CCC Development Team

Zdziwiłem się gdy zauważyłem że nie ma na forum tematu o naszej fantastycznej drużynie młodzieżowej która ma już 12 zwycięstw w tym sezonie,w tym 2 mistrzostwa krajowe w elicie oraz GC Baltyk-Karkonosze i CCC Tour Grody Piastowskie,nie wspominając o etapach. Podia w GC Banjaluka-Belgrad,Tour de Hongrie,Tour of Antalya etc. etc. Jak dla mnie Małecki i Valter to pewniacy do World Touru w przyszłym roku🙂.

Hm…"Pewniacy do WT " to chyba trochę hurraoptymistyczne stwierdzenie…Zgodzę się, że obaj wymienieni zasługują na swoją szansę na sprawdzenie w WT-ewentualny staż w CCC na przykład ale “pewniacy”?Gdyby nie fakt istnienia "dorosłego CCC to te sukcesy w Banjaluce czy Grodach wywołały by raczej co najwyżej lekkie zainteresowanie kilku menadżerów grup PCT…Szansa na naukę owszem ale bez przesady, choć kilku słabszych zawodników w grupach WT się oczywiście znajdzie…

Masz racje może przesadziłem troche z tymi “pewniakami” ale sam fakt że są w devolopmencie drużyny WT bardzo ułatwia dostanie się do WT

Attila Valter już w zeszłym roku trafiłby do grupy WT jakby tylko miał menadżera. Porażka tylko z Alaphilippem i Hermansem na Słowacji to wynik który zainteresował wielu dyrektorów sportowych

Valter i Aniołkowski w niezłej formie w ostatnich kilku dniach. Wyścigi ogórkowe ale nareszcie ktoś w Polsce ograł
" zagraniczne" gwiazdy. Czy ogłoszono już skład reprezentacji Polski na Tour de L’ Avenir? Moim zdaniem Aniołkowski powinien być pewniakiem.

Nasi nie jadą Tour de l’Avenir.

Aniołkowski z Palutą to na pewno bedą w przyszłym roku jezdzic w CCC w worldturze

Czy napewno to nie wiadomo kandydują Małecki, Aniołkowski, Valter i Paluta, a sklad z gumy nie jest. Przychodzą najprawdopodobniej Hirt,Trentin, Masnada, Zakarin, może Denis. Z kogoś trzeba zrezygnować.

Dlaczego nasi nie jadą w Tour de l’Avenir???

Nie jechali na Giro u-23 i nie pojadą na Tour de 'l Avenir. Dramat. Najlepszym sposobem na promowanie polskich młodych kolarzy są tego typu imprezy, albo niech przynajmniej wyślą młodych na TdP w reprezentacji Polski. Super, że jest CCC Development Team i wyścig Orlen Nations Grand Prix. Ale na największych juniorskich wyścigach muszą być by się pokazywać.

W temacie o Tour de Pologne strasznie niektorych z forumowiczów pojechano za krytykę skladu reprezentacji z 38- letnim Rutkiewiczem, 33-letnim Cieślikiem i 31-letnim Kurkiem. TomAsz argumentował że oknem wystawowym młodych min. Sowińskiego i innych powinien byc Tour de l’Avenir a nie Tour de Pologne. Tyle że podobno Tour de l’Avenir nasi nie jadą niewiadomo z jakiego powodu. Jedynym oknem wystawowym jest nasz “Narodowy Tour” a tam jadą wypalone dziadki.

Bardzo przepraszam, ale czy ostatnie 10 lat byłeś na Marsie? Podpowiadam - PZKol, długi, komornik.

Zajebiście…co za syf z PZKol…Nie obrażajmy się nawzajem, bo nic dobrego z tego nie wynika. Zarzad komisaryczny powinien sie tam pojawić.

Nie jadą, bo nie zostali zaproszeni (zajmują 34 miejsce w pucharze narodów u23).

Za co niby? - dostają lanie na finiszach zwłaszcza Aniołkowski od gościa co na regionalnych wyścigach w Norwegii się nie liczy i do WT niech wygra finisz z kimś poważnym będzie się można zastanowić na razie to jest poziom tylko żenującego polskiego podwórka sprinterskiego (miał szansę na Węgrzech czy w Belgii wypadał na finiszach blado). Paluta też nie wiem za co? wygrał MP po ucieczce i tyle zero wyników. Z CCC CT wyniki które można rozważać w kwestii WT ma tylko Małecki, Stosz i Valter

Aniolkowski za to ze ma swietny sezon na polskich szosach jest perspektywiczny i trzeba dawac szanse takim kolarzom. My nie may w czym przebierac to nie belgia a paluta za koszulkemistrza polski nalezu mu sie i tez ma talent wiec niech sie chlopaki objezdzaja na najwyzszym poziomie Bernalow z nich raczej nie bedzie ale moga byc solodnymi kolarzami z wiekszymi badz miejszymi. Sukcesami

1 polubienie

Ależ nie jest perspektywiczny bo Polak sprinter osiągający sukcesy tylko na polskim podwórku to zaden sprinter…Twoim zdaniem lepiej do WT pakować tych słabszych niż tych lepszych i Ci lepsi skończą kariery bo jeden sukces otwiera drzwi do WT CCC pewnie tak zrobi bo to ekipa która po prostu nie potrafi budować zespołu

Ja nie napisałem ze Małecki nie zasługuje dla mnie i m wiecej polaków tym lepiej wiesz z całym szacunkiem np dla takiego Owsiana czy Gradka to wolał bym postawić na młodzież to samo sie tyczy np Ventoso czy Ziolda. czy ty których wymieniłes czy ja to polacy pokazują potencjał i warto na nich stawiac tyle w temacie

Ja też jestem zdania ze im więcej Polaków tym lepiej tylko doskonale sobie zdajemy sprawę ze 2 z CCC Devo to pewnie max tych co trafią do CCC WT na 2020. Wadecki też coś wspominał ze jak ktoś z Devo dostanie szansę to będzie to zawodnik który ma podpisany kontrakt na rok a takich jest dokładnie 5. A przecież Polski rynek to nie tylko CCC Devo są Rekita, Maciejuk, Krawczyk, Sowiński itd

Ci lepsi czyli kto? Z CCC Development najlepsze wyniki mają Valter, Małecki i Aniołkowski a Paluta został mistrzem Polski. Czy uważasz ze w CCC Team taki Van Hooydonck, Van Hoecke,czy W.Barta są dużo lepsi od Małeckiego, Paluty, Valtera czy Aniołkowskiego. Ktoś musi rozprowadzic sprintera, czy wykonać czarną robotę na płaskim, nie od razu musi być pierwszym sprinterem lub liderem. Lepiej żeby był to Polak niż Belg skoro jest Polska ekipa WT. Po to mają i inwestują w Development żeby stamtąd brać kolarzy.