Ćwiczenie mięśni brzucha

Drobna relacja z mojego placu boju :wink:

Od brzuszkow na lawce rozwijaja sie ladnie tzw zginacze bioder(nawet nie wiedzialem ze sa takie miesnie :smiley: )

Czytalem kilka razy ale jakos nie wzialem sobie do serca ze nie da sie miejscowo spalic zalegajacego tluszczu…swieta prawda, naszcze od stycznia pykam juz na silowni :slight_smile:

Hej, deklarowało się w zimie parę osób, że zrobią “szóstkę weirdera”. Napiszcie jak Wam poszło, jestem bardzo ciekaw Waszych osiągnięć i efektów;)

Pozdrawiam

Mi się pojawiła… kratka na brzuchu. Co prawda, nie taka w stylu Pudzianowskiego, ale zawsze kratka to kratka :smiley: Ale tłuszczyk na niższych partiach mięśni brzucha spala się ciężko…

Dokladnie KubaWinter, tez zrobilem ta szostke, jednak ksztaltuje ona przede wszystkim gorne partie miesni brzucha. Z tluszczem w tym okresie nie mam problemu, bo mam juz okolo 6%, czyli wystarczajaco, jednak miesnie jakies tam sie wylonily na brzuszku. Straaasznie nudne sa te cwiczenia i juz bym tego nie powtorzyl wlasnie ze wzgledu na olbrzymia monotonie.

Skad te 6% ?
Przy 6% to bylaby krata jak byk.

Gdyby byly duze miesnie to by byla, tak to jest po prostu ladna rzezba i tyle :slight_smile:

Witam!
Ja mam pytanie takie trochę po za tematem ale dotyczy również mięśni. Otóż czym może być spowodowane takie lekkie drżenie górnej połowy ciała (głównie tułowia) - np. podczas chodzenia. Pojawia się to przeważnie po jakiejś dłuższej i bardziej męczącej jeździe rowerem.
Mi się wydaje, że to może być po prostu zmęczenie po treningu niewytrenowanych mięśni górnej połowy ciała. Niewytrenowanych dlatego, że kilka miesięcy nie trenowałem w żaden sposób.
Nie wiem czy napisałem wystarczająco jasno, może ktoś załapie o co mi chodzi. Czekam na Wasze odpowiedzi.

Trening mieśni brzucha nie spala tkanki tłuszczowej tylko poprawia masę miesni brzucha. Do spalania tkanki tłuszczowej służy dieta i trening wytyrzmałosciowy

Tompoz