Czyżby serwer przeniesiono do naczelnego na komórkę?

Od kilku dni muli się tak straszliwie, że powziąłem podejrzenie jak w temacie wiadomości :smiling_imp:

To fakt, od paru dni się kisi…

Ja nie zauważyłem dużej różnicy.

Serwer najpierw miał problem z bazą danych, a potem… był częściowo zajęty innymi rzeczami :smiling_imp:

Ale strona działa z 70-80% swojej poprzedniej wydajności, więc nie powinniście raczej niczego zauważyć…

IMO tak dobrze nie jest :cry: Nagłówki wiadomości otwierają się stosunkowo szybko, ale sama wiadomość już duuużo wolniej - minutę, dłużej…

Ja też zauważylem dużo wolniejsze ładowanie się stron…

Monitoruję. Ale wielkich różnic nie widzę…

u mnie to samo zauważyłem. czasami forum w ogóle nie chce sie otwprzyć

Potwierdzam, faktycznie od kilku dni przymula, czasem bardziej czasem mniej, ale jednak. Najbardziej zauważalne jest powolne ładowanie się newsów, np. o etapach Gd’I.

Dołączam się do petycji o przyspieszenie stronki :stuck_out_tongue: Wyniki z giro muszę oglądać na konkurencji :unamused:

Fakt :cry: Tak źle jak teraz, to jeszcze nie było i żadne przerzucanie się procentami nic tu nie zmieni!

Mam słabe łącze, ale naprawdę nie wiem o czym piszecie ;]

Monitoruję czasy generowania się stron - są w normie, tzn. średnia jest poniżej 1 sekundy. Owszem, bywają momenty, kiedy jest on dłuższy (i to znacząco), stąd też średnia…

Będę się przyglądał bardzo dokładnie serwerowi przez najbliższe dni. Zrobiłem też parę zmian w konfiguracji, może to rozwiąże problem…

Od wczoraj obserwuję spadek czasu generowania stron.

Proszę, potwierdźcie, że jest lepiej niż było

Jest kiepsko.
Strona główna i forum - OK.
Ale newsy ze strony głównej ładują się diabelnie wolno. Wyskakują time-out’y.

Jak chcecie czytać newsy to zamiast [ Czytaj całość ] naciskajcie [Zobacz komentarze] i wszystko wchodzi jak najbardziej popranie…

Średni czas generowania strony spadł do 0.6 sekundy.
Średni czas odpowiedzi serwera zamyka się w 0.78 sekundy.

To nie są parametry, które mogę w jakikolwiek sposób jeszcze “podkręcić”. Od dnia wczorajszego, wywalenia dwóch procesów z systemu oraz pewnych zmian konfiguracyjnych system działa lepiej niż poprawnie, notując minimalne obciążenie…

no to może nasze kompy mają problemy… dziwi mnie ze po naciśnięciu [ Czytaj całość ] strona ładuje się cztery razy dłużej niż po naciśnięciu Zobacz komentarze czy tylko ja tak mam?.. godzinę temu po naciśnięciu czytaj całość ładowała się i ładowała aż sobie odpuszczałem czekanie…

Nie mam zielonego pojęcia, gdzie jeszcze może być problem. Monitoruję cały ruch na stronie i, pomimo sporej ilości żądań do serwera, pracuje on na ledwie 10% mocy.
Czasy generacji strony nie powinny mieć tu znaczenia, bo nie ma opóźnień w ich tworzeniu. Serwer też nie ma lagów na wejściu, tzn. nie trzeba długo czekać, aż de facto zacznie on tę stronę tworzyć.

Zobaczymy, będę dalej monitorował serwis…

mam tak samo… wczoraj w godzinach 20-22 w ogóle szosa nie chciała wejść, a jak już weszła, to musiałem się ponownie logować, bo wszystkie parametry z ‘ulubione’ nie były aktywne… :frowning: