Co to za podjazd ?

Nie. Ale powiedzmy, że ten podjazd jest w promieniu 200 km. To nie musi znaczyć, że około 200, ale już wiecie gdzie szukać mniej więcej :stuck_out_tongue:

to może Telegraphe?

I Telegraphe i Mont Cenis leżą za bardzo na południu :wink: Szukałbym na północy. I może rozejrzał się po sąsiedzie :wink:

forclaz?

Tak jest :exclamation: To zdjęcie jest blisko szczytu. Będziemy mieli przyjemność oglądać ten podjazd już w sobotę.

kiedyś tam się kończył etap Giro. a jeszcze kiedyś trochę niżej :slight_smile:

Opis od razu skojarzył mi się z Blockhausem i Lanciano, więc tak typuję :slight_smile:

nie. na razie bez podp.

Dobra. Skoro nie ma podpowiedzi, a nikt nie zgaduję to strzelę sobie w podjazd z Giro’02 - Folgaria, a w zasadzie wtedy etap kończył się na Passo Coe, ale może w przeszłości finiszowano w samej Folgarii.

Czy to okolica Mt. Blanc?

trochę na południe.

Adriano - nie.

ale dobrze kombinujecie.
myślę, że dla kijciwoko znaczenie miały te flagi… Adriano z kolei jest w miarę blisko jeśli chodzi o lata :slight_smile:

Limone Piemonte! Czy coś tam nad nim :wink:

Faktycznie flagi mnie zainteresowały, bo to obok brytyjskiej (co ona tam robi?) to chyba flaga Piemontu. Ale i krajobraz charakterystyczny dla tej części Alp.

Zakładam, że podjazd nad Limone Piemonte, to to o co druidowi chodziło, więc zadaję następne:

W okolicy dwa razy przejeżdżało Giro. Niestety ten podjazd pominięto, ale za to gościł nieraz na pewnym innym wyścigu (ostatnio w zeszłym sezonie).

Z opisu to mi pasuje Vrsić. Podjazd znany z wyścigu Dookoła Słowenii.

Świetnie Adriano! 26 serpentyn z tej i bodaj 24 z drugiej strony z charakterystyczną kostką na zakrętach. Tu akurat od północy - Kranjskiej Gory. Ciekawe na ile link w moim profilu był podpowiedzią? :wink:

Mówiąc szczerze to nie zauważyłem zupełnie. Dopiero po wysłaniu odpowiedzi zobaczyłem ten link i już byłem w zasadzie pewny :slight_smile:

Podpowiedzi bardzo klarowne - skoro 2 razy Giro przejeżdżało blisko to znaczy, że to nie Włochy. A jak jeszcze podpowiedź, że ten podjazd bywa na etapówkach to zostaje tylko kilku sąsiadów. Pozostali sąsiedzi mi pasowali jeszcze mniej niż Słowenia :wink:

Ale wracając do tematu… Prosta zagadka. Żadnych podpowiedzi. Powinno być łatwo. Jak będą problemy to najwyżej coś podpowiem :wink:

Edit: Podpowiedź nr 1. Podjazd w ‘kręgu zainteresowania’ organizatorów Giro :wink:

Mortirolo.

Nie :slight_smile: W kręgu zainteresowania oznacza, że jeszcze tego podjazdu nie jechali, ale były poważne plany i przygotowania do tego :slight_smile:

to może Crostis (strzał) :wink:

sorry kijciwoko, nie zauważyłem, że odgadłeś moje. oczywiście, chodziło o Colle di Tenda, czyli “to nad Limone Piemonte” :slight_smile:

Celny strzał :slight_smile: