Do osób chcących się zarejestrować

Propozycje, rozwój, komentarze…
To będzie propozycja dla potencjalnych nowych forumowiczów.

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany na tym forum, a chciałbyś, proponuję sprawę dobrze przemyśleć czy warto, gdyż za takie dwa posty, można tu dostać od moderatora ostrzeżenie następującej treści:

POSTY
"Zapomniałeś Doktor napisać po polsku co się dzieje z DA 7900. Przypominam, że nie wszyscy tu znają angielski, i nie dojdą o co chodzi. Dlaczego więc ich olewasz :?????? Chciałeś się podzielić z forumowiczami jakąś wiadomością, czy chciałeś się nią podzielić tylko z tymi znającymi angielski :??
To nie klub snobów, tylko polskie forum kolarskie :exclamation: "

“Raczej notoryczne ignorowanie jednych forumowiczów przez drugich, prędzej doprowadzi do jakichś wrogich stosunków, niż uwaga, że dobrze by było wszystko przywrócić na właściwe tory. Uwaga napisana z troski o to, żeby nikt z odwiedzających to forum, nie kończył wizyty tutaj, bogatszy o jeszcze jedno przykre wrażenie, jakie zafundować może czyjaś krótkowzroczność. Żeby nie nazwać tego, inaczej.”

TREŚĆ OSTRZEŻENIA (istotne tylko pierwsze zdanie, drugie to zupełna pomyłka moderatora)

“Twoje złośliwe uwagi prowadzą do chaosu i konfliktów. Chcąc zmienić innych patrzmy na siebie(patrz Twoja strona www w opisie avataru).”

Złośliwość??

Chłopie - zaraz zacznie Ci brakować koszul by je rwać…

Może lepiej podaj też linka do wymiany zdań która stanowi niezbędny kontekst do umieszczonej przez Ciebie wypowiedzi. Delikatnie mówiąc dopuszczasz się drobnej manipulacji sugerując że tylko ten post był powodem pokazania Ci żółtej kartki…

Przyjmij proszę do wiadomości, że jesteś chyba jedyną osobą której przeszkadza umieszczanie linków do zagranicznych serwisów - nikt nie każe Ci z nich korzystać, natomiast maniakalne wręcz rozdzieranie szat nad użytkownikami nie szpechającymi po angielsku staje się co najmniej lekko zastanawiające…

Z mojej strony EOT

Ja mysle że winner ma jakiś podtekst w tym poscie on zawsze coś wynajdzie by dymu narobić powaga masz talent do tego, pozatym jak się tobie nie podoba to forum nie musisz z niego kożystać wybacz ale nikt cię do tego nie zmusza i nie każe tobie wypisywać takich bzdurnych postów.

Winner nie to że bym cię nie lubiał ale to widać jak prowadzisz do kolejnej wojny na tym forum mam wrażenie że jesteś podobny do innego usera Simeoniego on tez dążył do afer na forum i ten pamiętny temat o suplementacji :smiley:

Winner Winner…

Jak nie znasz angielskiego to się wstydź, a nie marudź!

Wkuwaj słówka lepiej zamiast bezradnie krytykować. Tak samo robił Doktor i wszyscy co się uczą języków. Nikt znajomości języka za darmo nie dostał. Nikt się z tym nie urodził.

Prosiłem już, żeby zadymy niepotrzebnie nie robić.
O wyrywkowości postu Winnera juz koledzy pisali. Jeżeli ktoś życzy sobie całą sytuację zobaczyć:

[url]http://forums.rowery.org/t/dlaczego-dura-ace-7800-jest-najlepsze/10553/1]

Niech każdy oceni sytuację sam.