Co z tem Mosconem?


#1

Reichenbach złożył doniesienie na Moscona na policję i do UCI, iżby miał intencjonalnie go popchnąć i przewrócić w odwecie za “akcję antyrasistowską”. Podobno są świadkowie potwierdzający wersję Reichenbacha
Ciekawe, jak to się potoczy. Gianni się wypiera i mówi, że Szwajcara nawet nie zna (no, że nie rozmawiał z nim nawet). Fakt, że jest głupek i łobuz, ale że aż tak? Sprawa może być dość mocno bulwersująca i dla światka kolarskiego nietypowa. Toteż pozwoliłem sobie otworzyć adekwatny temat.
Może Leopejo będzie monitorował? W końcu jest na miejscu :slight_smile:


#2

Jeśliby się okazało to prawdą to to powinien być ban, nie żadne śmieszne kary we frankach tylko właśnie dyskwalifikacja na jakiś czas.


#3

Oskarżenie o rasizm, klamka na MŚ i teraz to. “Nieźle” jak na jeden sezon.
Oby “gorącą głową” nie zmarnował w jakiś sposób swojego potencjału.


#4

Na razie mamy wersję zdarzeń Reichenbacha (plus jego doniesienie do UCI i na policje) a już na licznych forach Moscon został osądzony przez “sprawiedliwych” użytkowników internetu :wink:
Nie bronię kolarza Sky, ale nie jest też żadną tajemnicą że od sprawy Rezy obaj zawodnicy za sobą nie przepadają…


#5

Dlatego napisałem “jeśliby”. Natomiast nie wiem czy Reichenbach leciałby na policję gdyby sobie to zmyślił. W każdym razie poczekajmy oczywiście jaki będzie finał tej sprawy.


#6

Luis Suarez kolarstwa :smiley: Choć wolałbym powiedzieć, że Suarez jest Mosconem piłki nożnej :stuck_out_tongue:


#7

Moim zdaniem sztucznie wyolbrzymiona sprawa.
Powinni sobie wyjasnic miedzy soba a nie wydawac jakies internetowe oswiadczenia.


#8

Pytanie całkiem trafnie postawione. Gianni rządzi :wink:


#9

Nie, że bronię Moscona, ale bardziej mnie ciekawi co mu naubliżał ten Francuz, że kolarz Sky zrobił to co zrobił.


#10

A czemu od razu naublizal ? Mogl po prostu powiedziec cos co mu sie nie podobalo, albo nie zgadzalo sie z jego ogolnopojeta wizja.

Niemniej gdyby przerwa trwala wystarczajaco dlugo do nastepnego etapu to prawnicy SKY pewnie by zadzialali i podobnie jak z Froomem dostalibysmy jakis stek bredni jako wytlumaczenie w stylu (i tu zacytuje jednego z komentujacych na facebooku) “Uderzenie kolarza Fortuneo było wynikiem radykalnego odwodnienia w wyniku czego nastąpiła w 100% naturalna superkondensacja poziomu testosteronu, który był główną przyczyną niekontrolowanego i niezamierzonego aktu agresji”\

albo tez udowodnili by ze pod wplywem odwodnienia i warunkow wyscigowych ktorych nie da sie w 100% odtworzyc Moscon cierpi na zespol Tourette, a choroba ta miewa swoje epizody w niespodziewanych momentach.