Cinturon Ciclista a Mallorca - 2.2


#1

Na Majorce rozpoczął się 5 etapowy wyścig drugiej kategorii, Cinturon Ciclista a Mallorca. W wyścigu bierze udział 190 kolarzy z 32 ekip. Wśród uczestników jest Marcin Ślęzak startujący w barwach francuskiej grupy DN1 “U.S. Montauban”.

PROGRAM:
Etap 1 - March 29: S’ Arenal-S’arenal, 7.1 km
Etap 2 - March 30: Platja De Palma-Platja De Palma, 169 km
Etap 3 - March 31: Port De Pollença-Port De Pollença , 131,6 km
Etap 4 - April 1: Sta.Margalida-Sta.Margalida, 135.9 km
Etap 5 - April 2: Palmanova-Palmanova, 133 km

[color=blue]Wyniki 1 etapu:

1 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Restaurants 8.50
2 Pedro Romero (Spa) Spiuk-Extremadura 0.02
3 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants
4 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Restaurants 0.04
5 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.09
6 Alexander Serov (Rus) Tinkoff Restaurants 0.11
7 Jose Luis Ruiz (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
8 Gabriel Rasch (Nor) Maxbo-Bianchi 0.12
9 Enrique Salgueiro (Spa) Spiuk-Extremadura 0.14
10 Manuel Jimenez (Spa) Soctec 0.16

68 Mascin Slezak (Pol) U.S. Montauban 0.44


#2

2 etap - Platja De Palma-Platja De Palma, 169 km

[color=blue]Wyniki 2 etapu:

1 Fabio Masotti (Ita) Italian National Team 3.47.32
2 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
3 Sebastian Pagdags (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin
4 Jorge Montenegro (Arg) Soctec
5 Sebastian Frey (Ger) Team Sparkasse
6 Alexander Gut (Ger) Team Lamonta
[color=red]7 Marcin Ślęzak (Pol) U.S. Montauban
8 Lucas Sebastian (Arg) Dip.Leon-Ibiza y Formente
9 Jose Luis Ruiz (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
10 Jose Manuel Cuesta (Spa) Soctec

[color=red]Klasyfikacja po 2 etapie:

1 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Restaurants 3.56.22
2 Pedro Romero (Spa) Spiuk-Extremadura 0.02
3 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants
4 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Restaurants 0.04
5 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.09
6 Alexander Serov (Rus) Tinkoff Restaurants 0.11
7 Jose Luis Ruiz (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
8 Gabriel Rasch (Nor) Maxbo-Bianchi 0.12
9 Enrique Salgueiro (Spa) Spiuk-Extremadura 0.14
10 Manuel Jimenez (Spa) Soctec 0.16

[color=red]57 Marcin Ślęzak (Pol) U.S. Montauban 0.44


#3

Etap 3 - 31.03.2006:
Port De Pollença-Port De Pollença , 131,6 km

[color=blue]Klasyfikacja 3 etapu:

1 Stefan Parinusa (Ger) Team Sparkasse 3.18.56 (39,692 km/h)
2 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Restaurants
3 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.16

4 Gabriel Rasch (Nor) Maxbo-Bianchi
5 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Restaurants
6 Silvio Bundi (Swi) Athleticum Swiss
7 Pedro Romero (Spa) Spiuk-Extremadura
8 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants
9 Simon Geschke (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin
10 Are Andresen (Nor) Sparebanken Vest
11 Nicolas Prin (Fra) U.S. Montauban 0.22
12 Pedro Palou (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
13 Jose Luis Ruiz (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 2.20
14 Mathias Belka (Ger) Pot Cottbus
15 Alexander Serov (Rus) Tinkoff Restaurants
16 Lars Nordhaug (Nor) Maxbo-Bianchi
17 Niko Graf (Ger) Thuringer Energie
18 Dominik Roels (Ger) Akud Arnolds Sicherheit
19 Stian Remme (Nor) Sparebanken Vest
20 Martin Prazdnovsky (Svk) Sparebanken Vest
21 Sergey Klimov (Rus) Tinkoff Restaurants
22 Alexandre Izquierdo (Spa) F.C. Barcelona
23 Jesus Perez (Spa) Soctec
24 Uwe Hardter (Ger) Team Lamonta
25 Andreas Sand (Nor) Loerenskog
26 Friedemann Schmude (Ger) Team Wiesbaden
27 Martrin Gujan (Swi) Athleticum Swiss
28 Thomas Zahnd (Swi) Athleticum Swiss
29 Michael Stevenson (Swe) Team Malarenergi
30 Timo Honstein (Ger) Team Sparkasse
31 Ignas Konovalovas (Ltu) Lithuanian National Team 5.25

[color=red]135 Mascin Slezak (Pol) U.S. Montauban 15.07

[color=blue]Klasyfikacja po 3 etapach:

1 Pedro Romero (Spa) Spiuk-Extremadura 7.15.36
2 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants
3 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Restaurants 0.02
4 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Restaurants 0.04
5 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.07
6 Gabriel Rasch (Nor) Maxbo-Bianchi 0.10
7 Stefan Parinusa (Ger) Team Sparkasse 0.13
8 Pedro Palou (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.25
9 Are Andresen (Nor) Sparebanken Vest 0.42
10 Simon Geschke (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 0.52
11 Silvio Bundi (Swi) Athleticum Swiss 0.57
12 Nicolas Prin (Fra) U.S. Montauban 1.33
13 Alexander Serov (Rus) Tinkoff Restaurants 2.13
14 Jose Luis Ruiz (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
15 Sergey Klimov (Rus) Tinkoff Restaurants 2.19
16 Lars Nordhaug (Nor) Maxbo-Bianchi 2.20
17 Dominik Roels (Ger) Akud Arnolds Sicherheit 2.21
18 Timo Honstein (Ger) Team Sparkasse 2.26
19 Martin Prazdnovsky (Svk) Sparebanken Vest 2.35
20 Jesus Perez (Spa) Soctec 2.39

[color=red]115 Mascin Slezak (Pol) U.S. Montauban 15.33


#4

Etap 4 - 01.04.2006:
Sta.Margalida-Sta.Margalida, 135.9 km

[color=blue]Klasyfikacja 4 etapu:

1 Biolo Gianpaolo (Ita) Italian National Team 2.58.49 (45,600 km/h)
2 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
3 Lucas Sebastian (Arg) Dip.Leon-Ibiza y Formente

4 Andre Schulze (Ger) Team Lamonta
5 Alexander Gut (Ger) Team Lamonta
6 Sergey Klimov (Rus) Tinkoff Restaurants
7 Andreas Stauff (Ger) Akud Arnolds Sicherheit
8 Jorge Montenegro (Arg) Soctec
9 Andreas Muller (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin
10 Angel Rodriguez (Spa) Spiuk-Extremadura
11 Sebastian Frey (Ger) Team Sparkasse
12 Martino Marcotto (Ita) Italian National Team
13 Sebastien Schwager (Ger) Thuringer Energie
14 Gabriel Rasch (Nor) Maxbo-Bianchi
15 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Restaurants
16 Mickael Roly (Fra) U.S. Montauban
17 Pedro Romero (Spa) Spiuk-Extremadura
18 Mortgen Hegrenerg (Nor) Sparebanken Vest
19 Martrin Gujan (Swi) Athleticum Swiss
20 Sven Biermann (Ger) Team Wiesbaden
21 Michael Wolf (USA) USA National Team
22 Stefan Stork (Ger) Team Spiuk
23 Jesus Perez (Spa) Soctec
24 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Restaurants
[color=red]25 Mascin Slezak (Pol) U.S. Montauban
26 Morten Christiansen (Nor) Sparebanken Vest
27 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Restaurants
28 Werman Dimeiz (Ger) Pot Cottbus
29 Chad Beyer (USA) USA National Team
30 Christoph Klipp (Ger) Pot Cottbus

[color=blue][b]Klasyfikacja po 4 etapie:

1 Pedro Romero (Spa) Spiuk-Extremadura 10.14.25[/b]
2 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants
3 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Restaurants 0.02
4 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Restaurants 0.04
5 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.07
6 Gabriel Rasch (Nor) Maxbo-Bianchi 0.10
7 Stefan Parinusa (Ger) Team Sparkasse 0.13
8 Pedro Palou (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.25
9 Are Andresen (Nor) Sparebanken Vest 0.42
10 Simon Geschke (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 0.52
11 Silvio Bundi (Swi) Athleticum Swiss 0.57
12 Nicolas Prin (Fra) U.S. Montauban 1.33
13 Alexander Serov (Rus) Tinkoff Restaurants 2.13
14 Jose Luis Ruiz (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
15 Sergey Klimov (Rus) Tinkoff Restaurants 2.19
16 Lars Nordhaug (Nor) Maxbo-Bianchi 2.20
17 Dominik Roels (Ger) Akud Arnolds Sicherheit 2.21
18 Timo Honstein (Ger) Team Sparkasse 2.26
19 Jesus Perez (Spa) Soctec 2.39
20 Niko Graf (Ger) Thuringer Energie 2.52
21 Martrin Gujan (Swi) Athleticum Swiss 2.53
22 Michael Stevenson (Swe) Team Malarenergi
23 Martin Prazdnovsky (Svk) Sparebanken Vest 2.55
24 Thomas Zahnd (Swi) Athleticum Swiss 2.57
25 Mathias Belka (Ger) Pot Cottbus 3.11
26 Alexandre Izquierdo (Spa) F.C. Barcelona 3.17
27 Stian Remme (Nor) Sparebanken Vest 3.47
28 Friedemann Schmude (Ger) Team Wiesbaden
29 Uwe Hardter (Ger) Team Lamonta 3.53
30 Andreas Sand (Nor) Loerenskog 3.54

[color=red]108 Mascin Slezak (Pol) U.S. Montauban 15.33


#5

Etap 5 - Palmanova-Palmanova, 133 km

[color=blue]Klasyfikacja 5 etapu:

1 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Restaurants 3.25.37
2 Gabriel Rasch (Nor) Maxbo-Bianchi 0.08
3 Simon Geschke (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 0.11

4 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Restaurants 0.26
5 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp
6 Mathias Belka (Ger) Pot Cottbus
7 Jorge Montenegro (Arg) Soctec
8 Sergey Klimov (Rus) Tinkoff Restaurants
9 Mortgen Hegrenerg (Nor) Sparebanken Vest
10 Gion Manetsch (Swi) Athleticum Swiss
11 Martrin Gujan (Swi) Athleticum Swiss
12 Pedro Romero (Spa) Spiuk-Extremadura
13 Sebastia Franco (Spa) F.C. Barcelona
14 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants
15 Lars Nordhaug (Nor) Maxbo-Bianchi
16 Alexander Serov (Rus) Tinkoff Restaurants
17 Stefan Parinusa (Ger) Team Sparkasse
18 Jesus Perez (Spa) Soctec
19 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Restaurants
20 Matthieu Geniez (Fra) Castelsarrasin-Didier Rous

[color=red]93 Marcin Ślęzak (Pol) U.S. Montauban 21.25

[color=red]Klasyfikacja generalna wyścigu:

1 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff Restaurants 13.40.04
2 Gabriel Rasch (Nor) Maxbo-Bianchi 0.16
3 Pedro Romero (Spa) Spiuk-Extremadura 0.24

