Dzieniczek treningowy online - czy warto?

Mam taką oto propozycję:

Ostatnie dwa lata w virtualtrener’ze spędziliśmy pracując nad nowym systemem treningowym oraz dzienniczkiem do rejestracji danych treningowych i morfologicznych. W efekcie powstał ciekawy i rozbudowany dzienniczek treningowy… dla ludzi, którzy z nami trenują… ALE…

Ale przy pewnym wysiłku z naszej strony można by było udostępnić taki dzienniczek wszystkim chętnym którzy mają dostęp do Internetu… Zastanawiam się tylko czy było by zapotrzebowanie.

Tym różniło by się to od wersji płatnej (tej z planem treningowym), że była by tylko możliwość zapisywania swoich danych z treningów, wysyłania plików z Polara a także Garmina (już niebawem)

Zwracam się więc do czytelników tego forum czy byli by chętni na dzienniczek w wersji free

Dziękuję z góry za odpowiedzi na ten post.

Nie podaję adresu strony, żeby nie robić sobie darmowej reklamy jak zrobiła to nasza konkurencja :wink: zasady zobowiązują :slight_smile:

Wystarczy wpisać w google ’ virtualtrener ’

Swietny pomysł, chętnie pobrałbym taki dzienniczek :smiley: Pomysł jak najbardziej ok :slight_smile:

to nie będzie do pobierania tylko będzie online czyli wchodzisz na stronę www logujesz się i masz swój dzienniczek…

Spoko :smiley:

Bardzo fajna opcja - na pewno będzie wielu chętnych :exclamation:

Też tak sądzę. Pomimo tego, iż korzystam już z dzienniczka treningowego, to chętnie zapisywałbym swoje informacje w internetowym dzienniczku, który chcesz założyć :slight_smile:

Mi również pomysł wydaje sie jak najbardziej trafiony. A czy będzie istniała możliwość, przykładowo, wyświetlania wykresu z łączna sumą kilometrów przejechanych przez wszstkich trenujących, średnią predkością, pulsem, itd? Myślę, że coś takiego mogłoby być interesujące

Jest w dzienniczku prawie wszystko co można chcieć ( a już pracujemy nad nowymi modułami) czyli wykresy tętna, wysokości, kadencji oraz wszystkie dane dotyczące dystansu i prędkości… ponadto wszystkie dane morfologiczne masa ciała, %tłuszczu etc… można pokazywać i analizować to znacznie lepiej niż w programie Polara, zmieniać zakres czasu jaki ma być analizowany (np. tydzień miesiąc sezon i dzień) no i działa niezależnie od tego jakiego komp mamy czy PC czy MAC… wystarczy tylko Internet i Mozilla FireFox ( darmowa przeglądarka ) Co ważne wg mnie dane są zaszyfrowane i bezpieczne czyli nie grozi nam to co się może stać po awarii dysku, że stracimy dane ( no chyba, że zapomnimy swojego hasła :wink:

Pomysł super ale… kiedy będzie on gotowy?

bez sensu
wystarczy że jeżdżąc bardzo lajtowo wpiszę swoje przejazdy i wypaczony jest obraz całego peletonu
indywidualnie , jak najbardziej
zbiorczo ? chyba że stworzyc możliwość grupowania userów w teamy , aby grupa przyjaciół miała statystykę swego zespołu

Dzienniczek jest stworzony do INDYWIDUALNEGO trening, jego rejestrację etc a przy wersji płatnej jest tam też plan… co prawda opcję statystyk grupy można zrobić ale to raczej zabawa niż profesjonalne podejście bo wystarczy, że ktoś z grupy zrobi kilka słabych treningów i już zaniża statystyki grupie a chyba nie o to chodzi…

Dokładnie tak, a kiedy owy dzienniczek się pojawi? :slight_smile:

Pojawi się jak będę widział jakieś większe zainteresowanie… dzienniczek tak naprawdę już JEST tylko funkcjonuje w opcji płatnej bo jest w nim plan treningowy a odnośnie wersji darmowej to na razie widzę odzew od 3 osób z forum, być może poszukam jeszcze na innych serwisach…

ja tez byłbym chętny :wink:

To jest już 4 osoby :smiley: Myślę, że znajdzie się wielu chętnych, tylko musieliby przetestować takowy dzienniczek, a z tego co piszesz, to będzie całkiem niezły :slight_smile:

jeśli będzie za darmola to ja w to wchodzę< większości nie chce sie pisać tak oczywistych postów, wystarczy spojrzeć na popularność bikestats…tego sie nie deklaruje, po prostu sie archiwizuje treningi…więc dajcie dzienniczek bez planu dla każdego i będzie git…a jak sie spodoba to i może będziecie mogli liczyć na nowych klientów

Virtualtrainer to już jest sporo osób :smiley: Myślę, że bez problemu możecie wrzucić darmową wersję :smiley:

Pęgos, podpisuję się pod tym w pełni! :mrgreen:

ok dobra chłopaki ujmiemy to w naszych najbliższych planach… teraz przygotowujemy jeszcze kompatybilność z Garminem… no i damy dzienniczek za free…

a tak przy okazji wiecie kto wymyślił to hasło z waszych podpisów ?? :wink:

ja to z virtualtrener mam… “ósmego dnia…”