Era Twittera czyli kolarskie informacje z pierwszej ręki

A fe! Ktoś w UCI zdrowo przesadził…

Otwieranie nowych rynków zbytu…

Wrześniowe Mistrzostwa Europy w Nicei zostały odwołane z powodu zagrożenia zamachami. Szkoda, bo to mogło być fajne ściganie na dobrej trasie. No i nasz prezes Walkiewicz miał w tym swój udział. Możliwe, że odbędą się w tym samym czasie, ale w innym miejscu.

Niezawodny Dombrowski :wink:

Wiggo parodiuje Froome :wink:
facebook.com/ciclismoafondo … =2&theater

Na fejsie Wadecki wrzucił fragment artykułu z jakiejś gazety, w którym rozprawiają się z komentarzem na temat cycków z Lombardii. Dostało się Jarońskiemu, a wyznawcy cycków wylali fale hejtu. Artykuł słaby tak samo jak postawa cycków, tylko po co zakrzywiać rzeczywisty poziom polskiej ekipy.

Fale hejtu to Ty mogłeś zobaczyć pod każdym postem o CCC na profilu naszosie, ale jak widać krytyka może być tylko z jednej strony, bo jak z drugiej to od razu jest to hejt. No to po co ktoś broni po kiepskim sezonie Kwiatkowskiego, jak ktoś się wypowiada ze sezon miał słaby, tylko wtedy hejtuje ten co mówi na Kwiatkowskiego, nie ten co obraża broniąc swojego idola., taka wasza logika.

Albo wspieramy Polskich sportowców i polskie grupy albo bronimy jednych kosztem drugich. Skoro kibicujesz nie krytykuj bo nikomu to nie służy w sprawie zabrał głos Rutkiewicz, który skomentował całą sprawę na korzyść CCC

Ja zadam tylko jedno pytanie jakby Jaroński obraził Majke ze słaby jest bo już strzelił na Lombardii i coś tam takiego powiedział, nie byłoby na niego hejtu? bo spodziewam się ze sam byś wylał torbę pomyj. Albo traktuje się wszystkich równo albo się robi tak ze jednych można krytykować i się za to ich wielbi, a jak ruszą kogoś innego to wtedy jest stanowczy bunt i krytyka na tą osobę

Różnica jest taka, że Kwiato w tym swoim beznadziejnym sezonie wygrał E3, a szczytowym osiągnięciem całego CCC jest wygrana Austria. W obu przypadkach, kwiat wśród chwastów całorocznej postawy.

I nie widziałem, by ktoś szczędził słów krytyki pod adresem Kwiata w tym roku.

Tylko Kwiato jest kolarzem grupy WT, a CCC grupą PCT więc bez porównań, to tak jakby porównać dwóch zawodników jednego co może startować w wyścigach WT, a zawodnika co nie może :smiley:. Bo jakby ten zawodnik mógł startować w wyścigach WT to mógłby mieć super wyniki. a dla CCC wyścigi klasy 1 są jednymi z najważniejszych: a wygrali Austrie, Estonie i Rumunie.

Zgodzę się ze sezon nie był najlepszy w wykonaniu CCC, lecz przez tę waszą krytykę nie zdziwcie się ze Miłek powie, niestety kibice kolarstwa w Polsce są … i dlatego wycofuje się ze sponsorowania grupy i PZKolu, a słowa Pana komentatora są niestety jasne i ja będąc na miejscu Miłka bym się na tym zastanowił bo inwestuje, staram się a ktoś zamiast kibicować gada bzdury, a szczególnie w mediach. Ja nie spotkałem się by kibice piłki nożnej krytykowali grę reprezentacji, wprost przeciwny ciągle słychać, nic się nie stało…

nie pisałem ze nie było krytyki na Kwiatka, bo była tylko rozumienie wcześniejszego wpisu: “a wyznawcy cycków wylali fale hejtu. Artykuł słaby tak samo jak postawa cycków, tylko po co zakrzywiać rzeczywisty poziom polskiej ekipy”, dlatego, a wyznawcy Kwiatka wylali fale hejtu. Artykuł słaby tak samo jak postawa Kwiatkowskiego, tylko po co zakrzywiać rzeczywisty tegoroczny poziom polskiego kolarza. Tylko ze w kwestii Kwiatka by tego nie napisał a w kwestii CCC się nie wahał.

A teraz przypomnę naszosie ich profil na fb i to co zrobili podczas Amstel Gold Race: napisali ze Kwiatkowski odpadł od grupy w 2 minuty była masa komentarzy negatywnych, żeby zapobiec wali hejtu szybko po 5 minutach dodali post o CCC by jak najszybciej przenieść hejt z Kwiatka na CCC, to tylko świadczyło o tym ze jednych można drugich nie.

Dla mnie kibic jest kibicem i kibicuje, a nie hejtuje, kogoś kto ciężko pracuje, bo nie zawsze wychodzi.

Co się tak pienisz odrazu :wink: nie widzę nic niewłaściwego, w żartach Jarońskiego, osobiście to bym nawet nie zauważył czy oni jechali w tym wyścigu. Poza tym porównywanie jednego zawodnika z całym zespołem jest porażkowe, bo kwiatek jeżdził słabo to sky też?

Nie jestem bywalcem naszosie, więc tam zamieszania nie widziałem. Bycie najlepszą polską drużyną nie zwalnia z bycia krytykowanym :wink:

Lukasz weź trochę zluzuj, bo Ci żyłka pęknie :wink:

Z tym to ładnie popłynąłeś :smiley:

Krytyka to jest nieodłączna część kibicowania w każdym sporcie i w każdym kraju. Taka jest natura ludzka, że poddaje ocenie wszystko co ją otacza. Krytyka jest potrzebna i dodaje sportowi kolorytu. Każdy może mówić o tym co mu się nie podoba jeżeli zachowuje przy tym odpowiednią formę i minimalne pokłady kultury.

Za takie “artykuły” powinno się od razu zwalniać, dosłownie nigdy nie widziałem niczego bardziej stronniczego. To, co powiedział Jaroński w czasie Lombardii było żartobliwą i nawet niezupełnie poważną (aczkolwiek całkowicie słuszną) uwagą (chodzi o tekst, że Miłek oglądając transmisję czasami nie może mieć nawet pewności, że jego kolarze wystartowali, w przeciwieństwie do meczów koszykarek).

Poza tym, krytyka jak najbardziej wchodzi w skład komentowania (a właśnie tym powinien zajmować się komentator), więc nawet gdyby Jaroński otwarcie skrytykował ten sezon CCC to nie miałbym do niego pretensji, bo po prostu miałby ku temu podstawy.

Wytłumaczcie mi czym tu się podpalać bo nie kumam? Jakimś artykulikiem w lokalnej gazetce? Czy tym że Wadecki go wrzucił na FB? Czy żarcikiem Jarońskiego? Totalnie nie kumam sprawy

Co to znaczy “wygrali Rumunię”? W wyścigu Dookoła Rumunii / wiesz w ogóle, że był taki wyscig ? / CCC nie startowało. Michajłow wygrał lokalny wyścig Dookoła Sibiu.

Owszem przyznaję się napisałem tutaj błędnie, bo chodziło tylko o wyścig w Rumunii, ale jakbyś troszeczkę się orientował to zapewne byś zrozumiał ze wcześniej napisałem wyścig klasy 1, no ale klas wyścigów to widać nie znasz, dlatego nie skojarzyłeś. Wyścig w Rumunii klasy 1 jest jeden, co innego jakbym napisał wyścig klasy 2 w Polsce, skoro jest ich wiele to mogłabyś się pienić z wściekłości.

To co już nie można wyrażać własnej opinii, bo się troszkę napluło na Majke,Jarońskiego i portal naszosie, tylko w żaden sposób nie skłamała. Napisała prawdę ja podawałem przykład ze jakby to Pan Jaroński powiedział o Majce to byście go z hejtowali nie miłosierne choćby nawet to była prawda. Po prostu u was równości nie ma, jest tylko znak większości.

Porównywanie do Majki jest nie na miejscu, bo on miał dobry sezon. Ale gdyby Jaroński powiedział np. że rodzice Kwiatkowskiego nie mieli w tym roku wielu okazji do oglądania jego poczynań, to byłoby w tym coś złego? Proste stwierdzenie faktu. Natomiast twoja definicja prawdy musi zakładać dużą subiektywność, jeśli np. zdanie “zachowanie Pana Jarońskiego można określić jednym słowem - żenujące” uważasz z prawdziwe.

Zawsze staram się odbiegać od argumentów ad personam, ale tym razem go użyję - po twoich postach już od samego początku widać jakąś miłość (może nie bezkrytyczną, ale niemalże bezkrytyczną) do drużyny CCC i po prostu nie jesteś w ich kwestii obiektywny. Nie wiem, czy w jakiś sposób dla nich pracujesz, czy znasz ludzi tam jeżdżących/zatrudnionych, nie wnikam, ale twój spojrzenie na wszystkie sprawy związane z cyckami jest tak stronnicze, że naprawdę, jeśli chcesz żeby ktoś cię traktował na tym forum poważnie, to odpuść sobie pisanie o nich.

Owszem przyznaję się napisałem tutaj błędnie, bo chodziło tylko o wyścig w Rumunii, ale jakbyś troszeczkę się orientował to zapewne byś zrozumiał ze wcześniej napisałem wyścig klasy 1, no ale klas wyścigów to widać nie znasz, dlatego nie skojarzyłeś. Wyścig w Rumunii klasy 1 jest jeden, co innego jakbym napisał wyścig klasy 2 w Polsce, skoro jest ich wiele to mogłabyś się pienić z wściekłości.
/quote/
Ha,ha,ha! A dlaczego miałbym się pienić z wściekłości? Skąd ci to przyszło do głowy? Zapewniam cię, że w klasach wyścigów orientuję się bardzo dobrze. Lubię po prostu precyzyjne wypowiedzi a nie niechlujstwo językowe w stylu “wygrał Rumunię”, czy “założył żółty koszul”. Zwróciłem na to uwagę, bo akurat trasy wokół Sibiu / łącznie z drogą Transfogaraską / znam bardzo dobrze. Jeszcze jedno - na jakiej podstawie uważasz mnie za kobietę?

i

Marek Rutkiewicz po kontuzji z Tour de Pologne długi czas spędził w szpitalu, gdzie nie można było zdiagnozować co mu jest. Okazało się w końcu, że naderwał mięsień przyczepiony do kości kulszowej. Po rekonwalescencji miał zakaz siadania na siodełku, więc mógł odbywać tylko przejażdżki na stojąco! - tak w ramach ciekawostki.
Źródło: Gazeta Krakowska.

Tak prostując trochę sprawę. Napisała ta pani swoją prawdę. Jest to córka redaktora naczelnego tego pisma, a prywatnie kobieta Maćka Paterskiego. Stąd nasze oburzenie na portalu naszosie.pl Bo ja to nazywam “dziennikarstwo sponsorowane”.