Clasica San Sebastian 2018

Ten kolarz Dimension Data, który spowodował tą kraksę powinien zostać wykluczony z peletonu na minimum 3 miesiące, a potem jeszcze zaliczyć kurs zachowania się w peletonie.

To fakt. Landa ma chyba z głowy Vuete😢 Bernal pewnie też😢

Bardzo Wątpię, żeby sky wysłało na drugi GT w roku 21 latka. Co nie zmienia faktu, że Mś z głowy.

Na Vueltę liderem będzie Kwiatek, w ramach przygotowań przed MŚ :wink: . Podobnie jak pozostali liderzy. Nie wiem, kto tę Vueltę pojedzie na serio, no ale nie chcę robić OT.

Bernal i Landa mają co najmniej 3 tygodnie w ogóle z głowy, jeśli chodzi o rower, najprawdopodobniej w ogóle po sezonie,ale medycyna czyni dziś cuda.

Czytałem wpis Bena Kinga, tego zawodnika z Dimension Data. Bardzo, bardzo przepraszał, bił się w piersi, że wolałby sam mieć te obrażenia, niż inni, aż mi go się szkoda zrobiło :neutral_face:

Kwiatkowski powiedział w wywiadzie chyba dla CN że na Vuelcie dostanie wolną rękę na zwycięstwa etapowe.Ma w głowie ambicje walki o klasyfikację generalną ale jeszcze nie teraz a po za tym nie wie jak organizm zareaguje na drugi wielki tour.Pewnie De La Cruz będzie próbował walczyć o top 10 a Tao zadebiutuje w trzytygodniówce.

Movistar nie wyklucza udziału Landy we Vuelcie. Pewnie i tak nie pojedzie, ale to by oznaczało, że nie jest z nim aż tak źle jak się wcześniej wydawało.

Co Ty gadasz! To będzie już trzeci GT pod rząd ;). O ile w to można Vueltę wliczyć.

1 polubienie

Nie no teraz to przesadziłeś… tam wyraźnie były trzy palce jak możesz wliczać w to Vuelte? :smiley::stuck_out_tongue:

1 polubienie

Biedny ten Bernal w tym sezonie. 2 poważne upadki w ciągu kilku miesięcy (zupełnie nie z jego winy) + upadki na brukach… Oby chłopa nie załamało.
Bardzo szkoda w kontekście MŚ i Lombardii.

Jak to ktoś ładnie na CN napisał że Bernal w pierwszym sezonie w WT nauczy się tyle ile inni w 3 - 4 lata.

Dwa ładne dzwony, liderowanie w ekipie walką o wygraną w tygodniówkach i pomoc największym w GT.

A tak BTW podobno kilka zębów poleciało

Kilka wyleciało, kilka połamanych, twarz zmasakrowana. Podobno wyglądało to fatalnie. Z tego co wiem, to są jakieś zdjęcia, ale ja nawet bałem się szukać. :wink: Mogłoby to się skończyć jakąś traumą.

No i piszą że ma 3 tygodnie bez jazdy czyli już po Vuelcie.

I tak nie był planowany do startu na Vuelcie.Dwa wielkie toury dla tak młodego zawodnika to zdecydowanie za dużo i dobrze o ty wiedzą dyrektorzy sportowi.

Ten temat został automatycznie zamknięty 31 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.