Czy podobają się Wam ankiety Valverde16?

Czyli “ankieta” (celowo cudzysłow) tak na forum, jest czymś, gdzie można sobie kliknąć i na tym się kończy jej rola. Bo nic na podstawie wyników nie można stwierdzić (chyba, że duża większość by brała udział, ale to musi być poważna sprawa), a jeśli nic nie obrazuje to po ch… one są, po ch… są one, po ch… są (Konon :smiley:). Do tego cały czas zmierzam… po co robić ankiety? Prawie wszytkie wyglądają tak, że są opcje, poklikamy i cześć, nie ma podsumowania zadnego, tylko kolejna ankieta.

Z tym powyzej to nie byl zart z mojej strony, czy ktos oprocz mnie i for1second popiera opcje wprowadzenia innej metody “punktowania” na forum?

Malkontenctwo szerzy się na naszym zacnym forum.


Nie będę się trzymał stricte zaproponowanego przez mCIH tematu. Za to zarzucę jedną swoją uwagę.
Moim zdaniem takie rzeczy powinno się załatwiać poprzez Prywatne Wiadomości. Publiczne pranie brudów zwykle nie przynosi porządanych efektów, za to wzmaga wrogość, nieprzychylność i nieprzyjemną atmosferę. Ponadto, co najgorsze, przeważnie studzi zapały ludzi z inicjatywą.


Ostentacyjnemu wytykaniu błędów mówimy NIE :exclamation:

Czyż to nie najprostsza, aczkolwiek zarazem najzłotsza myśl tej dyskusji? … :wink:
Pozdrawiam

w pełni popieram!!!

Ja też.

No wiec, jesli ktorys z adminow to czyta, warto byloby zastanowic sie nad takim projektem. Nie wiem tylko jak wygladaloby to szczegolowo od strony technicznej. Macie jakies pomysly?

W lipcu Naczelny będzie nieobecny. Musicie się uzbroić w cierpliwość. On tu jest Szefem :wink: