CCC Team w sezonie 2019

Lunardi wygrał jedne zawody PŚ i otarł się o medal MŚ, więc tłem bym go nie nazwał, a w każdym razie przez 2-3 lata.

Mateja też się otarł o medal MŚ :slight_smile:

Cecona pamiętam, Lunardiego szczerze mówiąc nie. Od lat kojarzę tylko Colloredo. Ale jak wyżej, to chyba nie wątek do takich dyskusji :wink:

(bardzo fascynujący jednak jest temat upadku fińskich skoków)

Póki rajdowcy i oszczepnicy trzymają się mocno, jest git. No i hokeiście niech rozwalą od czasu do czasu Szwedów i Ruskich :wink:

Rajdowcy tak, ale od dawna nie wygrywają Mistrzostwa WRC. Oszczepnicy też mają kryzys. Hokej na szczęście ma się dobrze, MŚ U-20 (?) zostało świętowane jakby to było MŚ dorosłych.

No, na szczęście mamy Jaakko Hänninena. :wink:

(koniec Off Topic)

I Lottę Lepisto :stuck_out_tongue:

To żeby wrócić na właściwe tory. Bevin nie wykurował się na klasyk Cadela Evansa i CCC pojedzie w szóstkę. Wydaje się, że jednak byłby najmocniejszą kartą. Boję się, że Mareczko i Sajnok nie przetrzymają tych hopek, a raczej trudno liczyć na jakieś inne rozstrzygnięcie niż finisz z większej bądź mniejszej grupy.

Te hopki chyba aż tak straszne nie są?
1,2 km długości, to z rozpędu mozna wjechać.
Na MSR Poggio jest 3 razy dłuższe i poprzedzone wiekszymi wzniesieniami.

Ale tak, czy owak, szkoda, że Bevina nie będzie

A widziałeś kiedyś jak Mareczko walczy na MSR? :wink: Trzy starty i trzy razy był pod koniec stawki. Facet odpada na najmniejszych zmarszczkach.

Ale na MSR własnie są cięższe podjazdy niż na CEGOR, samo Poggio 3x dłuższe niż ta hopka - to raz.
Dwa - cały wyścig MSR jest dwa razy dłużysz.
A trzy - w bieżacym sezonie widziałem Jakuba, jak zajmował trzecie miejsce na etapie z wyższymi i dłuższymi podjazdami niż na Cadal Evans Great Ocean Road Race.

No ale przecież sam dałeś MSR za przykład, który akurat niczego nie dowodzi, bo tam Mareczko sobie nie radzi. I ja nie mówię, że w niedzielę nie będzie walczył o zwycięstwo, bo nawet nie znam tak szczegółowo trasy. Po prostu nie zdziwi mnie odpadnięcie na jakimś minipagórku, bo już pokazywał wcześniej, że nie zawsze udaje mu się je pokonać.

Ale pamiętajmy ze to jest Mistrz wygrywania poza Europą więc może akurat dobrze mu pójdzie.

Z tym że to mistrzostwo nie szło do tej pory w parze z jakością obsady :wink: A można by się nawet pokusić o stwierdzenie, że przeciwnie.

Przeglądając wyniki, oglądając urywki, wychodzi na to, że w Cadelu jest ostre tempo, selekcja jakaś rzeźnicka nie jest, ale jest. Co z tego, że Poggio i Cipressa są dłuższe, skoro są szybsze. Na Staruszce, nie mówiąc o Amstelu, trudno o dłuższe podjazdy. Jednak to 2-3 punkty procentowe nachylenia więcej robią ściganie.
Jest to wyścig pod kolarzy typu Sanchez-Impey, choć zdarza się, że mocny sprinter daje radę. Mareczko to chyba jednak ostatni kolarz, o którym można by powiedzieć, że jest mocnym sprinterem. A przynajmniej tak do tej pory było. Bynajmniej nie oznacza to, że sytuacja nie mogła się zmienić (przepraszam za żart językowy).

@ kamil,
@ Dobry,

Mój błąd.
Szukałem różnych profili i w tym patrrzyłem na profil Poggio i źle spojrzałem.
Poggio ma w jednym miejscu max 8% przez chwilę, a ja potraktowałem to jako średnią 8%, co mnie zresztą samego dziwiło…

Też na to zwróciłem uwagę, nie wiedziałem że takie opinie krążą o właścicielu CCC

tzn jakie bo chyba kolega wpis usunął :slight_smile:

Temat jest polityczny czyli stanowi tabu na tym forum. Naprawadzające słowa kluczowe dla zainteresowanych: srebrna bomba vel kapiszon. Koniec wątku.

Ale ten Austriak to nie jest właściciel CCC przecież

Czytaj szerzej relacje z nagrania a znajdziesz czego szukasz … :zipper_mouth_face:

Chodzi o to że niby Kaczyński coś tam po Miłku pojechał?