Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

Pierwszy wyścig (na zewnątrz) po przerwie już za nami w wirusowym sezonie. Górska czasówka w Norwegii z dobrą obsadą.

Podobno była transmisja w norweskiej TV. Ktoś oglądał?

Tylko dwóch przeszło test Holtera… :open_mouth:

Dzentelmeni nie dyskutuja o syfilisie , dzentelmeni go maja ! :joy:

Ten Holter to rocznik 2000, niewykluczone, że warto przyglądać się jego poczynaniom w przyszłości.

Podobno na Tour de l’Ain zgłosiło się aż 16 zespołów z WT (a chyba jest dla WT w tym wyścigu 12 miejsc.

Ten wyścig to spora konkurencja dla TdP i wydaję się że to tam większość zawodników przygotowujących się do GC TdF zobaczymy (Pinot i Roglic już się zgłosili). Jednak trasa z Le Grand Colombiere który będzie też na TdF to spory atut (bardzo podobny ostatni etap)

Victor Campenaerts eksperymentuje z namiotem tlenowym podkręconym na 4600 m npm.

Dumoulin nie tak dawno w wywiadzie twierdził że pomimo że ma w domu namiot tlenowy to raczej nie zastąpi mu wysokogórskiego ośrodka. Pewnie zależy od psychiki (klaustrofobia).

Innym aspektem wyboru Tour de l’Ain może być fakt, że to kolejny wyścig we Francji, więc odpadają długie transfery, granice itd. No i sytuacja epidemiczna w Polsce jest nadal daleka od tej w innych krajach Europy.

1 Like

News z kategorii tych smutnych :confused:

Jedną z poszkodowanych jest Rita Malinkiewicz, może nie każdy zna ale to utytułowana polska zawodniczka MTB, ja akurat kojarzę choćby z tego, że śledzę ją na socialach.

1 Like

masakra, dzięki za info @Tomek86

1 Like

Sytuacja musi być dramatyczna

Smutne, nie tylko o kasku ale i ostatnie zdania

Można oddać krew, druga potracona to chyba też znane nazwisko Konwa

1 Like

Żona Marka, kolarza MTB, który startował w Londynie na IO.

1 Like

Średnio raz na tydzień tamtędy jeżdżę, więc mnie ta sytuacja mocno siekła… :frowning:

Jakby ktoś wiedział jak się czują to piszcie

Ale numer
2 Likes

Spoko live leci na PS teraz, udział Kwiato, Bodi i Wiśnia

Kolarze z pewnością zachwyceni nowymi strojami :stuck_out_tongue:

To jacy Hiszpanie zasilą tę ekipę w przyszłym roku? Landa? :wink:

1 Like

Nowe stroje “letnie”

Swoją drogą, w ramach koronakryzysu wielu (ja też) spodziewało się kryzysu tej ekipy a wydaje się, że mają się całkiem dobrze.

No bo też póki co istnieje jako taki kalendarz. W kwietniu zapowiadało się, że nic w tym roku nie ruszy.
Ja się bałem o Sunweb, że ich branża ucierpi, a oni chyba jako jedni z pierwszych zaczęli przedłużać kontrakty w czasie przerwy.