Co to za podjazd ?

Nein.

Nie jest to podjazd “finalny”.
Długość do 10 km, nachylenie 7%-8% przez większość, ale końcówka łatwiejsza.

Czyli po prostu chcesz, żeby ktoś zgadł… To już musi jest Col de Bacinu…

A jednak to nie jest ten podjazd :slight_smile:

No to niech będzie, napiszę w jednym poście wszystkie podpowiedzi.

• Francja
  • Majka tam walczył
  • Nie na GT
  • Nie jako finałowy podjazd
  • NIE z wyścigu Criterium Internacional
  • do 10 km, średnia większości podjazdu 7-8%, końcowe kilka kilometrów łatwiejsze z krótkim zjazdem na kilometr przed kreską.

Lacets de Septmoncel?

Wyścig trafiony, ale podjazd nie :slight_smile:

Col de Menthieres.

No brawo, zgadza się.
Pierwszy przebłysk talentu Rafała.
Akurat na tym etapie prowadzącym przez Menthieres, szalał Pinot, ale Rafał dzielnie walczył. No a na poprzednim etapie był 2 tylko za Talanskym.

Tyle było podpowiedzi, że grzech nie zgadnąć :mrgreen:

No to może ja polecę czymś z prywatnych zbiorów.

E: nie wiem czy to tylko tak u mnie, ale jakoś duży rozmiar wyszedł i nie potrafię tego naprawić : (

ee łatwizna. Widok z drogi sudeckiej w dół w kierunku Przesieki. Za tymi zakrętami niżej była meta górskich MP przy Chybotku w tym roku. W wyścigu amatorów w tym miejscu robiłem bokami na każdej rundzie, czyli cztery razy;) Przy tym szlabanie to jest chyba z 18 procent.
Za szlabanem wyścig szedł w lewo zjazdem z powrotem do Przesieki, a dalej do góry jedzie się na przełęcz karkonoską jeszcze cztery kilometry po dziurawym asfalcie a do tego czterysta metrów w pionie. W nagrodę je się najlepszą zupę świata w Odrodzeniu, i na dokładkę można jeszcze zrobić podjazd od Szpindlerowego Młyna po drodze klasy autostrady pięć/siedem procent. Najpiękniejsze miejsca na rower na świecie! (gdyby nie jakość asfaltów ten tytuł należałby się górom sowim)

Oczywiście, że tak.
Faktycznie łatwe, ale przerażają mnie te podjazdy zagraniczne, które zgaduje się po podpowiedziach a nie zdjęciach.

Kolego, po odgadnięciu jest Twoja kolej na zadawanie :wink:

[size=75][ Dodano: Sob 04 Paź, 2014 23:27 ][/size]
Targanicka od Targanic?

[size=75][ Dodano: Nie 05 Paź, 2014 18:21 ][/size]
Proszę:

tak wiem wiem, miałem ostatnio mało czasu na główkowanie ale skoro tak się prosisz :smiling_imp: to daję z prywatnego archiwum. Na jaką przełęcz i z której strony właśnie (ledwie) wjechałem?

legal: niestety nie znam autora zdjęcia które znalazłem w sieci, mam nadzieję że się nie zdenerwuje na mnie za to niekomercyjne użycie.

Tak! było to na pętli beskidzkiej, po 100km wyścigu już ta ścianka dała w kość

Dodaje mi uporczywie do poprzedniego posta :angry:

Grubo poleciałeś :wink:
Sveti Jure - Chorwacja :slight_smile:
pzdr

Tak jest

Że co? :mrgreen:

trzymajkolo.blogspot.com/2014/03 … ntoux.html

:slight_smile:

zadaj kolejną :slight_smile:

Nie wiem czy już czasem nie było :wink: