CCC Team w sezonie 2019

Valter mistrzem Węgier na czas, Cerny wicemistrzem Czech również na czas.

No proszę, wystarczy zatrudnić zatem liderów TT kilku egzotycznych kolarsko krajów i mamy 10 zwycięstw w sezonie ekstra :smile:

:slight_smile: jest to jakieś sposób nieprawdaż?

No dobra ale Atilla to CCC DT a nie ekipa WT więc nie mieszajmy tego.

Szkoda, że Rosskopf nie startował. Miałby szanse na mistrzstwo USA.

CCC Development Team ma bardzo dobry sezon, ale nie rozumiem jednego transferu, którego dokonali-sprowadzenie Sergio Tu, kolarz z Tajwanu był w tamtym sezonie w młodzieżowej drużynie Sunwebu , ale wyników nie ma zbyt dobrych, dużej części wyścigów nie kończy, jego najlepszym osiągnięciem jest, do tej pory 2 miejsce w mistrzostwach Azji u -23 na czas , gdzie pokonał , zawsze groźnych kolarzy z Kong Kongu, Iranu , Makau czy Tadżykistanu. :slight_smile:

Sergio Tu pojawił się w CCC Development dzięki Giantowi…cała tajemnica… talentem czystej wody nie jest raczej :confused:

Jonas Koch zajął 3 miejsce na 3 etapie dookoła Austrii i został liderem wyścigu. Chyba tylko Bevin z CCC na Down Under do tej pory liderował?

Ogólnie Koch ładnie w tym wyścigu jedzie, poza prologiem cały czas w top 4.

Zdziwie się jak jutro tez bedzie w top 3 :slight_smile:

Koch walczy o kontrakt na przyszły sezon. Paru kolarzy CCC bez kontraktu na przyszły sezon powinno sie wziąć ostro do roboty aby zasłużyć na jego przedłużenie.

Mam na myśli Ten Dama, Mareczko, Ventoso, Zoidla, Bernasa czy Gradka.

To Zoidl jutro powalczy… W Kaliforni niezle się zaprezentowal na Mt Baldy

Ma szansę powalczyć. Jak dobrze zaprezentuje sie w Austrii to może dostanie szanse na Vuelcie. Trzymam kciuki za Bernasa i Gradka że poszukają swoich szans np. w Belgii.

W Belgijskiej TV komentator powiedział, że z CCC dogadani już są Masnada i Hirt.

W CCC przydal by sie sprinter taki np Viviani.Tym bardziej ze sa jakies plotki ze chce odejsc od QuickStepu a negociuje z Cofidisem a skoro go interesuje tak slaby team jak Cofidis to tymbardziej na CCC nie powinien narzekac .

Mysle ze CCC bylo by na niego stac Viviani nie ma chyba jakkegos piorunujacego kontraktu a na pewno nie tyle co Kwiatkowski a zwycienstw dla CCC spokojnie by w sezonie kilkanascie nastukal.
Jesli CCC powaznie skladalo Thomasowi i Kwiatkowskiemu oferte to tymbardziej do Vivianiego powini uderzac bo z Mareczko to daleko nie zajada.

Myślę, że zainteresowanie Cofidisu Vivianim jest takie jak Direct Energie Alaphiliphem czy CCC Thomasem… raczej bardziej zagrywka PRowa niż realne możliwości kontraktowe. A co do CCC już wspominałem, że do wyjęcia jest Sam Bennet z Bory, myślę, że jest w stanie też powygyrywać sporo etapów a na pewno będzie tańszy niż Włoch.

Sam Bennet za Vivianiego do Quickstepu ma iść

Bernas w mojej opinii zasługuje na następny kontrakt, jeździ aktywne i potencjał ma większy niż kilku innych zawodników w podeszłym wieku w ekipie.
Gradek liczę ze tez zostanie, ale to kolarz który się przyda jeśli CCC będzie miało sprintera na którego będzie trzeba pracować od kilometra 0.

Może tu trochę patriotyzm w ocenie bierze w górę. Do tego trzeba wziąć pod uwagę ze w tym sezonie CCC liczy 24 kolarzy. I myślę ze na przyszły sezon będą chcieli powiększyć do minimum 28 kolarzy ( czytałem ze nawet UCI zarzuci).

Według mnie Sam Bennett jest lepszy od Vivianiego i Lefevere to widzi. Chłopak ma petardę w nogach tylko brakuje mu kogoś kto zapanuje na tą mocą. W pociagu DQS może być nie do zatrzymania.