Clasica San Sebastian 2016

Haha. Klasyczny duecik Piti&Purito. Takie stare konie, a wciąż to samo, nigdy się nie nauczą :stuck_out_tongue:
Mollema wybrał idealny moment na atak, właśnie przy rozprężeniu na szczycie najlepiej jest pójść do przodu.

Dla Purito meta chyba była na szczycie podjazdu, bo potem nie był zainteresowany walką. Dziwne, że w ogóle się nie zatrzymał na szczycie i nie pożegnał z kibiciami… Ciekawe jak się dogada z czterema kolarzami Movistaru w Rio.

Fajna końcówka. Bauke urósł teraz w olimpijskich sondażach.
Piti i Purito dogadują się jak zawsze :wink:

Dogada sie pewnie po hiszpansku , ale co z tego wyjdzie ? :smiley:

Bauke w karykaturze :wink:


Przeczytałem na oficjalnym twitterze Katiuszy, że Purito pożegnał się dzisiaj z hiszpańskimi kibicami, bo San Sebastian to jego ostatni wyścig w Hispzanii.

Nie pojedzie Vuelty?

Czytałem jego wypowiedź, gdzie mówił, że nie chce jechać Vuelty nie będąc do niej w 100% przygotowanym. Zresztą w temacie o Vuelcie już pisałem, że raczej nie pojedzie.

Przykro patrzeć na Kwiatka, dzisiaj przyjechał jako 6 od końca i pęka jako jeden z pierwszych z dużego peletonu. Żali mi go, bo na treningach daje z siebie na pewno 100%- ciekawe gdzie są popełniane błędy. Jedyna przydatność Michała na IO, to chyba tylko, żeby zabrać się w ucieczkę.

Może złapał jakiegoś pasożyta, od kontaktu z Froomem, ale zaraz będzie śmigał po górach jak Contrador

Jak w SKY moga byc popelniane bledy ?