E3 Harelbeke

Dziś najważniejszy sprawdzian przed Flandrią i nic.

Oj nie lubicie bruków kochani moi.

Contadory, Quintany…oni mają czas do lipca

A tymczasem tu tkwi serce peletonu. Tu…we Flandrii

Prawie wszystko jak na Flandrii, ale nie całkiem

Cancellara, Sagan, Stybar, Vanmarcke, Kristoff, Boasson Hagen, Boom, Benoot, Terpstra, Roelandts, Oss, Boonen, Kwiatkowski, Demare, Trentin, Stannard, Rowe, Vandenbergh, Stuyven, Devenyns, Keukeleire, Pozzato, Langeveld, Puccio

Mało?

Van Avermaet sie nie wystartował.

O wypraszam sobie, to że nie ma tematu to nie znaczy że nie lubię brukowuch kasyków. Dla mnie to esencja sezonu. Dziś będę śledził zamiast Katalonii.
Typowałem Avermaeta ale teraz chyba jednak Sagan lub Spartakus są moimi faworytami. Po cichu chciałbym żeby Kwiato to ogolił ale baaardzo wątpię.

Mocny Etixx, może Stybar/Terpstra podium?

Sagan oczywiście drugi.
Roelandts też powinien być wysoko.

Ja też przedkładam klasyki nad etapówki. Ale co tu mówić. Czekamy w napięciu. Wielu sobie ostrzy zęby na ten i kolejne wyścigi.
Pogoda powinna być ok, chętnych do zwycięstwa nie brakuje, zabawa zapowiada się dobrze :slight_smile:

No to zaczynamy!

Dość szybko taka mocna grupa poszła, 70 km do mety. Reolandts, Bonnen, Terpstra, Spartakus, Boom, dwóch z BMC. Nie ma nikogo ze SKY i Tinkoffa.
+Oss, Benoot, Sep, Trentin i Stybar

Kwiatkowski z Saganem w pogoni z nimi.

Kwiatkowski w trzeciej grupie ok. 20 s. za drugą i ok. 55 s. za pierwszą

Spartakus out?

Uwielbiam te wyścigi. Na 70 km przed końcem tak mocna ucieczka… Ależ szkoda Cancellary, jakieś 2 minuty stracił na czekaniu na samochód

Tragedia ile Cancellara czekał…

Ale co by nie mówić, moment w którym Fabian zatrzymuje samochody był piękny :smiley:

Spartakus jeszcze wróci do pierwszej grupy, zobaczycie :wink:

Jeszcze Saganowi pomocników dociągnie 8)

Może… Na razie 2 minuty za pierwszą grupą

Hahaha, fakt, sheriff is back in town, boys :smiley:

Gdzie jest Kwiato? Stream mi przerywa

według Sporzy w drugiej grupie, 51 s. za pierwszą, z Cancellarą i Saganem

Zgadza się, jedzie tam na około 10. miejscu

Kwiato w grupie faworytów, ma 2-3 kolegów z drużyny obok siebie, chyba są to Rowe, Stannard i Puccio.

Kwiato z Saganem jest w pierwszej grupie.

? wg Sporzy jest w drugiej sporza.be/cm/sporza/matchcenter/ … /1.2608091 właśnie z Saganem…

W takim razie, kto ze Sky jest w pierwszej?