Co sądzicie o tych butach?

Spotkaliście się kiedyś z tymi butam?
allegro.pl/item167356774_but … nowe_.html
gizmosocks.com/GIZMO_Catalog … catId=1468

Szukam obuwia w takiej cenie i nie wiem co wybrać?

Pomocy! :slight_smile:

Ja jeżdżę w butach firmy JOHN LUCK już 3 sezony i jestem z nich bardzo zadowolony. Mam nieco niższy i starszy model, ale też zapinany tylko na rzepy.

a nie lepiej za te pieniądze wziąźć tajmy jakieś??
znaczy nie znam tej firmy wogóle , ale cena spora

ja osobiscie polecam DMT sa naprawde fajne.
mam juz trzeci sezon te marki buciki naprawde na nie nie narzekam… wczesniej mialem Shimano ale odczulem taka roznice ze stare buty porownuje do sandalow…

I co najwazniejsze nie sa az takie drogie, najdrozszy model ten w ktorych mozna zobaczyc Petacchiego (zloty kolor) kosztuja w granicy 1100zl!!

a wcale przeciez nei trzeb amiec takei jak on…

1100 to nie az tak drogie? ja juz wole w tej cenie sidi ergo :] i nawet nizsze sidi :] ale rozumiem ze tu nizsze ceny wchodza w gre :] co do tych butow to coz ze rzepy jak rzepy da sie przebolec buty wg mine wygaladaja ladnie nieco wlasine w stylu sidaczy jednak o wygdzoie nie moge nic powiedziec :]

Jakbym miał ponad 1k na buty to bym się nie pytał.:slight_smile: Co w tej cenie jest jeszcze warte uwagi?

no ale przeciez dolarowy mary pisał że nie trzeba mieć takich najwyższych;P

rzepy spoko , tez mam na nią ale but ciasny dobrze lezy i świetnie trzyma noge

wiec do jakiej kwoty szukasz obuwia??

Szukam dobrych butów, ale nie chcę przpłacać. Szkoda, że teraz w sklepach nie ma fajnych okazji.

a nie chcesz używanych adistar 2k?

E używane raczej nie, a za ile?;p

hmm chcesz same burty czy może z pedałkami looka 3.1?

Heh narazie ich nie chcę, pytam się tylko za ile. :wink:

150zł stan prawie bardz dobry otarcia od normalnego użytkowania. rozmiar 44 wedle numeracji adidasa długośc wkładki 28,5cm

Jeżeli nie boli Cię nazwa “Shimano”, to warto zainteresować się nowym katalogiem.

350 zł, carbon, sprzączka, SPD-SL albo Look, 602g.

Zawsze te 350 zł :wink: Znalazłem Nike Altea II na niemieckim ebay’u za 250zł. Nowe oczywiście, bo to sklep sprzedaje. Szkoda tylko, że nie mam jak ich kupić.;/

Kupiłbyś buty przez sieć, nie mając możliwości wcześniejszej przymiarki? :neutral:

Tak.

powodzenia

felipe nie przesadzaj… Pewnie nigdy nie kupiłeś butów przez sieć…
Ja już kupiłem i mółbym kupić następne, poprostu nie sugeruję się numerem, a długością wkladki, co prawda były to buty “do chodzenia”, a nie kolarskie… Chyba, że ktoś ma nienaturalnie szeroką noge i na 10 typów butów tylko jedne mu pasują, to takie ewenementy lepiej niech przymierzą przed kupnem, bo potem jest obrzucanie się negatywami (jeśli chodzi o allegro). Jakoś niekotrzy tylko na aukcjach sprzedają buty i nieźle im się kreci interes, wbrew pozorą jest to bezpieczniejsza opcja, bo jest mneijsze prawdopodobienstwo, że trafi się na zielonych ludzi, a większe, że na takich, co juz mają zaufanie do zakupów przez internet i nie pierwszy raz przeprowadzają tranzakcję… Jeśli każdy but, z tego rozmiaru, co nosisz pasuje Ci to bez obaw możesz zamawiać i będziesz zadowolony…
Pozdrawiam