Criterium du Dauphine 2018

No i Thomas jak zwykle!!!:)))

Pechowy Thomas a jednak to jakaś klątwa. :smiley:

Na Eurosporcie jest już transmisja, niestety jest pseudofantyk Frooma-Probosz.

A Thomas 35 sekund straty do grupki.

Problem z kołem, a Ag2r atakuje. Mają oni godność?

Wszyscy wszystkich atakują, kiedy lider ma defekt czy inny problem, zapomnijmy w końcu o tym, że ktoś na kogoś kiedyś poczeka. To bajki.

Brawo dla AG2r że nie czekają, przynajmniej będą jakieś emocję w końcówce.
Sky i tak go dociągną przed finałem.

Powtórka sprzed roku? Z tym, że Thomas ma jeszcze kilku pomocnikówa, a Porte był sam.

Takie akcje tylko pokazują, że Bardet to cienki Bolek, który normalnie wygrać nie potrafi.

2 polubienia

O jakim czekaniu my mówimy??!! Kolarstwo to defekty, upadki i inne dziwne sytuacje, trzeba wszystko wykorzystywać i ze wszystkiego korzystać!

1 polubienie

nie świadczyłoby najlepiej o Sky, gdyby to przegrali. myślę, że da sobie radę. Ma zespół + Yates z Bardetem nie są tak mocni jak Fuglsang rok temu.

Po tym poznaje się prawdziwych kolarzy, wczoraj Bardet nawet nie ruszył, żeby odrobić kilkanaście sekund, a dzisiaj potrafi atakować ze swoją drużynką tylko jak ktoś ma problemy techniczne. Żałosne.
Nie mówię, że tak nie można, ale to dużo mówi o nim.

Ale AG2R ciagnelo peleton juz wczesniej, przed defektem, nie mozna miec do nich pretensji.

Nie sądzisz że decyzję o tempie podejmuje dyrektor sportowy?Bardet nie ma dużo do gadania.

1 polubienie

No to grupa jest słabiutka, że potrafi tylko w takich sytuacjach atakować, a cały tydzień nic.
Na zeszłorocznym TdF bardzo ładne akcje robili, a teraz żenada.

I tak nie wygrają, bo Sky ich prawie złapało. Nawet porządnie nie potrafią odjechać, nawiązać współpracy z Mitcheltonem czy Martinem.

Jakby nie patrzeć, to oni (tak pośrednio) wykopali Majkę i Thomasa z zeszłorocznego TdF, a pościg za Bardetem zmusił do błędu Porte’a.

Tylko na Valmorel nie próbowali atakować.Na pozostałych etapach górskich cały czas coś robili.
No i po emocjach.Czasowcy ze Sky załatwili robotę :frowning:

AG2R zawsze dyktuje mocne tempo na zjazdach… Jak Thomas by nie miał problemów z kołem to i tak by ruszyli mocniej.

No i możemy się domyślać dlaczego dyktują mocne tempo na zjazdach. Właśnie dlatego :slight_smile: Thomas ma już swoją legendę…

Depesza Probosza z Sierra Nevada. Rafal Majka zyciowe wyniki badan jest w super formie.obiecuje tez
wyzbycie sie ogladania za siebie tj atak i full gaz no ciekawe hehe

To jak nie Kwiatkowski to moze Majka nam wygra TDF w tym roku :slight_smile:

Probosz jak zwykle balonik pompuje…

Probosz to dramat…

Bardet zamiast bawić w sprint na torze to mógłby zawalczyć o etap.