CCC Team w sezonie 2019

A największy niedosyt?

1. Bevin na TdU. Świetna jazda w koszulce lidera i kraksa, zapowiadało się na 3. miejsce w generalce.
  2. kraksy Bevina i de Marchiego na TdF
  3. wszystkie kontuzje Geschke

nikt jakoś specjalnie nie rozczarował (choć więcej spodziewałem się po Mareczce, Wiśnioewskim i Antunesu), nikt się też niespodziewanie nie objawił (może poza Kochem, ale to wciąż raczej poziom harców niż konkretów). Plus dla Gradka i Sajnoka, że się jakoś odnaleźni w tym WTowym ściganiu.

trzeba się cieszyć wygraną GvA w Montrealu, bo na przestrzeni całego sezonu jakoś nie zapowiadało się na taki wynik. Antunes, Bevin czy Sajnok łapali TOP3 na etapach GT, ale zwycięstwa nawet nie powąchali.

Koniec końców wstydu nie było.
Dzięki punktom GvA (chyba nie ma drugiej takiej ekipy, gdzie lider nabiłby tyle punktów w porównaniu do reszty, nawet Corendon), wyprzedzili DDD i Katiuszę, ale też i kilka ekip z drugiej dywizji zrobiło lepsze wrażenie.

Wiele razy w tym temacie przewijały się życzenia na temat dołączenia Valtera do głównego zespołu w 2020, ale na forum cyclingnews ktoś napisał, że sam Węgier powiedział, że nie jest tym zainteresowany i woli spędzić przyszły sezon w CCC Development Team.

Z wywiadow przed Tour d’l Avenir odniosłem wrażenie ze czeka na przełomowe decyzje po ewentualnym udanym wystepie. Może być tak że go stracą po 2020. A z Aniołkowskim pewne info ze zostaje w Devo? Zasłużył jak i Valter na WT.

Ja gdzieś czytałem (może nawet u nas), że Valter w 2020 chce się skupić na wyscigu MTB na IO i niby dlatego nie przenosi się jeszcze do WT.

Oficjalnie: Stanisław Aniołkowski zostaje w CCC Development

1 Like

Valter pewnie też zostanie. Maciejuk chyba jednak zostanie w Leopardzie? Ciekawe co z Sowińskim?

Jak nie Valter i Aniołkowski to koniec wzmocnień? O Dennisie narazie cisza- raczej bliżej Ineosa. Brak przedłużenia z Bernasem troche dziwi tym bardziej ze nie zawiódł choć końcówkę sezonu powinien lepiej zaznaczyć. Gradek to zrobił i dostał kontrakt. Liczę ze znajdzie miejsce chociaż w Pro Continental. Może Brożyne wezmą jeszcze z Devo?

jestem ciekaw kiedy zamkną skład. Za dużo zawodników do wzięcia nie zostało. Pewnie czekają na rozwiązanie tematu z Dennisem. Pewnie jeśli nie wyjmą Dennisa i jakiegoś klasykowca dla GvA to przedłużą z Bernasem (a może już przedłużyli, a może Bernas coś innego znalazł). Niemniej jednak w ciągu najbliższych dnia wszystko będzie się klarować. Ciekawe czy Alan wróci do Develop.

Prawdopodobnie jeden Polak ma jeździć w tej nowej węgierskiej drużynie.Jaronski coś o tym wspominał. Może właśnie Alan.

Ta Węgierska ekipa już podobno ogłosiła pełny skład na sezon 2020

Póki co zniknęła z PCS, całkowicie.

Zniknęła bo wszystko wskazuje że nie powstanie. Jakby jednak się udało to skład jest już znany.

Grupa Sowińskiego łączy się z Sangemini Trevigiani czyli w nowym roku będzie ekipą “Continental” więc jest szansa ze Artur znajdzie w tej grupie miejsce. Mówi się także o CCC Development ale zero konkretów.

1 Like

W tej drużynie jeździł Domin w tym sezonie ale Domin przechodzi do innej włoskiej drużyny więc się nie spotkają w jednej drużynie.

Przez Sangemini - MGKvis to się przewinęło wielu polskich zawodników: Kwiatkowski, Gawroński, Owsian, Kulas, Piaskowy, Gołaś, Dąbrowski…

Petr Kelemen, Michał Jaskot, Michał Gałka w CCC Development Team

Łączeni z zespołem także: Krawczyk, Górak i Prokopyszyn

A co z starszymi zawodnikami typu Brożyna, Stosz? Zostają? Wygląda na to że najstarszy rocznik to będzie 97.

Zawodnicy starsi mieli być w ekipie tylko przez rok więc jeśli władze ekipy utrzymały swoje plany to zarówno Brożyna jak i Stosz odchodzą.

Ptaszki ćwierkają, że jutro ma zostać ogłoszony transfer Valtera do CCC Team

Wyczekiwany…………….ciekawe co z Bernasem i Brożyną i co z Dennisem???