Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

Sophie Smith, australijska dziennikarka poinformowała o zawieszeniu kariery przez Campbella Flakemora. Mistrz Świata U23 ITT 2014 rozwiązał kontrakt z BMC. Wywiad: cyclingtips.com.au/2015/11/campb … s-cycling/

Spodziewał się ktoś?!

Jak już na onecie piszą o Pruszkowskim torze to musi być nie wesoło, http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/bgz-bnp-paribas-arena-torowi-kolarskiemu-w-pruszkowie-grozi-licytacja/59h369

Eric de Vlaeminck zmarł

(starszy brat Rogera)

Froome i jego koledzy ze Sky oficjalnie zostali właśnie mistrzami Estonii. Aż szkoda, że Taraamae czy Kangert tam nie występują. Mieliby narodową koszulkę, mimo że prawdziwym mistrzem jest Gert Joeaar z Cofidisu :wink:
Swoją drogą fajne koszulki IAM na nowy sezon. Biel na pewno lepsza niż granat czy ciemny czerwony.

Nowy strój Katiuszy.

I teraz tylko po kolorze spodenek będzie można ich z daleka odróżnić od zawodników Lotto Soudal :wink:

Barwy VERVA Activejet Team

Nie przeczytałem tytułu i szukałem na zdjęciu Roelandtsa :wink:

Nie podoba mi się połączenie starych spodenek z nowymi, orlenowskimi koszulkami. Mimo, że Orlen nie jest interesujący pod względem kolorystyki, to mimo wszystko dałoby się coś ciekawego z tego zrobić.

Jak dla mnie połączenie spodenek z koszulką nie jest źle, aczkolwiek coś mi w nich nie pasuje. Może to podobieństwo do Lotto, a może coś innego, natomiast do najpiękniejszych ten strój nie należy (chociaż z drugiej strony są też gorsze).

Trochę źle się wyraziłem - samo połączenie tych spodenek z koszulką nie jest złe - patrząc na pierwszy rzut oka wygląda to w porządku. Myślę, że widząc po raz pierwszy jakikolwiek strój ActiveJet, większość osób odniesie podobne wrażenie. Jednak mając w pamięci wygląd poprzedniego stroju - te spodenki się gryzą z nową koszulką i sprawiają wrażenie jakby brakło im kasy na nowe gatki :smiley:

Chad Haga może uniknie operacji… mobile.twitter.com/ChadHaga/sta … 752257?p=v
Trzymam kciuki.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

W tym roku mistrzostwa Polski odbędą się w Świdnicy w dniach 22-26 czerwca. Trasa prezentuje się na pierwszy rzut oka ciekawie. Główną atrakcją będzie 2 km podjazd o średnim nachyleniu 5 % oraz drugi 1,6 km 6%

strava.com/segments/7524618

strava.com/segments/5117530

Dystans od ostatniej górki do mety to około 10 km.

web.facebook.com/tourdepologne/ … =3&theater

Myślę, że najbardziej możliwy jest scenariusz z ubiegłego roku. Największe szanse moim zdaniem ma Paterski, w miarę szybki finisz, pod górkę też daję radę i otrzyma dużą pomoc ze strony ekipy, co może być kluczowe.

Super wiadomość, moje tereny, ładna pętla.

Kwiatek atakując na ostatnim podjeździe może rozwalić stawkę, techniczny zjazd z modliszowa, a później aż do mety lekko z górki, zazwyczaj z wiatrem.

Łamiąca wiadomość :569: Sagan ogolił nogi!

Nareszcie! Przypomnę tylko czwartą zasadę OREC: nogi powinny być ogolone przez cały rok, żadnych wyjątków :smiley:

NIEEEE… tylko nie to… [CRYING FACE]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Nie jestem pewien, ale wydawało mi się, że od początku Tirreno miał je ogolone

Nie pomogło mu to dzisiaj… :smiley: