Co z tem Mosconem?

Reichenbach złożył doniesienie na Moscona na policję i do UCI, iżby miał intencjonalnie go popchnąć i przewrócić w odwecie za “akcję antyrasistowską”. Podobno są świadkowie potwierdzający wersję Reichenbacha
Ciekawe, jak to się potoczy. Gianni się wypiera i mówi, że Szwajcara nawet nie zna (no, że nie rozmawiał z nim nawet). Fakt, że jest głupek i łobuz, ale że aż tak? Sprawa może być dość mocno bulwersująca i dla światka kolarskiego nietypowa. Toteż pozwoliłem sobie otworzyć adekwatny temat.
Może Leopejo będzie monitorował? W końcu jest na miejscu :slight_smile:

Jeśliby się okazało to prawdą to to powinien być ban, nie żadne śmieszne kary we frankach tylko właśnie dyskwalifikacja na jakiś czas.

Oskarżenie o rasizm, klamka na MŚ i teraz to. “Nieźle” jak na jeden sezon.
Oby “gorącą głową” nie zmarnował w jakiś sposób swojego potencjału.

Na razie mamy wersję zdarzeń Reichenbacha (plus jego doniesienie do UCI i na policje) a już na licznych forach Moscon został osądzony przez “sprawiedliwych” użytkowników internetu :wink:
Nie bronię kolarza Sky, ale nie jest też żadną tajemnicą że od sprawy Rezy obaj zawodnicy za sobą nie przepadają…

Dlatego napisałem “jeśliby”. Natomiast nie wiem czy Reichenbach leciałby na policję gdyby sobie to zmyślił. W każdym razie poczekajmy oczywiście jaki będzie finał tej sprawy.

Luis Suarez kolarstwa :smiley: Choć wolałbym powiedzieć, że Suarez jest Mosconem piłki nożnej :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem sztucznie wyolbrzymiona sprawa.
Powinni sobie wyjasnic miedzy soba a nie wydawac jakies internetowe oswiadczenia.

Pytanie całkiem trafnie postawione. Gianni rządzi :wink:

Nie, że bronię Moscona, ale bardziej mnie ciekawi co mu naubliżał ten Francuz, że kolarz Sky zrobił to co zrobił.

A czemu od razu naublizal ? Mogl po prostu powiedziec cos co mu sie nie podobalo, albo nie zgadzalo sie z jego ogolnopojeta wizja.

Niemniej gdyby przerwa trwala wystarczajaco dlugo do nastepnego etapu to prawnicy SKY pewnie by zadzialali i podobnie jak z Froomem dostalibysmy jakis stek bredni jako wytlumaczenie w stylu (i tu zacytuje jednego z komentujacych na facebooku) “Uderzenie kolarza Fortuneo było wynikiem radykalnego odwodnienia w wyniku czego nastąpiła w 100% naturalna superkondensacja poziomu testosteronu, który był główną przyczyną niekontrolowanego i niezamierzonego aktu agresji”\

albo tez udowodnili by ze pod wplywem odwodnienia i warunkow wyscigowych ktorych nie da sie w 100% odtworzyc Moscon cierpi na zespol Tourette, a choroba ta miewa swoje epizody w niespodziewanych momentach.

4 polubienia