Czarny koń Tour de France 2007

Kto ma największe szanse by być "CZARNYM KONIEM " TDF 2007?

• Alberto Contador ( generalka )
  • Francisco Ventoso ( sprinty )
  • Frank Schleck ( generalka )
  • Thomas Lovkvist ( generalka + czasówki )
  • Thomas Dekker ( generalka )
  • Iban Mayo ( generalka )
  • John Gadret ( generalka )
  • Mark Cavendish ( sprinty )
  • Remy Di Gregorio ( koszulka w czerwone grochy )
  • Patrik Sinkewitz ( generalka )

0 głosujących

Zastanawiam się nad tym , kto będzie czarnym koniem w TDF , kto zaskoczy swoich liderów , kto zrobi niespodziankę podczas tej edycji wyścigu?

Z tych zawodników nie widzę nikogo, Ventoso może być w trójce na 2 czy 3 finiszach, a Schleck będzie pomagał Sastre tak jak w zeszłym roku. Na tourze już dawno nie było czarnego konia z prawdziwego zdarzenia, nie tak jak w giro

Widzę , jeszcze paru innych np . De la Fuente ( najlepszy góral) , Markus Fothen ( generalka ) Casar , Gomez Marchante , Haussler itp.

Ja obstawiam Gadreta, i myślę że cała drużyna Ag2r może być takim czarnym koniem :wink:
Nie zapominam o talencie Mayo :smiling_imp: Seba jestem z Tobą :wink:

Remy Di Gregorio - może niekoniecznie wygra klasyfikację górską, ale moim zdaniem pokaże się na którymś z górskich etapów i go wygra.

Jak wyżej.

Francuskie ekipy mogą naprawdę dobrze wypaść, wspomniano już o Ag2r, ja dodałbym jeszcze FDJeux (2 kolarzy z listy wyżej)… Cofidis na prolog sie nastawi i Chavanel jak zwykle będzie widoczny, jego brat zawlaczy w sprintach, ale już na generalke ani Cofidis, ani BTelecom chyba nie mają nikogo…
Ciekawi mnie Cavendish, czy aby nie będzie z nim tak jak z Haedo na Giro…

Kawendisz poniszczy, wygrał 2 etapy w Katalonii, to czemu i nie na tdF zobaczymy jak sie spisze dziś w Star elektro czy jego forma idzie jeszcze w gore czy opada

Spoko Sobri Mayo im jeszcze pokaze :slight_smile: i nieomieszkam postawic jego jako czarnego konia

Ja bym obstawił Franka - może zaś zabłyśnie jak rok temu wygrywając etap na L’Alpe d’Huez. W sprintach bałbym Cavendish’a (tutaj jest z nim wywiad - w ang). Oraz mam nadzieję, że Mayo odzyska starą formę…

Marchante pokaze czarnuchom jak sie jezdzi podium dla niego!!

A Schleck to chyba nie jest jakiś czarny koń, tylko raczej jeden z liderów CSC…

Na klasyfikację generalną Schleck jest czarnym koniem. Zgadzam się że Marchante najprędzej może zamieszać, widzę pierwszą piątkę dla niego, chociaż nie jest on typowym czarnym koniem, ale na tourze jeszcze nic nie pokazał, bardzo dobrze jeździł kraj basków i vueltę.