Co to za korba?

Ktoś mi może powiedzieć co to za korba i ile kosztuje?

img340.imageshack.us/my.php?image=korbapw2.jpg

JEst to korba FSA (Full speed ahead) model : SLK Compact MegaExo - 840 g
Cena : $399.99 …w promocji na jednej z angielskich stron moża ją kupic juz za $329.95

Myślicie, że jak ja kupie za 6 baniek to żałować nie będę?:slight_smile:

Boshe za 6 baniek korbę :question: Myślisz, ze dzięki temu będziesz lepszy. No chyba, ze masz dużo kasy…

Nie, nie myślę, że to mi pomoże. Nie można już sobie roweru polepszyć?? To po co takie rzeczy robią? Wszyscy śmigajmy na shimano 2200 albo na SIS’ie…

moim zdanim za ta cene opłaca sie brać, chociaz osobiście brałbym Ultrgre 6600

w tej cenie bedziesz mial nowego recorda aluminowego razem ze suportem, jest chyba pewniejszy

A, no i nie napisałem, że kupuję. Zastaniwałem się tylko, czy opłaca sie ją kupować.

Nie bulwersuj się tak.Myśle, że mógłbyś taką kasę inaczej wykorzystać. Na coś co pomaga bardzij niż … korby :stuck_out_tongue:

Zacznę zbierać na EPO. :stuck_out_tongue: :wink:

no chyba tylko :slight_smile:
korby to wazna rzecz, wszystko co sie kreci jest wazne:)
troche brzydkie jak na moj gust :slight_smile:

eee fajne sa te korby :wink: a ja kurde wyminilem lozyska w korbach dura ace i kurde ciezko mi chodza cos te korby koles bada no przejedziesz 300-500km i bedzie ok :neutral_face: to za ten czas sie zajade

Mi tez sie podobają te korby FSA :stuck_out_tongue:
Widzisz Piotras ja w tym roku zacząłem jezdzic na nowych korbach Tiagry model 2007 hollowtech II i dopiero po 600-700km zaczęły kręcić się miękko :neutral_face:

Zgadzam sie warto w korbę zainwestować, przecież musi być sztywna…

powaznie ? no to fest kurcze teraz to robia tak zeby szybko sie zdupi… i kosztowalo niewiadomo ile teraz to nawet nei mozna myc bo jak sie woda dostanie to do wymiany eh hh

A te korby fsa sa podobno fest sztywne i lekkie