Dobry serwis rowerowy w Krakowie

Ponieważ na forum jest zimowy przestój, a mi i tak to będzie potrzebne, to pozwolę sobie zasięgnąć opinii :wink:

Być może ktoś z Was zna jakiś dobry serwis rowerowy w Krakowie. Chciałbym przed wiosną oddać tam moją szosówkę na wymianę linek, centrowanie kół, wymianę pedałów i może jakiś ogólny przegląd i regulacje (tak, tak, wiem, wszystko mógłbym zrobić sam, ale z braku czasu i dostatecznej wprawy wolę dać zarobić zawodowcom :wink: ). Jakieś rady, sugestie, orientacyjne koszty?

Pozdrawiam!

kawał lenia z ciebie :stuck_out_tongue: Żeby pedałów sobie nie przełożyć :stuck_out_tongue:
ja ci mogę linki wymienić i koła podcentrować :stuck_out_tongue:

a tak na poważnie to bardzo dobry serwis ma kuba sikorski w zielonkach ( ale nie doczekasz się na termin :smiley: )

część osób napewno poleci człowieka znanego jako spike - ma serwis na krowoderskich zuchów, przy czym ilość osób która go poleci będzie prawdopodobnie mniejsza od ilości osób którzy go odradzą ( moim zdaniem to dobry fachowiec o trudnym usposobieniu)

najlepszym rozwiązaniem zapewne byłby mietek poręba ale prawodpodbnie cena będzie spora.

jest jeszcze super fachowiec - mieszka na ul. retoryka ( nazwiska nie mogę sobie przypomnieć rybski czy jakoś tak - przepraszam) Charakter co najmniej równie kontrowersyjny co spike ale z tego co się orientuje składał i składa rowery reprezentantom, ale zwykłym śmiertelnikom też i to w dobrych cenach.

To takich kilka ciekawostek bo do głupiego maverica każdy wie jak trafić, aczkolwiek jeśli wybierałbyś taką opcję to już lepiej oddaj mi :stuck_out_tongue:

Aha z pospolitych serwisów najbardziej godny uwagi zapewne będzie cyclocentrum . :slight_smile:

no i u nas w “klubie” jest gość który ostatnimi czasy ogłaszał się że robi przeglądy - musiałbyś poszukać na www.bikeholicy.pl Wogóle zachęcam do przyłączenia do nas jeśli wiosne będziesz spędzał w krk.

No wiem, że słabo to wygląda, że chce oddać rower do serwisu. Pedały sam umiem zmienić, ale jak już oddaje, to niech i oni mi to zrobią :wink: Poza tym, dochodzi powracający problem z tylnym hamulcem i lepiej, jak się wypowie, ktoś z większym doświadczeniem.

Dzięki za rady! :slight_smile:

A co do bikeholików - to ile ja tu jeżdżę na studiach i jaką mam formę, żeby jeździć z takimi profesjonalistami jak Wy? :wink:

kolego akurat póki jesteś studentem to czasu na jeżdzenie masz mnóstwo - wspomnisz moje słowa po studiach :stuck_out_tongue:
Ja przykładowo muszę robić 62h tygodniowo… co daje mocną lipę z jeżdzeniem na rowerze.

A przekrój bikeholików jest taki że absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy gościa ze ścisłej czołówki, mamy kilku na średnio wysokim poziomie , kllku średnio niskich i kilku szybkich turystów - nie ma problemów.

Podjedź to rybskiego na retoryka ( w jednej z bram na domofonie będzie nazwisko - jadąc od zwierzynieckiej to będzie pierwsza albo druga brama w kamienicy.

Dobra, dobra, zależy co się studiuje - ja oprócz zajęć muszę siedzieć jeszcze w labie po parę godzin dziennie :wink: Spoko, pomyślimy z tymi Bikeholikami :slight_smile:

Dzięki za info :slight_smile:

Gres - jaki to Kraków mały jest , czyż nie ?? tylko ludzie jacyś dziwnie złośliwi ( nie o Tobie absolutnie ) .

Kuba masz problem to wpadaj.

Wpadnę z pewnością, ale to dopiero po sesji. Jakoś na wiosnę, na początku marca. A jakie koszta tego, co chcę zrobić? O ile można takie informacje przekazywać publicznie? :wink:

czemu złośliwi, każdy może swoje zdanie mieć i kropka. Napisałbyś mu lepiej cennik, podejrzewam że będzie zachęcający to może jeszcze ktoś się znajdzie.

Kuba przelicz sobie godziny to zobaczysz o czym mówie :stuck_out_tongue: