Czasówka w Zmigrodzie

Witajcie, czy to możliwe, że w czasówce dla amatorów na dystansie 19,3 km osiągane są wyniki około 24 minut? Srednia wychodzi prawie 50 km/h, tyle to chyba Panzerwagen jezdzi…
A może to są zawodowcy, może mówią wam coś te nazwiska?
roadmaraton.pl/wyniki/201305 … T-Open.pdf
A pytam gdyz sam chcialem w przyszłym roku wystartowac, ale jak zobaczyłem czasy to troszeczkę zwątpiłem

[size=75][ Dodano: Wto 10 Wrz, 2013 10:47 ][/size]
Post scriptum
W sumie nie znam dokładnie profilu trasy, jakby było dość mocno z górki to pewnie moglbym tez osiągnąć podobny czas(powiedzmy okolice 28 minut). Ale startują i kończą z tego samego miejsca, więc suma przewyzszen musi sie rownac zero…

Często te długości tras nie są dokładnie podane, możliwe, ze tam było nawet 17 kilometrów, więc nie przejmuj się i startuj.

OK.
TYym bardziej ze w mojej kategorii wiekowej H najlepszy czas jest 29 minut, a srednia predkosc 40 km/h. To moge na razie skupic sie na dobrym wystepie w kategori, nie patrzac na wszystkoch

Zdaje się, że tam pomiar czasu był kopsnięty o półtorej minuty. Pomyłka w ustawieniach, że tak powiem, i każdy wystartował 1,5 minuty wcześniej. Ale jak będę w Rajczy, to dopytam o szczegóły. Niemniej jednak, zwycięzca wykręcił kosmiczny czas.

Zazwyczaj na tego typu imprezach średnie w wynikach są przekłamane przez niedokładnie zmierzony dystans. Tutaj było inaczej. Był problem z pomiarem czasu. Wyniki (nie wiem, czy wszystkie, ale na pewno całej czołówki) są zaniżone o ok. półtorej minuty. Zapis z Garmina z realnymi danymi przejazdu. A warunki wtedy były fatalne - deszcz, zimno, wiatr, dziurawy asfalt…

Poziom zawodników jest bardzo zróżnicowany, co doskonale widać w wynikach. Zawodowców (przynajmniej aktualnych) tam nie ma. Wszyscy solidnie dopłacamy do tego interesu :slight_smile:

PS. Od jakiegoś czasu “lurkuję” to forum. Tym postem poczułem się wywołany do odpowiedzi. Witam więc wszystkich serdecznie :slight_smile:

Gratuluję zwycięstwa - tak czy owak, czas prawie zawodowy.

witamy! :slight_smile:

Witamy serdecznie, czy mamy do czynienia ze zwyciezca ww. imprezy? :smiley:
Dziękuję także oczywiście za odpowiedzi wszystkim

[size=75][ Dodano: Śro 11 Wrz, 2013 11:30 ][/size]
A jeszcze dosc wazna dla mnie kwestia:
czy zwyciezca kategorii H, ktory wykrecił niecałe 29 minut, także ma zanizony czas i realnie przejechał w 30,5 minuty, czy on juz nie?

Będę w Rajczy, to zapytam. Ale zdaje się wszyscy mieli o 1’30 kopnięty czas. I masz do czynienia ze zwycięzcą - niezły czas wykręcił.

Ach nie zauwazylem tego linku :smiley:
No to gratulacje. Ale jjest jeszcze mały plusik że dystans troszeczke tez jednak krotszy, o te 900 metrów ale zawsze coś

[size=75][ Dodano: Wto 24 Wrz, 2013 12:46 ][/size]
I jak Dobry dowiedziales sie moze czegos o zwyciezcy kategorii h?