Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

ie wiem czy ktoś udostępniał ale prosze wywiad z rafałem sport.wp.pl/kat,1040543,title,Ma … aid=11497b

Baskijski jest rzeczywiście ciekawym językiem. Przeglądając jakieś newsy zauważyłem, że pojawia się niejednokrotnie “Joaquim Rodriguezek” :smiley: Nie wiem czy to tylko przy okazji jakiejś odmiany czy po prostu tak, ale zabawnie :wink:

Purito dzisiaj jedzie w (aero) pidżamie :wink:

Astana zostaje w WT. Info z BBC.
bbc.com/sport/0/cycling/32440438

edit: UCI potwierdziła te informację
uci.ch/pressreleases/decisio … team-case/

youtube.com/watch?v=A4gdYZwJdCM

Mocno mnie rozbawił tytuł :mrgreen:

Tymczasem kraży plotka, że Aru ma problemy z paszportem biologicznym :wink:

Na procyclingstats na staruszkę jest awizowany przez zespół.

To bez znaczenia, zniknie jak pojawi się oficjalna lista startowa. Nie wiadomo czy pojedzie w Romandii (czytaj: nie pojedzie). Zresztą któryś z DS Astany wypowiadał się, że Aru nie zobaczymy aż do Giro.

hm. sam zainteresowany wczoraj pisał, że wrócił na rower i jest z tego powodu szczęśliwy jak dziecko.

Przeczytałem tę plotę w tweecie Vayera, więc machnęłem na to ręką, ale widzę, że ona zaczyna krążyć :smiley:

https://twitter.com/Greghenderson1/status/591350302474899456

Henderson się wkurzył…

Najnowszy ProCycling ładnie wtopił :wink:


Teoretycznie już się z tego wycofał i przeprosił. Aczkolwiek jeśli to prawda, to licencja dla Astany to farsa do kwadratu. Podważałoby to teorię o “Kazachach - idiotach” i “utalentowanej, pracowitej i uczciwiej frakcji włoskiej”

Turcja i tamtejsze linie lotnicze musiały nieźle posmarować, że wszyscy od Probosza po Kirby’ego zachwycają się podróżą, miejscem, wyścigiem, jakby co najnmniej Proudhome fundował im wycieczkę z Merckxiem jako przystawką :stuck_out_tongue:

Nibali’emu nieźle odbiło z tym pozywaniem wszystkich i prawnikami. Podobno nawet rozsyła listy o swojej czystości i pracowitości :smiley:

Gdyby w peletonie nie huczało, to Henderson nic by nie pisał.

Też bym się pozachwycał jakbym zamiast przebijać się przez Warszawę do maleńkiego studia z telewizorkami mógł skorzystać z takiej formy komentowania. Turcy po prostu robią PR. Dzięki temu mają wyścig spoza cyklu WT, który jest dość dobrze rozpoznawany.

Ja tam nadal najbardziej kojarzę go z Mustafą “Dominatorem” Sayarem :smiley:

Turcy po prostu płacą…

Ba! Jak zwał, tak zwał.

To po tym roku będziemy go może kojarzyć lepiej, a konkretnie z Tomaszem “Dominatorem” Marczyńskim :slight_smile:
Oczywiście słowo dominator w dobrym znaczeniu :slight_smile:

oby! :smiley: