DOPING

tak, to prawda, też o tym pomyślałem.

no i Sastre - jeździł z paszportem już, jakby nie patrzeć.

Ja bym postawił na Wigginsa, ale skoro jest tam zwrot former, to coś czuję że to będzie jeden z Włochów Basso lub Scarponi.

whatever, Hesjedal, Wiggins, Nibali, Evans i Contador byliby niespodzianką. Jakos tak mi się kojarzy, że zazwyczaj w takich sytuacjach kopie się leżących.

co do Basso, pamiętajcie, że on wygrał to Giro w przeddzień którego odwołano Pellizottiego (wskoczył za niego do składu Nibali), który również pokutował za paszport. Pewnie to nie ma większego znaczenia, bo to już jednak 3 lata, ale jednak.
z Nibalim byłyby jaja, bo wtedy Astana po raz nie wiadomo który.

No to jedziemy dalej :wink:

Zwróćmy uwagę, że Kreuziger tajemniczo został nie wystawiony na Giro. Obaj zostali poinformowani o nieprawidłowościach w biopaszporcie? :slight_smile:

W twitterowym matrixie wykrystalizowała się czołówka: Basso, Mieńszow. Cobo i Scarponi w drugiej grupie ale obaj pracują ciężko i strata się nie powiększa.

A na Purito nic nie ma ?

nic nie wygrał z GT, chociaż za chwilę się może okazać, że coś przeoczyliśmy i np. Fuente De nie miało miejsca :smiley:

A może Cunego ? Swego czasu były jakieś domysły wokół Lampre, problemy miał m.in Ballan. Może to jest jakiś trop ?

I pytanie, jakiego okresu dotyczą nieprawidłowości.

pierdoły tam, mnie bardziej interesuje tożsamość secret pro.

Mnie też, i chyba powoli można zawęzić grono podejrzanych. Ktoś ma ochotę na wspólne śledztwo?

znajdź mi jego teksty i 2 dni czasu to Ci podam krótką listę tych co to mogą pisać :smiley:

cyclingtips.com.au/tag/the-secret-pro/

Jechał w tym roku TdU, Roubaix, Amstel, Turcję. Jeździ w ekipie z łaskami Giro. Z ostatniego postu wynika, ze na jednym z klasyków jechał po chodniku, żeby nadrobić pozycje i natrafił na barierki…

Ten kawałek o osprzęcie pasowałby do Omegi

jak znajdę czas to pogrzebię.

To ktoś z północy Europy - mówi po angielsku płynnie albo na bardzo wysokim poziomie.

Ten opis pasuje do Koena de Korta.

zgadzam się, bardzo osobliwy zestaw wyścigów, chyba tylko on pasuje.

tak obstawiam od początku, Koen sporo mówi o takich aspektach jak Secret Pro, ma nieco podobny styl pisania i mówi perfekcyjnie po angielsku.

Koen ma swój własny kącik na cyclingtips, a autor bloga zaprzeczył, ze to on. Po drugie Argos i Omega nie jeżdżą w kaskach Giro.

Cholera, zaciekawiłeś mnie, co oznacza, że będę nad tym siedział, aż wymyślę :smiley:

może ma 2 konta :smiley:

no to jedziemy dalej, 0 litości ze strony rowery.org :slight_smile:

Sprawdziłem pół bazy CQ i chyba nie ma takiego kolarza który jechał to co Koen.