czasowka w krakowie 14 X

postanowilismy dla zabawy zorganizowac czasoweczke, 20 km w okolicach ojcowa.
Bez zadnych nagrod , wpisowe 5 zl zeby na kielbaske i grilla po imprezce bylo.
Chetni proszeni o konakt

To jest wyścig dla zawodników z licencją czy tacy bez też mogą jechać? Jaki jest profil trasy płaski czy pagórkowaty?

skoro dla zabawy bez nagrod i wpisowe az 5 zl ( w tym kielbaska po zawdach ) to oczywiscie bez zadnych licencji!!!:slight_smile:
Trasa taka w sumie dla kazdego , sa na niej dwa ciezkie podjazdy i sporo plaskiego zjazdu , kto z krakowa napewno bedzie wiedzial ktoredy , start w woli kalinowskiej ( wies na zjezdzie z olkuskiej do ojcowa, z tym ze nie na głównej ktra samochdy jezdza , z niej trzeba odbic w lewo do wsi wola k.
Start bedzie na bardzo charakterystycznym stromym zakrecie , potem kawalek dol pradnika i do gory do skaly. Po tej wspinaczce , nieco pagórkowaty ale generalnie szybki zjazd przez wielmoze do pieskowej skaly , a potem leciutko w dol dol pradnika , kawalek przed skretem na skale w prawo ( zamkniecie petli) i stromy podjazd do woli kalinowskiej , meta prawie tam gdzie start , z tym ze na szczycie dosc dlugiego i stromego wzniesienia.
bardzo nieoficlajne dane czytane z mapy mowia ze to 20km
Ostatni podjazd ma prawie 2 km , roznica wzniesien 107 m średnie nach ok5% ( tak naprawde poczatek jest dosc plaski i w polowie jest krotkie wyplaszczenie , gdyby nie to byloby nach znacznie gorsze , niestety nie znam max.
Ojcow skala ojców -skała 1605m 70m przewyzszenia sr= 4,3
Wiem ze nie ktorzy uwazaja ze juz jest po sezonie , ale dla zaabawy przejechac sie mozna :slight_smile:
zapisy od 10 w woli k.
Zaintereswanych odsylam na strone
forum.cyklokrak.com/viewtopic.ph … 0&start=50 -tutaj oficjalny “regulamin” ustalony przez kolege oskara / sprosa , ktory jest prawdziwym organizatorem.

To ja odpadam, bo nie mam 18 lat, a poza tym godzina za wczesna, bo bym musiał z domu conajmniej o 7 wyjechać.

jeśli wam to wypali przydałyby sie jakieś fotki

troche pozno odpisuje:(
fotki beda napewno ( przynajmniej wg organizatora)
co do 18 t pewnie da sei to jaks przeskoczyc , a wyjazd o 7 hmm w czym prblem ?
Zdarzal sie juz nie raz ze jak sie jakas dluzsza traske jechalo to wlasnie o 7 , na rajd w grlicach kiedys o 6 z kraka wyjezdzalismy , wstawalem wtedy o 4 :slight_smile: