Ciekawe filmy, filmiki

To jest co najmniej dziwne.
http://sporza.be/cm/sporza/videozone/v_opvallend/veldrijden_opvallend/1.2251427

To jest co najmniej zajawkowe i pokazuje, że przy okazji kolarstwa jako takiego można zrobić niezły show.

Ma ktoś może napisy do The Armstrong Lie (2013) ?

Brakuje programow sportowych i to bardzo!

Czy ktoś ma, albo wie gdzie znaleźć Autobus z napisem “Koniec Wyścigu”?

Zapewne jest w archiwach TVP. Reżyserem był M.Walter, więc może w TVN? Mogliby go “odkurzyć” i puścić przed Tourem. Pamiętam tego okularnika Rylanda Kehleta.

No dobra, a jak go obejrzeć teraz? :stuck_out_tongue:

Najlepiej chyba oficjalnie zwrócić się ze strony portalu do TVP, żeby w najbliższej przyszłości puścili go na antenie. Ale to może być i za miesiąc albo i dwa. Bo tzw. “ramówka” już dawno naprzód zrobiona.

Film był na 100% na tej stronie:
sport.tvp.pl/8759676/filmy-na-po … sem-koniec
Link podawał m.in. Boss, i sam z tej strony oglądałem ten film, niestety TVP nie zadbała by film przenieść do swojej platformy VOD (szukałem i tam jej nie ma). A linki z YT (też tam był) zostały pewnie przez naszą “szanowną” TVP zablokowane :wink: Niestety nawet źródła mniej legalne nie mają w bazach tego filmu.

P.S. na kontakt z TVP bym nie liczył, pisałem kiedyś do nich w sprawie możliwości puszczenia napisów (zamiast lektora), nie było żadnego odzewu, więc nie liczyłbym że i Tobie odpowiedzą.

No właśnie widziałem, że ciężko z tym filmem… Tę stronę TVP też widziałem, wczoraj puszczali go w TV (tak przynajmniej twierdzi Cyfrowy Polsat), ale to i tak mi niewiele daje tu w Szwajcarii :frowning:

kilka dni temu na yt przeglądałem materiały z Tro Bro Leon

trafiłem na to wszystko przez velowire:

velowire.com/article/924/en/ … -2015.html

to jednak musi być klimacik. najbardziej mi się podobają stogi siana na zakrętach i jak przejeżdżają przez dworek Chateau de Kerouartz. widoki znad oceanu też przednie.
i co ważne - żadnych rund :slight_smile:

Dziwi mnie, że ze Strade Bianche w parę lat zrobili coś tak kultowego, a Tro Bro Leon jakby zapomniane i nieznane…

Hinault jako Bretończyk mógłby coś tam zadziałać…

Strade Bianche oglądałem w tym roku u Francuzów. Komentatorzy w którymś momencie tłumaczyli widzom, że to takie połączenie Tro Bro Leon z Flandrią :smiley:

Znając opinię Hinault o tego typu wyścigach, to szczerzę wątpię :wink:

Fajny pomysł z tymi filmikami CCC. Link do relacji "od środka z Amstel:https://www.youtube.com/watch?v=3NxlwriutX0

Autobus CCC: youtube.com/watch?t=177&v=rj98d-fXWYM
Lepszy od Dudobusa i Bronkobusa razem wziętych :smiley:

youtube.com/watch?v=CI1NiqT … e=youtu.be

Można i tak… swoją drogą, to takie wyścigi amatorów mogą być niezłym poligonem dla testowana np. sławnych silniczków.

wiedzieliście, że Phinney maluje ? :open_mouth:

youtube.com/watch?v=Qn6hyyx … e=youtu.be

Zwiastun filmu o Armstrongu: youtube.com/watch?v=9V9uei7TCh8

Po tym, co widać na filmiku to gra aktorska ani fabuła, raczej nie powalają. W sumie niczego innego się chyba nie spodziewaliśmy. Mogliby mu rzucić jakiś grosz za tantiemy, bo podobno kiepsko z nim będzie po procesie :wink: