Criterium du Dauphine 2018

Wciąż około 30 kolarzy w peletonie ale najsłabsi już odpadli.Pytanie co zrobi teraz AG2R?

Moscon też. Czyżby Thomas już był sam?

16 riders in the yellow-blue jersey group
13:20
Only 16 riders are left by the group of Geraint Thomas led by AG2R. Tao Geoghegan Hart is the only Team Sky rider left with Geraint Thomas.

Tylko 16 w peletonie Tao z Thomasem od Californi zrobil duzy postep Brytyjczyk i kto wie czy nie wskoczy do skladu na TDF…tylko za kogo ?

Nie zapomnij o Tao :slight_smile:

To dlaczego nie zrozumiałeś co Kolega napisał?

Jest chyba różnica jak kolarz celowo zostaje a jak strzela bo nie ma siły.

Dojdą na zjazdach pewnie.

Castroviejo doszedl do grupy . Teraz Thomas ma dwoch do pomocy . Hiszpan tez jedzie swietnie w gorach

Część doszła ale nie Kwiato a Moscon strzelił bardzo mocno

Jak widzę nie rozumiesz również tego, co ja napisałem. Nie dziwi mnie to w sumie.
Kolega napisał tylko, że “nie wyglądało to na przytkanie”. Ty z tego już wyciągasz wnioski jakoby sugerował On, iż mógłby (Kwiato) utrzymać się w głównej grupie. Abstrahuję już od merytoryki wypowiedzi, bo jasne jest, że jadąc swoim tempem uplasowałby się pewnie gdzieś pomiędzy dwójką Francuzów, a Nibalim.

Michal po poprzednim swietnym roku ma lepsza pozycje w SKY i wydaje sie byc pewniakiem ale oby to sie nie skonczylo jak w 2016 gdzie po slqbym Dauphine nie wzieli go na TDF tu go ratuje wygrany prolog bo w gorach to Castroviejo i Tao robia lepsze wrazenie

Tak odebrałem to jako złudne szukanie pozytywów w zaistniałej sytuacji.Po za tym ten wątek dotyczy konkretnego wyścigu.Jeżeli chcesz oceniać czyjeś komentarze to zrób osobny i wtedy możesz oceniać merytorykę danej wypowiedzi.

Przecież Castroviejo wczoraj nic szczególnego nie pokazał.

Jaroński i te jego “Bardet jest słaby na zjazdach” jest niesamowity.

Fajnie, że próbuje wyeliminować Thomasa. Na podjeździe byłoby ciężko.

Ale zobacz jak dzis jedzie gdzie Moscon juz mial 5 min straty . Na czasowca to jest sietna jazda przy takim gorskim etapie

Pięknie ich Tao odstawił.

Nie ma nikogo z Ameryki Południowej i już układa się współpraca górali.A Thomas wygląda na nie do zdarcia.

Jak łatwo Thomas im odjechał… Ciekawe czy Tao pojedzie na tdf, bo tu na spokojnie odstawia rywali Thomasa.
Adam Yates jedzie bardzo mądrze w Dauphine, tak jak i w Californi, jedzie swoim tempem i wychodzi mu to na dobre(2 miejsce w GC)
No i szacun dla Buchmana, najpierw zaatakował i ciągnął Dana Martina(mimo, że ten miał Contiego), a potem kiwał się na boki, a i tak dojechał na 6 miejscu.

W istocie, na Twoje “wyczyny” by się przydał :wink:

Ale się na mnie uwziąłeś.Aż nie przystoi to takiej legendzie tego forum.