Dwie strony medalu

Wszystkim fanom kolarstwa polecam doskonały serial telewizji polskiej “Dwie strony medalu”, serial dokładnie odwzorowuje relacje w klubie kolarskim a także mordercze treningi zawodowców. Kto nie widział ani jednego odcinka nie wie co traci, sam gdybym był managerem któregoś z teamów Pro Tour bez namysłu zaangażowałbym występujących tam aktorów. TVP jak zwykle na medal!

Ten serial ma braki. Wysłałem im mailem błędy do tej pory popełnione

1. Który zawodnik poważnie myślący o kolarstwie używa nosków.
  2. To dobieranie rowerów strasznie śmieszne, aby czarny rozmiar nieważny :stuck_out_tongue: .
    Ogólnie może być w końcu to pierwszy serial w którym są inne sporty prócz wszech wpychanego nam skurokopstwa :imp:

Michał kiedy to leci ? :wink:

W piątek 17:30 dwa odcinki
sobota 17:20 dwa odcinki
ww6.tvp.pl/7427.dzialy stronka serialu

obejrzałem zdjecia z planu :wink: podoba mi sie…bo widze ze nia tylko ja jeszcze jezdze z klasycznymi manetkami :mrgreen:

Serialu nie widziałem, ale jak zobaczyłem zdjęcia tego “kolarza” na stronie serialu… Straszne.

Kask ma boski :smiley:

włoski na nogach tyż :mrgreen: :mrgreen:

trzepak jak nic heee oldboy jak nic heeeeeee

Oglądnąłem sobie dzisaj drugi odcinek ;]
Prawie jak kolarze ;]

Hehe Piotras, widze ze znasz swidnickie powiedzonka. Oldboy :smiley: Pewnie od Smigla??

Fajny serial obejrzalem ze dwa odcinki i mi sie spodobalo ale zapominam kiedy one leca i i nie ogladam cdn :frowning: (oczywiscie wiem kiedy sa)

Serial całkiem całkiem :wink: ,choć dla nas interesujących się kolarstwem widoczne jest dużo braków :frowning:

hehe, moj post był nieco ironiczny, ale skoro i tu serial ma fanów ja sie nie wtrancam :wink: Moje zdanie jest takie ze fajnie ze pokazuja kolarstwo, ale to jak pokazuja pozostawia wiele do zyczenia, a ci “kolarze” rekrutowani są z najcięższych przypadków na oddziałach intensywnej terapii, byli tak szybko odłączeni od kroplówek i wsadzeni na rower że faktycznie zapomnieli włosy ogolić. Jak sie TV za cos bierze w koncu za moje pieniadze (no ze niby place abonament), to niech chociaz skonsultuje sam serial z jakims fachowcem, a tu chyba nawet Włodek Sz sie nie wypowiedział…

heee co do chaselek to wiee jak jest w peletonie wszystkiego sie nauczysz heee

Krótkie streszczenie tych “kolarzyków” :laughing: :laughing: :laughing:

Jednak to cud, że wogóle ktoś w Polsce zrobił film o kolarstwie. Myślę, że ten film wypadł by dużo lepiej gdyby role zaproponowano jakimś kolarzom (młodym).

jedyni normalni jeżdżą tam jako statyści

Dobrze ze cos takiego powstalo, ogladalem da sie przezyc