jak rozumiem - wciąż jeszcze nie zamknięty - jeszcze może ktoś się pojawić, choć raczej nie ma co się spodziewać spektakularnych transferów.
To jaki bedzie 2020?
Wciąż największą gwiazdą i niekwestionowanym liderem pozostaje GvA.
Na GT są Zakarin, Hirt, Masnada + de la Parte.
Na sprinty i część klasyków: Trentin, Sajnok, Mareczko raz Koch.
Etapy niesprinterskie ( i nie górskie) na wieloetapowkach: De Marchi, Geschke, Bevin.
Wygląda ten skład na zdecydowanie bardziej wyrownany i dajacy wiecej mozliwosci na dobry wynik niz w 2019. Wiecej dobrych miejsc niemal pewne. Czy więcej zwycięstw?
Nadzieje - dalszy rozwoj Sajnoka a także Małeckiego i Zimmermanna.
Jeszcze lepszy sezon Bevina.
Zagrożenia: GvA jest o rok starszy, a w jego specjalności pojawiło się stadko młodych wilków.

Oprócz tego co napisałeś to mam nadzieję, że Wiśnia zaliczy teraz ten lepszy sezon w swoim cyklu dwuletnim :wink:
I tego, że ze starych zawodników zejdzie, a na nowych nie wstąpi klątwa drugich miejsc, (czy tam 3-4).

No proszę Cię. A Trentin jakie ma miejsca osiągać? :smiley:

1 Like

No Trentin się w klimat “niewiele brakło” bardzo dobrze zaczął wpisywać od momentu ogłoszenia transferu :<

a wiadomo gdzie ten Dennis się wybiera? Nie żebym miał nadzieję na jego obecność w CCC, ba nawet jakimś entuzjastą takiego rozwiązania nie jestem. Do kompletu przydałby się jeszcze mocny pomocnik dla GvA. Na pewno dzięki Trentinowi lepiej będzie się oglądać niektóre klasyki, po drugie ciekawiej będzie się oglądać etapy GT bo tu o etapy zapewne walczyć będą Hirt, Zakarin, Masnada czy może Zimmerman. No i coś mi się wydaje , że Sajnok coś upoluje…tak więc będzie ciekawiej i może uda się zrobić te 15 zwycięstw. Poza tym jeśli będzie decyzja o walce o generalkę na GT to uważam , że Hirta stać na to- choć może nie Giro bo za dużo czasówek. A może jakiś młodzieżowy koszul na jakiejś tygodniówce dla CCC…