Clasica San Sebastian 2006

Kto wygra 26. Clasica San Sebastian?

  • Paolo Bettini
  • Damiano Cunego
  • ktoś z Saunier Duval :slight_smile:
  • Frank Schleck
  • Alejandro Valverde
  • Samuel Sanchez
  • Alexander Vinokourov
  • to na bank będzie jakiś Hiszpan :slight_smile:
  • ktoś inny
  • ktoś niespodziewany

0 głosujących

Już w sobotę kolejny wielki klasyk. NARESZCIE! :smiley: Dosyć tych tourów :smiley:

Kto wygra? Wasze typy.

Nie znalazłem jeszcze oficjalnej strony wyścigu, z której i tak nie za dużo się dowiemy, bo nie znamy baskijskiego. No chyba że… ktoś zna :smiley:
Tak więc wszelkie możliwe linki mile widziane i NAJWAZNIEJSZE - transmisja tv. Eurosport, pomimo rozrośnięcia się do dwóch kanałów, ograniczył się tylko do godzinnej retransmisji w niedzielę o 9 rano. Skandal, ale mniejsza z tym. Pytanie chyba przede wszystkim do Viatora :slight_smile: : gdzie jeszcze można będzie obejrzeć ten wspaniały wyścig :question:

Mój typ nr 1 to oczywiście Bettini, chociaż mistrzostwa świata jeszcze daleko…

Jeśli kogoś pominąłem w przedmeczowych typowaniach to gadać, dodam jak się da.

P.S: Nie dodam, bo się nie da :smiley: Hehe. Kij z tym.

Lista startowa: cyclingpost.com/protour/race … a06t.shtml
I tradycyjny profil: cyclingpost.com/protour/race … a06s.shtml

Słynne widoki: :slight_smile:

I triumfatorzy z ostatnich lat:


2005 Constantino Zaballa


2004 Miguel Perdiguero


2003 Paolo Bettini


2002 Laurent Jalabert


2001 Laurent Jalabert


2000 Erik Dekker

Swój 1% dałem na Fränka :wink: Obecnie Luksemburczyk ma na swym koncie 25% :slight_smile:

Może pechowiec Valverde będzie chciał walczyc o Pro Tour. Nie wiem tylko w jakiej jest formie, po perypetiach w TdF?
Postawie na niego.

[b]Jedną stację mam! :slight_smile: Oczywiście jak zwykle niezawodni Włosi:

Rai Tre - Sob 15:50 (live)[/b]

15:50, czyli w sam raz na Jaizkibel.

Super, to oznacza, że obejrzę LIVE klasyk w Kraju Basków :slight_smile:
La doyenne nie podpisał triumfatorów, ale powiem tylko, że w 2003 wygrał Paolo Bettini, a w 2004 i 2005 wyścig zdominowali zawodnicy Saunier Duval :arrow_right: w kolejności Miguel Angel Perdiguero (obecnie Phonak) i Constantino Zaballa (drugi na mecie był Joaquin Rodriguez, także z ‘‘żółtej’’ ekipy).

Chciałem wrzucić wszystkich triumfatorów z lat 2000-2005, ale strasznie się przycinało, jak to wrzuciłem :frowning: Zacząłem szukać mniejszych obrazków, ale nic z tego, bo na przykład na cyclingnews nie można sobie obrazka skopiować i w konsekwencji nawet pobrać jego adresu :imp: Dopóki nie używam obrazka do celów komercyjnych powinienem móc robić z nim co chce. Co to ma być? Za mało zarabiają fotoreporterzy za zdjęcia do gazet i portali? Pazerność nie zna granic. Na marginesie mały tip: jak chcecie ściągać zdjęcia z cyclingnews to wchodźcie na tą stronę z Mozilli na przyklad. Nie wiem jak jest z innymi przeglądarkami. Co to w ogóle ma być, żeby sobie głupiego obrazka nie można było ściągnąć i walnąć na tapetę :imp: :smiley:
Winokurow to dobry typ. Rok temu nie wystartował w CSS, bo był przeziębiony. W San Sebastian często dobrze jeżdżą ci, którzy mieli formę na Tourze, albo ci, którzy chcą sobie Tour jakoś odbić. To, że Wino, z wiadomych względów nie wystartował na TDF, czyni go jednym z ciekawszych wśród faworytów do zwycięstwa. A poza tym pokazać, pokaże się na pewno. Ciekawy wyścig się szykuje. Wino, triumfator Amstel Gold i LBL, po przymusowej absencji w Tourze to jedna z jego największych atrakcji. Pojedynek z Cunego i Bettinim? Wow! :slight_smile:[/i]