4 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants
5 Ivan Rovny (Rus) Tinkoff Restaurants 0.28
6 Francisco Pacheco (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.31
7 Stefan Parinusa (Ger) Team Sparkasse 0.37
8 Pedro Palou (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 0.49
9 Simon Geschke (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 1.01
10 Are Andresen (Nor) Sparebanken Vest 1.06
11 Silvio Bundi (Swi) Athleticum Swiss 1.21
12 Alexander Serov (Rus) Tinkoff Restaurants 2.37
13 Sergey Klimov (Rus) Tinkoff Restaurants 2.43
14 Lars Nordhaug (Nor) Maxbo-Bianchi 2.44
15 Jesus Perez (Spa) Soctec 3.03
16 Niko Graf (Ger) Thuringer Energie 3.16
17 Martrin Gujan (Swi) Athleticum Swiss 3.17
18 Michael Stevenson (Swe) Team Malarenergi
19 Thomas Zahnd (Swi) Athleticum Swiss 3.21
20 Mathias Belka (Ger) Pot Cottbus 3.35
21 Alexandre Izquierdo (Spa) F.C. Barcelona 3.41
22 Timo Honstein (Ger) Team Sparkasse 5.02
23 Vicktor Folkesson (Swe) Team Malarenergi 5.53
24 Florian Bauer (Ger) Team Spiuk 6.58
25 Sebastia Franco (Spa) F.C. Barcelona 7.20
26 Matthieu Geniez (Fra) Castelsarrasin-Didier Rous 7.27
27 Mortgen Hegrenerg (Nor) Sparebanken Vest 7.28
28 Gion Manetsch (Swi) Athleticum Swiss 7.56
29 Nicolas Prin (Fra) U.S. Montauban 7.57
30 Dominik Roels (Ger) Akud Arnolds Sicherheit 8.38
31 Jose Luis Ruiz (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 9.46
32 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff Restaurants 9.58
33 Andreas Kluger (Swi) Athleticum Swiss 10.17
34 Martin Prazdnovsky (Svk) Sparebanken Vest 10.28
35 Tamas Lengeyel (Hun) Sparebanken Vest 10.37
36 Stian Remme (Nor) Sparebanken Vest 11.20
37 Andreas Sand (Nor) Loerenskog 11.27
38 Enrique Salgueiro (Spa) Spiuk-Extremadura 12.48
39 Javier Martinez (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 12.54
40 Alexander Gottfried (Ger) Team Sparkasse 13.03
41 Michael Wolf (USA) USA National Team
42 Alan Marangoni (Ita) Italian National Team 13.10
43 Angel Rodriguez (Spa) Spiuk-Extremadura 13.46
44 Lars Burchert (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 13.50
45 Adrian Hense (Ger) Konig Pilsener 14.15
46 Michael Muck (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 14.41
47 Irwing Fernandez (Spa) F.C. Barcelona 15.01
48 Jorge Montenegro (Arg) Soctec 15.36
49 Tobias Riede (Ger) Mapei-Heizonat 15.46
50 Mickael Roly (Fra) U.S. Montauban 16.57
51 Daniel Aigner (Ger) Bp Koln-Worrigen 17.23
52 Morten Christiansen (Nor) Sparebanken Vest 17.33
53 Sebastian Frey (Ger) Team Sparkasse 17.36
54 Mitja Schluter (Ger) Akud Arnolds Sicherheit 17.39
55 Julien Schick (Fra) Castelsarrasin-Didier Rous 17.59
56 Christoph Klipp (Ger) Pot Cottbus 18.00
57 Fredrik Johansson (Swe) Team Malarenergi 18.03
58 Martin Bratland (Nor) Loerenskog 19.13
59 Sven Hippel (Ger) Thuringer Energie 19.45
60 David Sojo (Spa) Spiuk-Extremadura 20.43
61 Ignas Konovalovas (Ltu) Lithuanian National Team 20.49
62 Lucas Persson (Swe) Team Malarenergi 21.15
63 Pol Nabben (Ned) Dip.Leon-Ibiza y Formente 21.56
64 Juan Carlos Escamez (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 22.33
65 Fco. Jose Pastor (Spa) F.C. Barcelona 22.35
66 Stian Sommerseth (Nor) Maxbo-Bianchi 23.04
