Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki


#1866

Pani która urodziła niedawno dziecko, a sylwetkę ma wręcz niemożliwie wypracowaną.


#1867


#1868

Dumoulin zaatakuje jednak Giro D’ITalia


#1869

Te stroje takie sobie. CCC nie wykorzystuje okazji że pomarańczowe napisy naprawdę dobrze prezentują się na czarnym tle. Natomiast białe na pomarańczowym raczej dość kiepsko.
Te całe gradienty to też chyba dlatego że taka moda. Dzisiaj jak zerknąłem na stroje narciarek w biatlonie to niemal wszystkie miały coś takiego. Jeśli już je wykorzystywać to może jednak z jakąś inwencją.
Dlatego muszę jeszcze raz napisać że tak naprawdę te stroje są kompletnie schematycznie, ktoś tam machnął je na chybcika i są.


#1870

Jumbo już bez Lotto za to w nazwie z Visma i nowe stroje


#1871

Mi się podobają. Może nie ma w nich jakiegoś szału ale postarali się coś więcej wycisnąć z tych jak się okazuje nieodzownych „gradientów”…


#1872

W takich strojach grają koszykarki sponsorowane przez Pana Miłka. Nowe stroje kolarek i kolarzy bardzo mi leżą, ale gdyby faktycznie spróbować dużych, pomarańczowych napisów na czarnych strojach mogło by wyglądać ciekawie.


#1873

Mała polonika, Super Mario bardzo pochlebnie o naszym kierowco-kolarzu. :slight_smile:


#1874

Koszulka mistrza Nowej Zelandii w barwach CCC powinna ładnie wyglądać :wink:

Co do rozgrywanych “po sąsiedzku” mistrzostw Australii - mamy niespodziankę. I nie chodzi mi o wyścig ze startu wspólnego, gdzie wygrał kolarz raczej mało utytułowany. Charakterystyka tego ścigania ma to do siebie, że różnie może być, a w Australii dobrych kolarzy nie brakuje, zwłaszcza że są oni w topowej formie, a profi z pierwszego szeregu raczej jeszcze nie :wink:

Do dużej niespodzianki doszło w czasówce. Może sam Durbo niespodzianką nie jest, ale przegrana Dennisa - już tak ;). Od 5 lat jeżdżą (jak sądzę) po tej samej trasie, więc można tu porównywać czasy (aczkolwiek, wiadomo, warunki bywają różne). I tu Dennis wykręcił czas tylko kilka sekund gorszy niż przed rokiem, a do najlepszego swojego rezultatu w ostatnich 4 latach brakło raptem 23 sekund. Drubridge’owi do najlepszego czasu Dennisa brakło tylko 2 sekund, więc to bardziej jest zwycięstwo Luke’a niż porażka Rohana, który w zasadzie wykręcił swój czas - od 4 lat niedostępny dla rywali.


#1875

To co?
Durbridge wygra Paryż-Roubaix? :wink:


#1876

Czyżby powrót aluminiowych ram?
Sagan na Tour Down Under pojedzie na takim rowerze:


Oglądając fotki tego aluminiowego Speca, zastanawia mnie to dlaczego są takie “chamskie” spawy?
Nawet w szosówkach w Decathlonie takich nie widziałem. To jakaś nowa moda czy próba wykreowania jej?

PS. Źle jednak przeczytałem i ma jechać na tym rowerze w kryterium Down Under Classic przed Tour Down Under (nazwy podobne stąd pomyłka)


#1877

Nie podobają mi się te szerokie obręcze, ogólnie jakiś taki toporny wydaje się :stuck_out_tongue:
A tak przy okazji mam (głupie) pytanie z innej beczki. Czemu kiedyś w rowerach (mam na myśli stare składaki :wink: ) przedni widelec był taki lekko wygięty do przodu przy ośce a teraz nie ma tego?


#1878

“It’s a lot stiffer than…” Pewnie te obręcze właśnie dlatego. Co by sobie Sagan siniaków z tyłu nie zrobił na start sezonu :wink:


#1879

Sagan był na dobrej pozycji ale chyba ten rower mu nie pomógł…


#1880

Mas zadeklarowal, że chce w 2019 roku wygrać TdF!!!:+1: Z grubej rury chłop poszedł!:grin:


#1881

Musi być strasznie pewny tego co wciąga w QS :wink: Może mają jakiś nowy towar. Bo przecież chyba wie że Sky to nie przelewki? No chyba że nie wie ale zrozumie kiedy go Kwiatek zerwie :smile:


#1882

Mas ma potencjał na wygranie tdf ale jest 1% szans na to by zbudowano pod niego zespół, czysto teoretycznie zakładając ze bedzie golić wyścigi jeden za drugim w KG i sprinterzy w Quick Stepie będą finiszować kiepsko i jakimś cudem podporządkują mu zespół to nie ma za bardzo jak Alaphilippe Jungels i posucha, jest Serry,Capechi, Devenyns za mało przy takiej sile Sky czy Movistaru no ale gdyby faktycznie ten Mas miał być drugim Contadorem… czego bym sobie zyczył to kto go tam wie


#1883

Mnie się tam wydaje, że najlepszym góralem po Masie w QS będzie Knox, no ale oczywiście to nie jest rozwiązanie problemu. No i Lefevre przecież nie zmieni swojej filozofii budowania ekipy dla jednego kolarza.
Swoją drogą, wygrał on kiedyś GT? Romingerem? Czy to mi się pomyliło i Mapei nie można utożsamiać z Lefevre’em.


#1884

Lefevere był od 1995 dyrektorem sportowym w Mapei, więc go ta wygrana w Giro chyba obejmuję, ale też jego pozycja w 1995 była inna niż w Domo, QS, więc nie wiem na ile sukces Romingera obciąża jego konto (Team managerem był dopiero od 1999).

Jest już info o trasie Tour of Oman


#1885

Dzięki za odpowiedź.
Niezła miejscówka: suchar ogórkowy :wink: