Czy nie boisz się, że...

Czy nie boisz się, że kostka brukowa spadnie zwycięzcy na głowę?

  • Tak, boję się, że kostka się oderwie i spadnie mu na głowę, wyrządzając mu krzywdę.
  • Biorę pod uwagę taką możliwość, ale nic mnie nie obchodzi czy coś mu się stanie.
  • Prędzej mi tu kaktus wyrośnie, niż kostka się oderwie od podstawy, to połączenie jest super trwałe.

0 głosujących

Co czujecie na widok triumfatora Paryż-Rube wznoszącego trofeum w geście nieopanowanej radości? Czy gdy wymachuje wzniesioną nagrodą, nie boicie się, że kostka brukowa oderwie się od podstawy i spadnie nieszczęśnikowi na głowę, wyrządzając mu wielką krzywdę? A może zwycięzca powinien odbierać nagrodę w kasku? Albo chwytać nagrodę za korpus, a nie za podstawę, jak to było w tym roku.
I jeszcze mam takie pytanie, co to jest za most nad Laskiem Arenberg? Ten most w środku lasu był dla mnie zawsze wielką zagadką. Można go na przykład zobaczyć na zdjęciu tu: rowery.org/2014/04/12/legendarny-lasek-arenberg/

tłumaczenie z google translator ;pp więc ni mniej ni więcej jest to jakiś mostek to wożenia górniczych łupów

a co do pytania to tak, boję się tego rok rocznie.

Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która oczami wyobraźni widzi odrywającą się kostkę i spadającą prosto na mazak zadartej do góry głowy szczęśliwca albo w tym przypadku “szczęśliwca”.

Niki chyba też ma takie myśli bo schwycił nagrodę nie za podstawę, a za kostkę :wink:

Niki jest po prostu prawdziwym mistrzem i bierze kostkę zamiast podstawy czy wcześniej pobocza :wink:.