Dętki szosowe o wentylu > 70 mm

Poszukuję dętek do szosy o długości wentyla min 70 mm do obręczy z wysokim profilem. Zabawa z przedłużką niezbyt specjalnie mnie rajcuję, więc może podpowiecie coś w tym temacie.

Na razie znalazłem tylko dętkę firmy Schwalbe SV-20 XXLong 80 mm, ale cena powyżej 30 zł zdecydowanie mnie odstrasza.

Z tego co wiem, to jest jeszcze dętka firmy Vredestein o wentylu długości 80mm, ale cena chyba nawet wyższa.
Dlaczego nie przedłużki? Co w nich złego?

Rzeczywiście jest z wentylem 80 mm tej firmy o której pierwszy raz zresztą słyszę. Cenowo zbliżona do Schwalbe, ale u nas na rynku raczej niedostępna.

A wolę po prostu takie rozwiązanie, bo jest chyba zdecydowanie prostsze w zastosowaniu, nie trzeba sobie zawracać niepotrzebnymi sprawami głowy. Dziwę się, że nie ma na rynku odpowiedniego produktu w czasie, gdzie kółka o wysokim profilu są codziennością.

Natomiast w przedłużki się już zaopatrzyłem i będę to rozwiązanie testował, jednak jak miałbym wybierać, nadal wolę gotowca :wink:

firmy o której pierwszy raz zresztą słyszę

Vredestein to firma oponiarska dobrze znana na rynku motoryzacynym. Może nie tak jak Continental, Good Year, Dunlop, Pirelli czy Michelin, ale spokojnie można porównywac jej produky z produktami tych firm.