Dr.House

tutaj podaje linka do jednego odcinka z serii Dr.House a odcinek opowiada o chorym kolarzu u którego podejrzewają doping. Naprawde warto obejrzeć ten odcinek a i serial niczego sobie.

multifilmy.pl/dr-house-/63-d … -spin.html

house to bardziej s-f niz serial medyczny, co nie zmienia faktu, ze i tak jest dobrym czasopochlaniaczem, glownie ze wzgledu na postac glownego bohatera.

a odcinka nie obejrzalem, nie mam łącza na takie cuda.

Skąd takie stwierdzenia ja tam żadnego S-F nie zobaczyłem wszystko opiera się na faktach medycznych sam Dr.House jest postacią dość kontrowersyjną więc może dlatego tak sądzisz.

oglądając Housa medycyny się nie nauczysz ale serial jest i tak na piątkę, zwłaszcza końcówka 5 serii i narazie wszystkie siedem odcinków 6-tej.
Z tego co pamiętam to w tym odcinku zarzucano managerce kolarza ze podawała mu epo bez jego wiedzy, czy jest to możliwe? Mi się nie chce wierzyć.

Ten serial jest serialem medycznym nie S-F i opiera się na faktach medycznych o to link potwierdzający, natomias ja chciałem żeby każdy mógł sobie zobaczyć jak diagnozują kolarza u którego podejrzewają doping :slight_smile:

house-md.pl/tag/interia/