Czy to forum jest złe?

Padło trochę zarzutów na działające forum. Zarzutów, z których częścią przynajmniej ja się całkowicie zgadzam.

Ale co wy myślicie? Jakie dobre i złe strony ma to forum?
Dajcie znać, uwzględnimy. Bo aktualny soft to nie jest moje ostatnie słowo w tej sprawie…

Jest na pewno lepsze niż stare forum szosy. Ja potrafię się dostosować to każdego silnika, jednak czy skoro pojawiły się już jakieś uwagi i Ty również chcesz zmian, to czy nie lepiej od razu, na samym początku zmienić silnik?

Mi brakuje jedynie okienka odpowiedzi zaraz pod postami, bez potrzeby klikania w “odpowiedz”.

Cóż, wybór tego, który jest nastąpił i tak w dużych bólach, jako że nasz własny jeszcze nie został zamknięty przez kolegę Adasia. Ten jest blisko większości z naszych idei, choć nie wszystkich niestety…

Jeśli znasz jakieś dobre forum, a właściwie silnik dla forum, to podziel się wiedzą…

Ponieważ bardzo chciałem mieć wątki, przycisk “odpowiedz” musi być powiązany z konkretną wiadomością.

Wiem, większość forów ma to “ciurkiem” (u nas płaski), ale jest wiele osób (w tym i moi), które tego serdecznie nieznoszą. Więc to co jest to kompromis.[/i]

Jak parę lat temu na jakim jeszcze starszym forum nabąknąłem coś o phpbb mówiąc ze jest przyjazny w użytkowaniu i generalnie sprawdza się, użytkownicy go lubią to uzyskałem odpowiedź że to nie wchodzi w grę bo i tu padły dość konkretne powody których nie pamiętam bo to było dawno :unamused: tym większe było moje zdziwienie jak parę dni temu zobaczyłem to. Mnie ten silnik na prawdę opowiada wolę płaskie wyświetlanie a po modyfikacji… uded masz swoje wątki

To dobry pomysł z tym forum :smiley: ale trzeba opuścić stare :cry:

To forum jest nowoczesnejsze i takie “weselsze”. Osobiscie nie mialem nic przeciwko temu staremu, moze jednynie te reklamy wyskakujace… Trzeba isc z postepem, bo kto nie idzie do przodu, ten sie cofa :wink:

Najpierw zacznę od silnika bezpłatnego:
SMF Jak wyglada i co potrafi można zobaczyć n przykład tutaj: klik!.

Teraz silnik płatny, ale bardzo dobry. Invision Power Board. Co potrafi można zoabczyć tutaj.

To dwa najlepsze jakie znam.

SMF wygląda bardzo ciekawie, dzięki za info.

Invision znam i cenię. I jest bliższe mojemu ideałowi forum webowego. Ma jednak jedną wadę, która zniechęca mnie przed inwestowaniem - PHP. Wolałbym Java :wink:

Dzięki za info!

Cholera, i muszę przyznać, że SMF wygląda o niebo lepiej niż phpBB…

Nie ma za co. Gdyby coś jeszcze to proszę śmiało :slight_smile:

Te z zółtymi kafelkami było bardziej przejrzyste a to jest takie KLASYCZNE - ZWYKŁE , np u nas na uczelni jest identyko dlatego nie podoba mi się to bo mi to już obrzydło. Było dobrze nietrzeba było zmieniać :slight_smile:

Zmień szkołe :slight_smile:

Dzisiaj dopiero, po miesiącu pracy wróciłem do domu i tradycyjnie zacząłem nadrabiać zaległości kolarskie. Musze wam powiedzieć, że jestem miło zaskoczony. Porządne forum. Zarzut zbyt dużego rozdrobnienia tematów jest moim zdaniem wręcz zaletą, jest większy porzadek i przejrzystość. Stare forum było OK, ale istniało tam nieco bałaganu. To tyle. Powodzenia.

Nie wiem czy to kwestia chwilowych problemow czy coś więcej, ale próbując wysłać prywatną wiadomość napotkałem jakiś “ogólny błąd” (troche OT, ale nie widziałem sensu zakładać nowy temat :wink: )
Pozdrawiam

P.S.
To forum to zdecydowanie dobre posunięcie. Jak dla mnie bez zarzutów.

Dop. Ten komunikat o ogólnym błędzie wyskakuje tez po wysłaniu odpowiedzi, więc… (chwilowa) złośliwość rzeczy martwych :wink:

Odpowiem jak rasowy informatyk.

U mnie wszystko działa :slight_smile:

U mnie już też :stuck_out_tongue:

zauważyłem że nie zawsze odznacza temat który przeczytałem i dalej “świeci się” obok niego ten pomarańczowy kwadracik :confused:

EDIT
po kliknieciu w “forums.rowery.org Strona Główna” (lewy górny róg) nieraz odsyła mnie do głównej strony forum a nieraz na strone szosy :confused:

Michał, z odznaczaniem tematów jest problem na wszystkich forach z phpBB by Przemo, z jakich korzystam. Też mnie to denerwuje.
Mam również ten sam porblem z klikaniem w ten link :confused:

I teraz moja prośba do Admina. Czy możnaby podać szerekość forum nie w px tylko w procentach? Byłoby to sporym udogodniem dla ludzi korzystających z każdej, byle jakiej rozdzielczości.