Czy rozpoznasz wszystkich?

“Czy rozpoznasz wszystkich?” to zabawa inspirowana najdłuższym tasiemcem na forum czyli “Kto to??” lecz troche zmieniona,polega ona dawaniu zdjęcia z 3-10 zawodnikami/zawodniczkami i osoba które wymieni wszystkich daje własną zagadkę i tak w kółko. Jeśli osoba która odgadła nie zada własnej zagadki w ciągu 12h od potwierdzenia pierwsza lepsza osoba może zadać własną. Miłej zabawy
To lecimy z dość współczesnym i łatwym przykładem!

Buchmann, Pinot, Bernal, Alaphilippe, Landa i Kruijswijk. Mam nadzieję, że czegoś nie pomieszałem. :stuck_out_tongue:

1 Like

własnie skończyłem pisać ale skoro odpowiedziałeś to… kasuje i co dalej co do pomieszania… raczej nie:) akurat ten pierwszy post był na rozruch więc na tyle łatwy, że tu się liczyła bardziej prędkość odpisania :slight_smile: czekamy na Twoją zagadkę w takim razie

Dobrze Anderis ,twoja kolej

Nazwiska pierwszych trzech panów proszę.

Od prawej: Gaimon, Danielson, Dekker

Odpowiedź nie jest w pełni poprawna.

Jaką przyjmujemy politykę w takich sytuacjach? Zadający powinien pisać którzy kolarze zostali wskazani poprawnie (co ułatwi zadanie następnym zgadującym) czy ograniczać się do takiego komunikatu, jaki napisałem powyżej?

No i czy ustalamy jakiś limit jak często można udzielać odpowiedzi, czy ta sama osoba może podjąć 10 prób w ciągu 10 minut? :stuck_out_tongue:

Proponuję żebyś nic nie wskazywał/podpowiadał. Ktoś pewnie zaraz odpowie bez błędu

Osobiście wole żeby uznawać tylko całkowicie poprawne odpowiedzi

Jeśli chodzi o uznanie to wiadomo, ale kwestia tego, czy powinienem udzielać informacji typu “kolarz x został wskazany poprawnie, reszta się nie zgadza”, czy nie?

Nie, chciałbym żeby była to trudna zabawa😉

To może szybka ankieta:
Czy zadający zagadkę powinien udzielać informacji, którzy kolarze zostali wskazani poprawnie w przypadku, gdy odpowiedź wskazuje niektórych kolarzy poprawnie, a niektórych błędnie?

• Tak
  • nie

0 głosujących

Zawsze można wskazać dobrego kolarza i przypisać go do niepoprawnej postaci :smiley:

A czemu tylko 3 a nie wszystkich

Żeby nie było za trudno ze wskazywaniem tych rozmazanych na końcu i pozasłanianych przez innych. :wink:

Widać jak na razie większość jest przeciw, więc nie powiem kogo Popiol wskazał poprawnie a kogo nie. Dziwi mnie tylko, że nikt inny nie próbuje zgadywać (po ankiecie widać, że jednak ludzie śledzą wątek). Zespół i rok nie powinno być tak trudno odgadnąć, a potem sprawdzić kto tam jeździ i choćby udzielić jakiegoś strzału to nie problem. Za błędne odpowiedzi nie ma ujemnych punktów. :wink:

To strzelam od prawej: Gaimon, Howes, Danielson

Hehe, jak opublikowałeś zagadkę to zacząłem szukać tak jak piszesz, jaki zespół jaki rok itd a potem zobaczyłem, że po 2 minutach ktoś odpowiedział to stwierdziłem aaaaaaaaaa dobra za cienki jestem na takie rzeczy :grin:

Poprawna odpowiedź.

W takim razie zadaję.

Neilands, Dina, Valter. Królewski etap tegorocznego Tour de Hongrie