Ciekawe filmy, filmiki

youtube.com/user/thecyclingreviews

Super pomysł i świetna inicjatywa :slight_smile:

Dziękuję wszystkim za wrzucone filmiki i czekam na następne!

youtube.com/watch?v=eEvX_vKDYEw call me maybe :wink:

aljazeera.com/sport/cycling/ … 65503.html

Wywiad z Ferrarim.

Program zwarcie z Czesławem Langiem w roli gościa - link. Tematem rozmowy były między innymi wybory w Polskim Związku Kolarskim.

Marycz który konczy na 13 miejscu Vueltę, ot promocja dla jarka :slight_smile:

Nie wiem czy ten materiał filmowy był wcześniej wrzucony na forum. Jest on z początku listopada i dotyczy afery Lance’a Armstronga. Umknął on jakoś mojej uwadze wcześniej. Jest to również materiał pochodzący z TVP Sport - Zwarcie.

“Gościem Marka Jóźwika w programie “Zwarcie” byli Dariusz Błachnio z Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie oraz mistrz olimpijski z Sydney, kulomiot Szymon Ziółkowski. Tematem dyskusji było pozbawienie tytułów siedmiokrotnego zwycięzcy Tour de France Lance`a Armstronga.”

Zastanawiam się po obejrzeniu tego programu jak w takim razie można w kwestii niedozwolonych środków interpretować ekipę Team Novo Nordisk?

ja to oglodałem i byłem zarzenowany że zaprosili kulomiota który nie ma bledego pojecia o kolarstwie i jak on się wypowiadał

Tompoz

W sumie to lepszy kulomiot (sportowiec, złoty medalista olimpijski oraz złoty medalista mistrzostw świata) od Michała Pola.

Ja myślę, że lepszy kulomiot od samego Marka Jóźwika. Jaki prowadzący-taki poziom.

Ziółkowski jest młociarzem :unamused:

Życzenia świąteczno-noworoczne od Alberto Contadora.

Ja również życzę wszystkim forumowiczom oraz czytelnikom Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam!

Zakończenie kariery Oscara Freire:

youtube.com/watch?v=h5IHOB8q … e=youtu.be

bardzo fajny klimar rower na kołku i koszulki z kariery

Tompoz

Świąteczne życzenia od ekipy Omega Pharma - Quick-Step.
0:51 - Michał Kwiatkowski i Michał Gołaś

youtube.com/watch?v=tH54CYvTBIE

To co tutaj zrobił Bartoli to jest mistrzostwo świata.

Fenomenalne zjazdy i piękna wygrana.

Dobre. Szczerze pisząc, nigdy tego etapu wcześniej nie widziałem.

Brawo Bartoli, chociaż w tej ucieczce to wielkich przeciwników nie miał, i brawo Dawid za przypomnienie.

Dla mnie jednak Giro 1994 będzie się zawsze kojarzyło z niesamowitą wprost eksplozją talentu Pantaniego.

To się działo we włoskich mediach: lepszy od Van Impe, równy albo lepszy od Gaula…

Podsumowanie kolarskiego roku według Sporzy.

youtube.com/watch?v=fVRigW3T … dded#at=37

Część Pierwsza

youtube.com/watch?v=fcbq6Csv … _embedded#!

Część Druga

Era Mapei:
Paris - Roubaix 1996

1. Johan Museeuw (Mapei-GB)
  2. Gianluca Bortolami (Mapei-GB)
  3. Andrea Tafi (Mapei-GB)

Wiecie może, gdzie mogę znaleźć stare relacje z TdF i innych wyścigów z polskim komentarzem. No może nie takie stare, ale tak do 5 lat wstecz. Nigdzie znaleźć nie mogę, a po angielsku to nie to samo.