CCC Development Team

Wielka szkoda ze tak się stało ze niestety ekipy u-23 w Toruniu już nie ma . Problem w naszym kraju niestety jest taki że o ile w Juniorze jako takie szkolenie jest to potem zawodnicy Ci ciut gorsi wpadają w próżnie nie mają ekipy i szybko kończą kariery . Może rozwiązaniem było by większe otwarcie imprez amatorskich na kolarzy u-23 juniorów czy tez elity bez kontraktu

Górak w Devo. Jeszcze Gałka?

Gałka w Devo na tą chwilę 11 zawodników w tym as nad asy Sergio Tu. Brakuje kogoś na cięższy teren. Może jeszcze ktoś dojdzie, orientuje się ktoś???

Skład liczy 12 zawodników

Kogoś pominąłem? Walkowiak?

Tak, Walkowiak

Wiesz Łukasz gdzie idą Karol Kuklewicz i Paweł Szóstka z Chrobrego bo niby podpisali zawodowe kontrakty?

Podobno do Wibatech

A wiesz coś o młodych kolarzach z Polski co wyjadą za granicę np. do amatorskich drużyn we Włoszech?

Najprawdopodobniej takich nie będzie :wink: Liczba polskich zawodników w grupach amatorskich (zagranicznych) mocno zmaleje. Zostaje tylko Białończyk

1 polubienie

Sergio Tu, nie jest już zawodnikiem CCC!!!

Dlaczego i skąd info? Wg. PCS ma kontrakt na sezon 2020.

Sergio raz Tu, raz Tam… :joy:

3 polubienia

Łukasz masz jakieś info kto zastąpi TU w CCC?

Nie przyglądałem się CCC ostatnio, długo zastanawiali się na Wiszniewskim więc może On, może być jeszcze np: Kostański. Mają 11 zawodników więc nowych teoretycznie nie potrzebują

Szkoda że niezainteresowali się Damianem Bienkiem z Chrobrego. W ostatnim roku zrobił duży progres.

Czy ja wiem czy duży postęp ciężko to określić po przejściu z Juniora. Niewątpliwie Damian Bieniek ma przed sobą bardzo ważny sezon jeśli będzie mocny ma szanse trafić do CCC Devo, z drugiej strony dwa miejsca w CCC Devo zajęte dla Frątczaka i jeszcze jednego z Copernicusa.

Saava Novikov w CCC. Ciekawy transfer, podobno talent ma na wyścigi trzytygodniowe.

1 polubienie

W sumie o tym transferze informowałem już w styczniu na twitterze. Gość z potencjałem naprawdę sporym jedyna wada to ze z Rosji a tam różnie to bywa :wink:

3 polubienia