67 Chris. V.Kleinsorgen (Ger) Team Lamonta
68 Robert Odink (Swi) Athleticum Swiss 23.13
69 Frederik Wilmann (Nor) Maxbo-Bianchi 23.25
70 Chad Beyer (USA) USA National Team 24.38
71 Romas Sinicinas (Ltu) Lithuanian National Team 24.53
72 Ignacio Sarabia (Mex) Spiuk-Extremadura 25.17
73 Josep Morla (Spa) Montcada-Saunier Duval 25.56
74 Biolo Gianpaolo (Ita) Italian National Team 26.08
75 Henrik Wolter (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 26.20
76 Soren Petersen (Den) Team Lamonta 27.22
77 Alexander Maul (Ger) Team Sparkasse 27.32
78 Christoph Hoffmann (Ger) Pot Cottbus 27.57
79 Geordie Probert (GBr) Ses Salines-B.Calden 28.12
80 Uwe Hardter (Ger) Team Lamonta 28.54
81 Christian Heinze (Ger) Pot Cottbus 29.15
82 Fernando Torres (Spa) Spiuk-Extremadura 29.29
83 Tomas Fareilis (Ltu) Lithuanian National Team 29.58
84 Philip Patzer (Ger) Thuringer Energie 30.29
85 Christopher Myhre (Nor) Maxbo-Bianchi 31.10
86 Fco. Jose Gonzalez (Spa) Comunidad Valenciana-Garcamp 31.54
87 Brad Armstrong (USA) USA National Team 32.02
88 Manuel Jimenez (Spa) Soctec 33.10
89 Matthias Friedemann (Ger) Team Lamonta 33.14
90 Francisco Villalgordo (Spa) F.C. Barcelona 33.31
91 François Chluda (Fra) Castelsarrasin-Didier Rous 33.34
92 Alexander Welsh (USA) USA National Team 33.41
93 Mathias Hahn (Ger) Thuringer Energie 33.48
94 Sebastian Pagdags (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 36.03
95 Raul Cardoso (Spa) Illes Balears 36.32
[color=red]96 Marcin Ślęzak (Pol) U.S. Montauban 36.56
97 Rudiger Wilhelm (Ger) Mapei-Heizonat 37.14
98 Miguel Perello (Spa) Illes Balears 37.19
99 Pedro Mas (Spa) Son Servera-S.Pareja 37.53
100 Stefan Stork (Ger) Team Spiuk 39.02
101 Jorn Thoresen (Nor) Loerenskog 39.22
102 Werman Dimeiz (Ger) Pot Cottbus 39.48
103 Joan Barcelo (Spa) Montcada-Saunier Duval 40.12
104 Tom Flamang (Lux) Team Sparkasse 40.18
105 Falk Putzke (Ger) Team Wiesbaden 40.43
106 Andreas Muller (Ger) Ked-Bianchi Rad-Team Berlin 40.47
107 Mattias Westling (Swe) Team Malarenergi 40.51
108 Jose Arenas (Spa) Dip.Leon-Ibiza y Formente 41.16
109 D. Westmattelmann (Ger) Konig Pilsener 41.17
110 Miquel Gomila (Spa) Ses Salines-B.Calden 41.25
111 Francesc Artigues (Spa) Ses Salines-B.Calden 41.29
112 Mi. Schweighofer (Ger) Team Spiuk 41.58
113 Paul Budach (Ger) Akud Arnolds Sicherheit 41.59
114 Kim Lachmann (Ger) Mapei-Heizonat 42.09
115 Sebastien Pozza (Fra) Castelsarrasin-Didier Rous 42.27
116 Jurgen Schapp (Ger) Team Spiuk 43.27
117 Daniel Albero (Spa) F.C. Barcelona 43.42
118 Miguel A. Muñoz (Spa) Ses Salines-B.Calden 45.33
119 Sebastian Han (Ger) Akud Arnolds Sicherheit 46.54
120 Tino Meier (Ger) Pot Cottbus 47.03
121 Russu Vadyn (Ukr) Nagares 47.23
122 Andres Cardenas (Col) Dip.Leon-Ibiza y Formente 48.50
123 Joan Prats (Spa) Dip.Leon-Ibiza y Formente 49.33
124 Carlos Rodriguez (Spa) Montcada-Saunier Duval 50.14
125 Jose Felix Torres (Spa) Son Servera-S.Pareja
126 Enrique Riera (Spa) Son Servera-S.Pareja 51.06
127 Peter Lundblad (Swe) Team Malarenergi 51.23
128 Jesus Barcelo (Spa) Illes Balears 52.31
129 Gabriel Alemany (Spa) Illes Balears 52.44
130 Caleb Fairley (USA) USA National Team 52.55
131 Dominic Aigner (Ger) Bp Koln-Worrigen 53.55
132 Vicente Vivancos (Spa) Son Servera-S.Pareja 57.31