CCC 2020 - plany, możliwości, nadzieje,

Znalazłem. Na dużym autobusie (tył) jest adres drużyny WT www.cccteam.eu

Znalezione na grupie FB o kolarstwie, ktoś “ustrzelił” na trasie

Ten z tyłu to na pewno autobus Devo a z przodu chyba Team

Z przodu to z Team. Ten pierwszy był pokazany (dokładnie to jego tył) wczoraj na relacji profilu naszosie.pl na facebooku. I to cieniowanie pasuje do wizualizacji ubiorów na 2020, które ktoś wrzucił na twitterze (na krótko). Wydawały mi się nieco ciemniejsze od obecnych i pod CCC zamiast RENO było sprandi. Żałuję, że nie zrobiłem zrzutu.

Tak też je widziałem :slight_smile: Potem chciałem nawet wrzucić na forum to właśnie zauważyłem, że zniknęły. Myślę, jednak, że niebawem wszystko już zobaczymy oficjalnie i w dobrej jakości bo tamto to było marnej rozdzielczości.

Zgadza się. Generalnie oprócz minimalnie ciemniejszego odcienia pomarańczu wydawało mi się, że litery CCC w logotypie jakby były “cieńsze”. Nie wiem czy to słaba jakość ale jakby logotyp Gianta na ramionach mniejszy i nie wiem czy dostrzegłem boczny logotyp vogele shoes (ale on jest tak z boku, że przy tych miniaturach łatwo by je było przeoczyć).


I tabor już ujawniony w pełnej krasie

Tak, nawet dzisiaj o 16 Michael Shar na facebooku robił prezentację autobusu od wewnątrz :wink:

Ale tam jeszcze był autobus w barwach kończącego się sezonu.

dobra masz mnie,
nie oglądałem tego ale widziałem zapowiedź na fb z transmisją - myślałem, ze to live jakiś :wink:

Przypuszczam, że w środku autobusu bez zmian :wink:

2 polubienia

No i bez Bevina w TdU. Szkoda :frowning:
Paddy miał byc liderem. Czy któryś z pomarańczowych da rade powalczyć?
Na finiszach Sajnok (choć rywale zacni), A w kl. gen? Geschke?

raczej pojadą obok wyścigu, na pewno pokaże się Sajnok na sprintach, ale w generalce będzie lipa

Z drugiej strony: Prócz Impeya i Porte i może sprinterów - kto tam nie jedzie obok wyścigu?
Jeszcze Dennis pewnie

Liczyłem na Szymona w top 5. Może początek sezonu ale 22 miejsce na 1 sprinterskim etapie TDU trochę zawiodło.

Każdy chyba liczy na więcej ale to pierwszy sprint w sezonie, poza tym jak to sprint różnie może się ułożyć w końcówce. Ewan czy Impey swoje miejsca też mogą traktować jako porażki.

nie widzialem, wiec ciezko mi sie wypowiadac ale 22. miejsce to znaczy ze on raczej wogole nie finiszowal.
W klasycznych sprinterskich finiszach to raczej wszystko ponizej top10 ciezko uznac za fakt finiszowania na kreske :wink:

1 polubienie

Ventoso dociągnął go na czub na 1,6km do mety, później przyblokowany spłynął dalej. Nie finiszował.

Pociąg Quick Stepu takie nadał tempo, że mało kto był w stanie porządnie zafiniszować.

Jednak pociąg Sajnoka pozostawia dużo do życzenia

Wydaje mi się, że Szymonowi lepiej idzie w stylu na Sagana czyli skacząc po kołach bezpośrednich rywali niż będąc rozprowadzanym.