Co na prezent?

Witam Serdecznie,

Drodzy Czytelnicy piszę do Was z prośbą o pomoc. Otóż mój mąż bardzo lubi jeździć rowerem, interesuje się kolarstwem. W czerwcu ma imieniny z okazji, których chce sprawić mu nowy strój rowerowy (obecny jest już mocno zużyty). I w tym miejscu właśnie chce prosić Was o pomoc. Gdzie mogę kupić strój na rower? Byłam już w sklepach sportowych typu ‘go sport’ ale nie ma tam nic godnego uwagi.
Bardzo proszę o pomoc bo czas ucieka. Z góry dziękuję.
Eliza

Możesz np. poszukać w sklepach internetowych takich jak np. www.mikesport.pl
Pewnie kolejni forumowicze za chwilę podrzucą jeszcze parę innych stron

allegro.pl/rowery-i-akcesoria-16414

i szukaj po swoich kluczach. Bez trudu dostaniesz komplet wystawiony jako części (spodenki, koszulka). Do tego bandanka, rękawki, nogawki, rękawiczki, a i pewnie skarpetki się znajdą.

Do wyboru, do koloru. Dla przykładu, wbijesz ‘astana’ i masz w czym wybierać.

allegro.pl/saxo-bank-csc-komplet … 31393.html

ja polecam tego alegrowicza, miły sympatyczny pan pomoze w doborze rozmiaru sam od niego kupowałem nie drogo i jak narazie jestem zadowolony.

Na allegro trzeba uważać na chińskie podróbki - puszczają kolory po praniu.

Jeżeli finanse nie grają roli to odzież njlepszych marek znajdziesz :

http://www.bobshop.de/

Polski BCM Nowatex też robi dobre stroje można kupić na Allegro albo tutaj :

sklep.bcmnowatex.com.pl/

danielo.pl (Daniel Chądzyński)
questsport.pl (p. Włoszczowska)
vitesse.pl (Ryszard Smith)

BCM Nowateksu nie polecam ze względu na używane materiały (precyzyjniej: ostatnio miałem do czynienia z produktami BCM jakieś 4 lata temu – wówczas materiały znacznie odstawały jakością od konkurencji)

Proponuje cos firmy Assos, tu moge tylko powiedziec, ze nie podaremno sa klasa dla siebie. Co prawda, te ciuchy kosztuja tez troche wiecej niz inne.

assos.com/en/55/default.aspx

Bardzo dziękuje Wam za pomoc :slight_smile: myślę, że na pewno wybiorę coś fajnego :slight_smile:

Polecam te firmy:

danielo.pl (Daniel Chądzyński)
questsport.pl (p. Włoszczowska)
vitesse.pl (Ryszard Smith)

wspaniałe wykonanie i sprawdzone w użytkowaniu stroje.

Ja moge polecic strone danielo tak jak kolega wyzej :slight_smile: