Darmowe plany treningowe

Wystartowałem w konkursie o darmowe plany treningowe przez rok. Pierwszy etap przeszedłem, w drugim mnie nie wybrali, trzeci to ankieta. Reszta już odskoczyła, ja jestem na samym końcu, więc uznałem, ze jedyną szansą na zwycięstwo jest prośba o głosy tutaj. Moje nazwisko Jakub Komczyński. Pomożecie? Ankieta po prawej stronie.
oxygencycling.pl/

Mnie od kilku lat te wszystkie osoby co trenują przez internet rozwalają na atomy. Wczoraj zobaczyłem jak jeden łódzki masters z młodym chłopakiem też zaczeli trenować. kilku osobom duży VO 2 max. zaczyna się silnie mylić z wiedzą trenerską. Niedługo to kasjerki z biedronki będą takie strony zakładać. A szczytem jest to że są takie strony co nawet nie pada nazwisko kim jest trenujący. Jest to moim zdaniem żerowanie na nygustwie intelektualnym młodzieży i doorsłych w naszych czasach internetowych. Prawda jest też taka iż postępy klientów takich stron wynikają w 99 % z systematyczności pracy i tyle.

Swego czasu pojawił się taki gość na www.biegajznami.pl ze strona na trenowanie amatorów za kasę wypisywał takie bzdury i musze jako moja zasługę dać że przycyzniłem się do nie rozwiniecia przez niego skrzydeł pseudobiznesowych.

Reasumujać duz VO 2 max. to nie jest poziom wiedzy .

Tompoz

Nie mówię, że nie masz racji, bo na pewno często tak się zdarza. Ale czytałem też wiele pozytywnych opinii, po za tym jeśli może być za darmo, to co tracę? Nawet jeśli zyska na tym tylko systematyczność.

kolego LOzos masz całkowitą rację ja tylko twój post do swoich przemyśleń podłączyłem

oddałem głos na ciebie.

Tompoz