CCC Team w sezonie 2019

Gdyby poważnie, to by nie startował. Ale choroba może częściowo tłumaczyć jego dzisiejszy wynik.

1 Like

Mareczko to taka lepsza odmiana Kankovskiego. Jeden tłucze zwycięstwa w Chinach, a drugi w Polsce.:grinning:

1 Like

Przeczytałem Belucci i myślę sobie Monica zawód zmieniła? :smiley: I tak nawiasem to jest Pelucchi :wink:

Właściwie jutro też jest niemal zupełnie płasko

W wczorajszym podcascie Gregario Tomasz Czernich mowił, że ponoć Mareczke w przeddzień startu w Bolonii widziano w McDonaldsie :wink: wg doniesień włoskiej La Gazzety

A Probosz i tak powie jaki to bardzo profesjonalny zawodnik. :smile:

TYlko że mcdonald ma też sałatki w ofercie

Poza tym burgery nie są złe jeśli się wykonuje długi wysiłek potem

Dla amatora może tak, prosi mają swoich kucharzy, dietetyków i plany żywieniowe przed/po/ w trakcie startów i nie sądzę, żeby opierały się na sałatkach czy burgerach w fast foodach. No ale spokojnie, to tylko plotka z tym McD.

Ochowicz ujawnia część planów na 2020 r.:

Wynika z tej wypowiedzi że dalej stawiają na Grega i będą dodatkowe wzmocnienia jego obstawy… Nastawiają się na wyścigi jednodniowe i choć jest w planach jakiś zawodnik na GC to niekoniecznie w GT (może chodzi Ochowiczowi o tygodniówki?)

CCC powinno zacząć się poważnie zbroić jeżeli myślą o WT w 2020. Póki co są na 16 miejscu w rankingu, a duża część punktów jest jeszcze z 2018.

A tak, przy okazji rankingów, dzięki dobrym występom Małeckiego, Paterskiego i Franczaka w ostatni weekend, w rankingu olimpijskim już wyprzedziliśmy Erytreę i awansowaliśmy na 14 miejsce.

Horner na McDonaldzie wygrał Vueltę;)

Dziś nawet pomyślałem że CCC zrobi wzmocnienie na sprinty w osobie Kankovskiego :slight_smile:

Tak już poważne przydał by się jakiś klasowy sprinter w przyszłym roku.

CCC by się przydały wzmocnienia na wszystkich polach.

Nie ma ani klasowego sprintera, ani rozprowadzających.

Nazwiska na bruki na papierze wyglądały jako-tako, ale na szosie już było poniżej oczekiwań.

Wobec słabnięcia gwiazdy GvA, nie ma za bardzo nikogo na pagórkowate wyścigi.

Generalki nie istnieją, czy to w GT, czy to nawet w tygodniówkach.

Tylko na czasówkach jest w miarę przyzwoicie, ale i tu pole do poprawy istnieje.

1 Like

Kankovski to jak najbardziej poważny wybór, przynajmniej by polskie wyścigi powygrywali.

Które?
CCC team nie staruje w wyscigach cat x.2 :slight_smile:

Tour de Pologne

Dla niego mogą zrobić wyjątek :joy:
Development Team powinien się ruszyć, bo Małecki ostatnio bez sukcesów.

Ale Alojzy na tych polskich wyscigach tyle wygrywa nie dlatego, że akurat tu dostaje turbo przyspieszenia, tylko dlatego, że ma takich rywali. Ostatni klasyczny sprinter w polskim peletonie, który miał sukcesy, to chyba Jacek Mickiewicz i to w XX wieku.
Na TdP są jednak inni.

Nie zrozumiałem dowcipu?

Nie było dowcipu, powinni takiego Aloisa zatrudnić, bo ani Małecki ani Stosz w wyścigach nie brylują.

Ok.
Wygrane Grody sie nie liczą?
A “development team” ma służyć rozwojowi młodych zawodników. Młodych - czyli raczej <25, a nie >35 :wink: