CCC Team w sezonie 2019

Jeśli CCC będzie startować na Szlakiem Walk Majora Hubala czy na Belgrad Banjaluka co niby potwierdził organizator co prawda nie pisząc czy chodzi o grupę WT czy CT. to tych zwycięstw musi być dużo więcej

Ciekawie zapowiada się rywalizacja z Wiśnią o “Tego ostatniego pomocnika”

Żeby się nie okazało, że lepszy od obu będzie np. Schar. :smiley:

A może Van Hooydonck zrobi duży postęp. W PCM-ie był jednym z największych talentów na klasyki jak ostatnio grałem. :smiley:

ooo właśnie, u mnie ma już 79 na tych wzgórzowych.

To chyba już wszystko jasne
Będziecie startować w innych wyścigach w naszym kraju?
Nie. Tylko Tour de Pologne. Na mniejsze wyścigi będziemy wysyłali Development Team."

No w wyścigach klasy 2 i tak nie mogą startować a w Polsce tylko takie :D. Tylko Hubal ma większą kategorię a trwa w czasie Giro i Tour of Norway a nawet w czasie Rund um Koln więc rzeczywiście przy tak małym składzie CCC WT by tam nie wystartowało

Mareczko 3 w pierwszym sprincie sezonu - pierwszym etapie Tour Down Under. CCC mocno zagubione w końcówce a Kuba przebijał się z bardzo dalekiej pozycji. Wygrywa Viviani przed Walscheidem.

Muszę przyznać że początek sezonu, ten „rozgrzewkowy” przynajmniej, bardzo obiecujący

@outsider,

tez na to zwróciłem uwagę.
Mareczko przebijał się z dalekiego miejsca tracąc sporo pozycji i metrów do takiego Bauhausa, a i tak skończył przed nim, choc Niemiec jest przecież bardzo dobrym sprinterem.
Wyglada na to, że jednak CCC może mieć z Jakuba pożytek :slight_smile:

Rzeczywiście, Mareczko pokazał dobrą szybkość i umiejętność przeciskania się w tłumie

Ale żeby połapać się o co chodzi, kto jest kim, to musiałem z 5 razy filmik ze sprintu obejrzeć … :stuck_out_tongue: znowu trzeba się przyzwyczajać do nowych koszulek, a lotto czy dimension nie ułatwiły tego zadania…

Ja to miałem głównie z Sunwebem kłopot.
Biała się nagle w czerwoną zmieniła.
Trek, Bahrain i Sunweb mi się myliły. A jeszcze koszulki narodowe…

W tym sprincie najłatiwej było mi odróżnić Jumbo i CCC

Ja zauważyłem Mareczko w tym ujęciu od góry jak był gdzieś na miejscu 8-9. Pięknie się przepchnął na to 3 miejsce na krótkim stosunkowo odcinku.

Dla mnie najbardziej rozpoznawalny był Viviani i CCC mimo że nie mają już tak jaskrawo pomarańczowych strojów to bardzo się wyróżniają. O dziwo nawet z Sunwebem się nie mylą, a projekt ten sam tylko kolor trochę inny.

Zgadzam się, było dużo opinii, że łatwo będzie można pomylić Sunweb z CCC ale jednak nawet ten zmieniony pomarańczowy się wyróżnia, także stroje na plus,a postawa kolarzy na pierwszym etapie też na plus :wink: Ciekawe czy Bevina stać na top 5 tutaj

Nie pamiętam, kto zapowiadał 20 zwycięstw CCC w 2019, ale dwa tygodnie polski ream ma już 2 zwycięstwa.
Gdyby szli dalej z tą samą skutecznością, to skończą z 50 tryumfami :stuck_out_tongue:

Dokładnie taka miła informacja z rana, szkoda, że ten wyścig jest w PL o takich godzinach nieżyciowych bo fajnie byłoby oglądnąć :slightly_smiling_face:
Swoją drogą Bevin wyrasta na takiego trochę czarnego konia CCC na klasyfikacje generalną.

EDIT: A koszulka lidera TDU jest… pomarańczowa ;D więc zmiana kosmetyczna dla niego :wink:

Ja wiem, czy takim czarnym koniem?
Gdzieś czytałem, że pomarańczowy Kiwi nastawia się na ten wyścig.
A biorąc pod uwagę fakt, że na początku sezonu jest w dobrej formie (a umówmy się - tu forma decyduje, wielu zawodników jedzie treningowo) było dla mnie dość oczywiste, że to Bevin będzie sie liczył.

Być może w takim razie brawo Ty :slight_smile: ja osobiście nie spotkałem się nigdzie aby był on stawiany w gronie faworytów czy w ogóle CCC, wręcz przeciwnie w wielu typowaniach grach etc jest daleko w popularności wyborów więc dla mnie nie było oczywiste, że będzie się liczył i dlatego tak stwierdziłem.

To CCC ma sezon rozliczony prawie :wink:

Bevin był już 10-ty w Tour Down Under w 2016 i był to jego pierwszy wyścig WT, więc dobry wynik w generalce nie byłby sensacją.

Zastanawiam się, dlaczego inne ekipy tak beztrosko pozwoliły mu zbierać wczoraj bonifikaty z ucieczki.