CCC Team w sezonie 2019

#254

Jeżeli chcą pozostać w WT, to ta czwórka może nie wystarczyć

1 Like
#255

Oj tam starczyłaby raczej, tylko oby Stybar nie był za stary albo jak Terpstra w nowej drużynie

#256

GvA, Stybar i Lampaert - to by była spora moc na brukach - gdyby się dogadali.
W zasadzie nie wiem, czy byłby jakis groźniejszy zespół.
Kolarze - owszem (MVDP chociażby!), ale zsepół?
Nawet Dekeniki z Gilbertem i Jungelsem przekwalifikowanymi na brukowców by chyba wysiadły. EF?

#257

Taki zaciąg z Quickstepu, tymbardziej, że Lampaert niby ma ważny kontrakt do 2020 mógłby świadczyć o tym, że w QS szukają kasy po zakontraktowaniu Alaphilippa… :thinking:

#258

Dlatego chcący Francuza zatrzymać, co już się udało, muszą pewnie pozbyć się dwóch dobrych kolarzy.

#259

Z tym Masnadą to już faktycznie klepnięte? Takie info stoi na Wielerflits, stąd moje pytanie
Wiem że na razie nie ma oficjalnych info ale mniemam że niektórzy mają dobrze poinformowanie źródła :wink:

Nie ukrywam że byłby to bardzo fajny transfer, cieszący mnie bardziej niż ten koszmarny Zakarin

#260

CCC powinno wzmocnić się pod każdym wzgledem Masnada,Zakarin i Sybar napewno byliby ciekawi wzmocnieniami. Może szansę w sierpniu otrzymają Valter i Małecki z CCC Development. Jest kilku młodych ciekawych zawodnikow jak Bissegger czy Champoussin którymi można by się zainteresować. Na tą chwile zawiedli totalnie Mareczko i Ten Dam. Kontrakty kończą się na tę chwilę np. Boasson Hagen, Kristoff, Fuglsang , Martin itp.

#261

Masnada nieoficjalnie klepnięty.

Gdzie tą szansę mają otrzymać Valter i Małecki jak CCC WT prawie nie jeździ wyścigów z poza kalendarza WT. Champussin będzie w AG2R. Kristoff w Direct Energie.

1 Like
#262

Wadecki mówił że w sierpniu wyróżniający sie zawodnicy CCC Development dostaną szansę. Ci dwaj najlepiej się prezentują na tą chwilę.

#263

Tylko ze na stażu nie można startować na wyścigach WT a ile imprez od sierpnia CCC WT jedzie z kategorii HC i niższych?

#264

Może to bardzo głupie co napiszę ale ciekawe dla mnie jest to, że Fausto Masnada zaczął obserwować mój profil na Instagramie. Nie, nie piszę tego żeby się pochwalić bo nie prowadzę żadnego “medialnego” profilu i też tym bardziej zastanawiało mnie to jak mógł na mnie trafić, i podejrzewam, że aktywne kibicowanie poprzez tagowanie wpisów nawiązujących do CCC Team gdzieś go zaprowadziło. Oczywiście to tylko hipoteza grubymi nicmi szyta ale kto wie ? :wink:

2 Likes
#265

Według kalendarza na oficjalce 7 czyli Tour of Utah, Deutschland Tour, Kampioenschap van Vlanderen, Primus Classic, Gooikse Pijl, Giro dell Emilia i Gran Premio Bruno Begelli.

1 Like
#266

A jaki masz nick

#267

No jeśli tak to mogą kilka wyścigów na stażu pojechać.

#268

Dookoła Węgier.
CCC Development z Attilą Valterem.
Ciekawe, czy młdoy Wegier, a co za tym idzie, zespół pomarańczowych będzie miał wsparcie kibiców.
Jak wogóle wygląda kibicowanie kolarstwu na Węgrzech? Ktoś bywał, wie?
.
Tak btw - Valter jest w rangingu PCS najwyzej notowanym Węgrem…

#269

O tak to wygląda :wink: https://www.youtube.com/watch?v=nz3k0pWdXxE Myślę, że nie jest gorzej niż na naszym Hubalu czy Grodach :wink:
Patrząc na przeszłość, to w sumie jedyny znaczący kolarz wywodzący się z tego kraju to Laszlo Bodrogi. Mieli pustynię, teraz coś zaczyna się ruszać. Ten wyścig, który od dwóch lat ma wyższą kategorię, jeden zespół kontynentalny - Panon z którego wywodzi się Valter.
Tutaj jest dosyć ciekawa notka, że Contador chciałby spopularyzować kolarstwo w tym kraju: https://dailynewshungary.com/world-famous-cyclists-making-cycling-in-hungary-more-popular/
W sumie sporo można znaleźć z różnych węgierskich portali, to nie jest chyba tak, że kolarstwo jest pomijane. Węgry są ogólnie dosyć specyficzne pod względem sportu. Duża popularność piłki ręcznej, kajaków, piłki wodnej, nawet szermierki czy pięcioboju nowoczesnego.

#270

Natomiast Koch w Delfinacie znowu z lekka sie zagubił. Praca Bernasa i De Marchiego na marne. Ewidentnie CCC nie potrafi rozgrywać takich końcówek lub sprinterzy są za słabi. Szkoda że praca nie owocuje kolejny raz dobrym wynikiem.

#271

Właściwie na każdym etapie sprinterskim CCC ma jakiś plan, co widać 3 km przed metą, ale potem zawsze “cały ten misterny plan w pi…u”, jak powiedział Siara w filmie Kilerów 2-ch.

#272

Młodzieżówka CCC jest najlepszą drużyną kontynentalną w rankingu sezonowym na PCS, Natomiast CCC jest 22. Z zespołow WT niżej tylko DD. Mam wrażenie, że w zeszłym roku byli wyżej;d

#273

Na pewno nie na koniec sezonu: https://www.procyclingstats.com/rankings.php?id=31671&nation=&class=&prev_entry_id=31671&filter=Filter&morefilters=0