Mnie też denerwuje, że z Cyclingnewsa nie można zapisać zdjęć. Tzn. niektóre (szczególnie te starsze) da się zapisać, ale te nowsze już niekoniecznie. A właściwie z każdej innej stronki kolarskiej można sobie pobrać fotkę… Np. od Grahama Watsona, a przecież to wielki fachowiec, jeśli chodzi o fotografię kolarską, a mimo to ‘‘nie chroni’’ swych zdjęć.
PS. Jedyną szansą na zdjęcie z Cyclingnewsa (jeżeli jest taka konieczność) jest… kliknięcie na przycisk Print Screen, a potem otworzysz sobie w Paincie czy czymś innym. A potem, jak masz odpowiednie programy, możesz zdjęcie poddać obróbce.

Wchodź na cyclingnews z Mozilli to będziesz mógł zapisać wszystkie. Na początku jak klikniesz prawym przyciskiem na zdjęcie pojawi się ten sam komunikat, co w IE, ale zaraz zniknie i będziesz mógł normalnie skorzystać z menu, które się rozwinie, czyli zapisywać, bezpośrednio wrucać na tapetę itd. Jak można wejść z Mozilli, o czym twórcy serwisu doskonale wiedzą, to przeciwko komu jest to zabezpieczenie? Przeciwko zwykłemu kibicowi, który chce sobie walnąć fajną fotkę z wyścigu na tapetę? Ale to tak offtopic w sumie :smiley:

Ja postawiłem na Cunego, ale moim zdaniem bedzie ostra walka Vino, Cunego, Bettini… Kto sie dolaczy - zobaczymy :slight_smile:

W Operze też nie ma żadnych problemów z pobieraniem zdjęc!

Ja typuje na zwycięsce Andreya Kashechkina :slight_smile: W drugiej kolejności Samuel Sanchez …no ewentualnie jeszcze ktoś inny, może nawet niespodziewany :slight_smile: Bądź co bądź, sądzę że główni faworyci obejdą się smakiem zwycięstwa.

Valverde

Kursy na Unibet.com unibet.com/punter/index.jsp?lang=pl (musimy wyszukać ręcznie w tabelce po lewej: Kolarstwo - Clasica San Sebastian).

Na uwagę zasługuje wysoka pozycja zwycięzcy sobotniego Giro del Lazio Giuliano Figuerasa i troche na wyrost Davide Rebellina. Pierwszy Cunego.

:frowning: Już się cieszyłem, że obejrzę sobie baskijski klasyk, a tu co :question: Brak odbioru :arrow_right: zablokowano Rai 3 na czas wyścigu :frowning:

Resultat:

  1. Florencio
  2. Garzelli
  3. Kashechkin
  4. Botcharov
  5. Moreni
  6. Celestino
  7. Serrano
  8. Valverde
  9. Hincapie
  10. Pellizotti

Mala sensacja :slight_smile:

Mała sensacja?!?!?

Chyba super-mega sensacja :slight_smile: :smiley:

Xavier Florencio to dobry zawodnik, ale rzecz jasna jego zwycięstwo to ogromna sensacja. Po raz kolejny brawo dla Kaszeczkina :exclamation: Widać, że forma u niego jest i kto wie, może nawet dojdzie do tego, że to właśnie on będzie liderem Astany na Vueltę, nie zaś Winokurow :question: :exclamation:

Ojejku to chyba pierwszy raz, ze ktos wygrywa z Bouygues Telekom wyścig zaliczany do PT…e no super…

A ja sie nie ciesze, bo to lipa byla i nic wiecej. Gdyby rozegrali to tak, jak zwykle o dzisiejszym zwyciezcy nigdy bysmy nie usłyszeli, bo mogl by on sobie wtedy skutecznie zafiniszowac - o 80te miejsce. A tak sensacja i to jaka. No ale… Cieszycie sie to sie cieszta, ja tam bym wolał zasłużonego zwycięzce Mayo. Napracował się chłopak, bez przerwy atakował i g z tego ma. Reszta sie oglądała… na Valverde, który zbłaźnił się na finiszu, mimo iż to jego koledzy z drużyny najwięcej dzisiaj pracowali. Wheelsuckerzy górą, tak, jak przeważnie, można by powiedzieć. Bettini wróć!

A ja się ciesze, że wygrał Florencio. Może będzie nową gwiazdą :wink: