Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

Widocznie zagrażasz liderom innych drużyn i dlatego Cię nie puszczają :wink:

Jeśli chodzi o te koszty rehabilitacji to wydaje mi się, że nie ma opcji że jakiekolwiek ubezpieczenie by to pokryło. Z tego co czytam to tutaj chodzi o jakąś zaawansowaną, drogą, ponadnormatywną rehabilitację. Pan Ryszard chyba cały czas się rehabilituje (czytałem wypowiedz doktora, który stwierdził, że jest to całkowicie wystarczające i nie potrzeba na siłę próbować przyspieszać tego procesu), ale jak widać po prostu chce spróbować czegoś co to przyspieszy, jakichś alternatywnych sposobów. Ubezpieczenie tyczy się raczej standardowych rozwiązań, więc to odpada.

W takiej sytuacji zbiórki, fundacje, pomoc prywatna - jak najbardziej na tak (pomoc dobrowolna). Pomoc państwowa - nie (przymusowa).

Ktoś mówił że mu jakoś tak oczy wisiały czy coś takiego… <wzdryga sie<

co miał wnieść ten post?

Jak to u Edera, nie za dużo. :expressionless:

Ja w tej kwestii mam podobne zdanie do Greeka, fundacje pomagające jak najbardziej na tak, spółki skarbu państwa czy też ministerstwo na nie.

moje zdanie jest proste- kto chce niech pomoże, kto niech chce, ten nie i tyle. Nikt nikogo nie zmusza.
Ja przelałem kwotę ode mnie ale nie uważam że każdy “ma taki obowiązek” czy coś w tym stylu.
Uważam to jednak za pozytywne, że tyle osób zadeklarowało pomoc naszemu Mistrzowi, jest to coś pozytywnego wśród tych wszystkich podziałów i wojenek w naszym kraju

Czarno to widzę :wink:

Czyżby zmiana barw? I koszulki też czarne zamiast pomarańczowych?

Kolor to kwestia gustu. Podejrzewam że będą teamowe barwy.

Jak koszulki też będą czarne z białymi motywami sponsorskimi jak na rowerze to będą jak karawana żałobna wyglądać ;D z drugiej strony paradoksalnie na tle tych wszystkich kolorowych teamów mogą się nieźle wyróżniać

Z instagrama Simona Geschke

Czerń z cyckowym pomarańczem da się z pewnością ładnie połączyć. Myślę że mogłyby powstać jedne z bardziej efektownych strojów w peletonie. Chociaż tyle mogliby zrobić bo z wynikami sportowymi może być różnie :wink:

Są i stroje. Widać, że gradienty w modzie w tym sezonie :slight_smile:

Zayebiste podkoszulki

No to Sunweb poszedł po bandzie!!! Stroje identyczne jak CCC!!!:joy:

Jestem trochę zawiedziony. Poszli na łatwiznę.

pokazcie sunweb…

https://teamsunweb.com/2019-kit/

Koszulki Sunwebu jednak odrobinę ciemniejsze w kolorze (raczej cynober) od pomarańczowych CCC. Wydaję mi się, że zestawiając koszulki w jednakowym świetle różnica była by bardziej widoczna.
Dla mnie stroje obu ekip to jedne z ładniejszych w peletonie.
Dodam że w Sunwebie też maja nowe kaski od Lazera w miejsce tych od Gianta.

Nawet fajne, lepsze niz te biało czarne

Jeżeli Trek nie zmieni, będzie ciężko odróżnić od SUN