Criterium du Dauphine 2018

A według mnie to jednak wyglądało na współpracę Moscona z Kwiatkiem. No i w pewnym sensie to było raczej pozytywne zagranie Moscona gdyż z pewnością nie chodziło mu o urwanie Kwiatka a raczej o urwanie sekund tak by kiedy Thomas znowu się wywali wrócić na pozycję lidera :stuck_out_tongue: Moscon pozkazał swoją wiarę w sens walki a Kwiato nie bardzo. Ciekawe czy Michał nie spłynąłby bardziej gdyby Włoch go nie zmotywował, nie poprosił o pociągnięcie.
Oczywiście Moscon nie mógł wiedzieć że i tak przegrywa z Caruso ani raczej nie powinien zakładać że dzisiaj da radę ale mimo wszystko ja to odebrałem pozytywnie.

Przeczytałem uważniej niż myślisz :slight_smile:

A na Delfinacie Barguil rozpoczyna show które się zapewne skończy drugą z rzędu wygraną klasyfikacją górską na wielkiej pętli.

Kwiatkowski Dropped pod Pre juz szybciutko oj ciezko bedzie na TDF jak nie zlapie formy z przed roku

Wciąż około 30 kolarzy w peletonie ale najsłabsi już odpadli.Pytanie co zrobi teraz AG2R?

Moscon też. Czyżby Thomas już był sam?

16 riders in the yellow-blue jersey group
13:20
Only 16 riders are left by the group of Geraint Thomas led by AG2R. Tao Geoghegan Hart is the only Team Sky rider left with Geraint Thomas.

Tylko 16 w peletonie Tao z Thomasem od Californi zrobil duzy postep Brytyjczyk i kto wie czy nie wskoczy do skladu na TDF…tylko za kogo ?

Nie zapomnij o Tao :slight_smile:

To dlaczego nie zrozumiałeś co Kolega napisał?

Jest chyba różnica jak kolarz celowo zostaje a jak strzela bo nie ma siły.

Dojdą na zjazdach pewnie.

Castroviejo doszedl do grupy . Teraz Thomas ma dwoch do pomocy . Hiszpan tez jedzie swietnie w gorach

Część doszła ale nie Kwiato a Moscon strzelił bardzo mocno

Jak widzę nie rozumiesz również tego, co ja napisałem. Nie dziwi mnie to w sumie.
Kolega napisał tylko, że “nie wyglądało to na przytkanie”. Ty z tego już wyciągasz wnioski jakoby sugerował On, iż mógłby (Kwiato) utrzymać się w głównej grupie. Abstrahuję już od merytoryki wypowiedzi, bo jasne jest, że jadąc swoim tempem uplasowałby się pewnie gdzieś pomiędzy dwójką Francuzów, a Nibalim.

Michal po poprzednim swietnym roku ma lepsza pozycje w SKY i wydaje sie byc pewniakiem ale oby to sie nie skonczylo jak w 2016 gdzie po slqbym Dauphine nie wzieli go na TDF tu go ratuje wygrany prolog bo w gorach to Castroviejo i Tao robia lepsze wrazenie

Tak odebrałem to jako złudne szukanie pozytywów w zaistniałej sytuacji.Po za tym ten wątek dotyczy konkretnego wyścigu.Jeżeli chcesz oceniać czyjeś komentarze to zrób osobny i wtedy możesz oceniać merytorykę danej wypowiedzi.

Przecież Castroviejo wczoraj nic szczególnego nie pokazał.

Jaroński i te jego “Bardet jest słaby na zjazdach” jest niesamowity.

Fajnie, że próbuje wyeliminować Thomasa. Na podjeździe byłoby ciężko.

Ale zobacz jak dzis jedzie gdzie Moscon juz mial 5 min straty . Na czasowca to jest sietna jazda przy takim gorskim etapie

Pięknie ich Tao odstawił.

Nie ma nikogo z Ameryki Południowej i już układa się współpraca górali.A Thomas wygląda na nie do zdarcia.