[Co warto?] Programy o rowerach

Wiadomo, że wszyscy maniacy kolarstwa mają relację z wyścigów obcykane miesiąc przed wyścigiem;) Ale jest też trochę programów o rowerach, kolarstwie, wyścigach, które łatwo przeoczyć z wypiekami na twarzy szukając porogramu z dnia wyścigu :slight_smile:

Więc proponuję podawać tutaj czasy emisji jakiś programów rowerowych.
Osobiście na razie nic nie znalazłem :confused:

Ej, a ile można gadac w tv o regulacji hamulców czy wymianie koła. Najlepsze programy kolarskie to eurosport i styknie.

A tak w ogóle to nie przed TV tylko na rower wsiadać :stuck_out_tongue:

I to jest sedno sprawy :slight_smile:

Telewizyjnym skryto-oglądaczom, mówimy dosć :slight_smile:

kiedyś coś było na tvp3 ale nawet nie wiem jak się nazywał, a trafiałem na to sporadycznie :unamused:

no i rowermania na tvn turbo. Może wznowią gdy ludzie zaczną znów wychodzi na rowery :bulb: Bo narazie to jeszcze nie jest na full

Oki, niezłą jazde na itvp możesz sobie oglądać cae 31 odcinków.

http://www.itvp.pl/niezlajazda/i.tvp

Eeee. Nie o takie pseudorowerowe programy mi chodziło :slight_smile:
Bardziej o takie jak np. o Armstrongu był na Discovery Channel, Amerykański Chopper i motor dla Lance’a, o historii TdF i o wielkich kolarach, które lecą czasem na Planete.

Nie zrozumieliśmy się chyba :slight_smile:

Hmm, dzisiaj leciał Pedal Power na Discovery, a reszta to na torrentach :slight_smile:

Chciałbym mieć planette je**ny Aster :slight_smile:

6.05.2006 (czyli już jutro) na Discovery o 19:00 “Niesamowite maszyny - Siła mięśni”. Opis w gazecie przedstawia się następująco: “Spotkanie z kolarzami biorącymi udział w TdF oraz miłosnikami ekstramalnego kolarstwa górskiego”. Miłego oglądania (…ja obejdę się jak zwykle w takich przypadkach smakiem :wink: bo mam kurcze “kablufke” z pakietem podstawowym).

Przy okazji :unamused: zapytam tutaj: czy ktoś się orientuje czy Gd’I będzie transmitowane, tak jak rok temu, na oficjalnej stronie wyścigu? Lub ewentualnie jakieś inne “miejsca” w sieci, gdzie możnaby oglądnąć ten wyścig?

[size=75][ Dodano: Sob 06 Maj, 2006 17:54 ][/size]
Pytanie już nieaktualne :stuck_out_tongue: Transmisja, tak jak rok temu, jest na oficjalnej stronie wyścigu! :slight_smile: