Criterium du Dauphine 2018

El_Pistolero to stary wyga forumowy. Poza tym gość, którego - się okazało - znam w realu, mieszka wioskę obok mojej. Raz czy dwa kręciliśmy razem.
W awatarze ma “Czesława trzy palce”.
Od dłuższego czasu sporadycznie jest na forum.
Możliwe, że dlatego, że ktoś mu zakosił wszystkie literki poza T :wink:

Natomiast słabą formę u Kwiatka trafnie (z bólem to przyznaję ;), ale honor trzeba zwrócić!) zdiagnozował El_Pis.

Nie było to trudne dla osób które nie są ślepo zapatrzone w Kwiatkowskiego (nie mam tu na myśli forumowiczów tylko pewnych komentatorów Eurosportu) ale mniejsza o to. El_Pistolero to jest to jak napisał Dobry stary wygra który był kiedyś często pisał na forum.Ja wtedy jeszcze nawet nie interesowałem się kolarstwem bo dopiero Tour 2014 zwrócił moją uwagę.Wiem też że mój sposób pisania może się wydać dziwny bo często pisze komentarze pod przypływem emocji ale po prostu tak mam i tyle.

Ag2r tylko 1 sekunda straty do do Katushy i Lotto Jumbo na pierwszym międzyczasie.
Najbardziej kolarska ze stacji telewizyjnych leci dziś w kulki :confused:

EDIT:
Na drugim pomiarze Ag2r rewelacyjnie. A ja myślałem, że Kwiato będzie miał 2 minuty przewagi nad Bardetem.

Na razie tylko na playerze działa opcja bez komentarza.

Sky na razie nie zawodzi. Na pierwszym pomiarze czasu 14 sekund przewagi nad BMC.

FDJ ładnie pojechało.

AG2R zrobili jedną z najlepszych czasówek w swojej historii.Pewnie zajmą 5 miejsce ale Bardet będzie w niezwykle komfortowej sytuacji przed górami.

Kwiato dobrze wygląda :slight_smile: Jeszcze ich chyba popędza przez mikrofon :smiley:

Ale będzie miał 1,5 minuty straty do Thomasa, więc jeśli Geraint jest cały po upadku, to Bardet będzie ciężko to wygrać.

Te 1,5 minuty które mówisz to jest dużo ale w kontekście aż 4 górskich etapów z rzędu to nie wiem czy nawet w pełni zdrowy Thomas może to utrzymać.Pamiętajmy że Thomas to nie Froome.Bardziej jako potencjalnego zwycięzcę widziałbym Yatesa.

Sky pozamiatało, scott straci koszulkę. ;p

Ciekawe kto będzie musiał gonić jeśli zostanie grupa liderów w której będzie Thomas i Kwiato

Jeśli Sky mają rozum w głowie to powinni nie dopuścić do takiej sytuacji. Czyli Kwiato czy też raczej Thomas powinien przejść do ataku wcześniej tak by to jego musieli gonić.
Tak swoją drogą tyle się mówi o składzie Movistaru ale Sky z Bernalem, Kwiatkiem, Thomasem i człowiekiem na F będą mieć analogiczne zestawienie. A tu w Delfinacie mają właśnie okazję potestować coś w ten deseń.

Niedokonca sie zgodzę. Trio z movistaru ma zaliczone wiele TOP 3 GT i to każdy z nich a w sky tylko Froome jest realnym kandydatem na TOP 3 tdf w tym roku oczywiście. Bądźmy szczerzy gdyby thomas stanął na podium tdf byłaby to duża niespodzianka nie wspominając o Bernalu czy kwiatku.

Ciekawe jak kto SKY rozegra … Jutro Thomas moze zaatakowac wczesniej i jak nikt za nim nie pojedzie to moze wygrac.
Maja sporo opcji zobqczymy jak to rozegraja towarzystwo moze byc przybite taka strata ale licze na Bardeta ze zrobi jeszcze wyscig i bedzie atakowal.

Mar3210
Nie przesadzal bym ze Ag2r pojechalo rewelacyjnie choc jak na nich to przyzwoicie. Nie myliles sie Bardet ma 1:52 min straty do Michala wiec luz mozna przyjac ze to 2 minuty :slight_smile:

Ale po co sky ma atakować? Przecież maja lidera i to na niego powinni jechac. Nawet przy założeniu, że kwiatek odczuwa skutki kraksy i strzeli to i tak thomas wskakuje na lidera z niemałą przewagą.
Moim zdaniem atakować powinni wszyscy tylko nie sky.

Zeby upiec 2 pieczenie na 1 ogniu :slight_smile:
Czyli wygrac etap i miec lidera.

W Algarve tez mieli lidera Thomasa i jakos atakowali…Kwiatkowski zaatakowal i zmenili sie w generalce tu moze byc podobnie tylko na odwrot

Dziś była transmisja w ES tylko na playerze? Bo włączyłem TV i były tylko postękiwania Szarapowej.

No jasne ale wiesz jak to jest, że przeważnie chytry dwa razy traci :blush:

Moje przewidywania co do przebiegu czasówki się nie sprawdziły :slight_smile: .Zespół Team Sky pojechał najlepszy TTT w całej historii zespołu i zdecydowanie pokonał pozostałe ekipy.Oczywiście w lipcu BMC czy Quick Step będę dysponowały mocniejszym składem ale dziś to niebiańscy wysłali mocny sygnał do rywali.Z innych ekip to na plus na pewno Lotto i AG2R a lekko rozczarował Bahrain który jednak przyjechał na ten wyścig 2 składem.W klasyfikacji generalnej już spore różnice powstały ale to tylko zaostrzy widowisko.Opierając się na poprzednich latach to można by przypuszczać że jutro Skyowcy zadadzą decydujące uderzenie i załatwią sprawę generalki ale że w tym wyścigu nie jedzie Froome ani Porte(jeszcze zanim przeszedł do BMC) to raczej taką możliwość należy wykluczyć.Wykluczał bym też że jutro faworyci pojadą na remis bo jednak pierwszy górski etap i to zakończony stromym ale umiarkowanie krótkim podjazdem to świetne pole do testu rywali.Jako faworytów etapu wskazałbym dynamicznych górali:Bardet,Yates,Martin,Bilbao czy nawet Alaphilippe.No i okaże się kto jest liderem w Sky.